Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Átlagos 2018. december 9.a párjával járt itt
4 éjszakás szállásként foglaltam. Szokásomhoz híven előre jelezve az ételallergiát, mely válaszuk szerint természetesen nem fog a szállásnak gondot okozni. (Mint kiderült, nekünk annál inkább) Cél: romantikus kikapcsolódás kettesben. A szálló elhelyezkedése kiváló. A parkolás nagyjából megoldott. Érezhető volt a csúcshatás.
Átlagos 2018. november 1.a párjával járt itt
Amennyire vàrtuk annyira nagy csalódàs volt! Lakosztàlyt vettünk ki,amina Dunakanyarra nèzett,a làtvàny csodàlatos volt! A nappali rèsze àtlagos,a szoba szintèn,a tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna!
Átlagos 2017. november 27.a párjával járt itt
Nagyon sokat hallottam róla és nagyon sok szépet ígért a Szálloda, de csalódtam benne. A wellness nagyon kicsi volt és ezért zsúfolt, kb álldogálni tudtunk az élménymedencében, jakuzziba két nap alatt egyszer jutottunk be, szaunába is sorba kellett állni.
Átlagos 2017. április 28.gyerekekkel járt itt
Egyertelmuen tularazot. Babakocsival nehéz közlekedni a szállodában. Vannak mas nehézségek is a kisgyerkes csaladokank:pl. nincs gyerek evoeszkoz. Vacsoránál a desszert olyan semmilyen.
Átlagos 2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A hotel festői természeti környezetben található, ám már az érkezéskor apró bosszúságként jelentkezik a parkolási megoldás. Bár manapság egyre gyakoribb parkolási díjat felszámolni, ennek ellenére mégis cikinek tartom, hogy egy négycsillagos hotel a saját parkolójában parkolási díjat kér, nincs beépítve a szolgáltatás díjába.
Átlagos 2016. május 18.a párjával járt itt
Kellemes hely, gyönyörű panoráma, finom ételek, amiért az átlagos értékelést adom, az a wellness részleg. Kicsi medence, inkább gyerekeknek való, úszni alig lehet benne, jakuzzi mindig tele, azt jelenti ennyi személy számára kicsi az is. . . . Szerintem családoknak megfelelő. A szauna részleg rendben volt, de ott nem lehet ülni egész nap.
Átlagos 2016. március 24.a párjával járt itt
Sokat hallottam már a Hotel-ről, hogy milyen tökéletes. . . ennek ellenére sok apró részletben kellett csalódnom. A kilátás pazar (feltéve ha panorámás szobát igényel a vendég) a személyzet hibátlan ami az étkezéseket illeti. A többi helyen már előjönnek a problémák.
Átlagos 2015. július 14.barátokkal járt itt
Egy hét tapasztalatai alapján:
Pozitívumok: Fantasztikus panoráma, nagyszerű wellness, kényelmes szoba, ízletes levesek és desszertek, londinerek.
Átlagos 2015. június 7.családjával járt itt
Jún. 5-7. alatt tartózkodtunk ott. A szobánk valóban új volt, ahogy ígérték, annyira, hogy a légkondi és a telefon még nem is működik. Ez 30 fokban elég kellemetlen is tud lenni. Az erkélyen a napfogó is hol működött, hol nem. A fürdőben a zuhanyzás közben a plafonon levő rózsából is csöpögött a víz.
Átlagos 2015. január 9.a párjával járt itt
Karácsonykor töltöttünk 4 éjszakát ebben a gyönyörű fekvésű ám tagadhatatlanul retró hangulatú szállodában,superior erdőre néző szobában. A szoba berendezése és felszereltsége megfelelt a hotel kategóriának és nem okozott csalódást.