Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. március 6.a párjával járt itt
Nyáron jöttünk el ide a dunakanyar 1ik legyszebb hotelébe a képekhez mérten tényleg jó kilátásuk van,de a medencék túl kicsik ennyi ember befogadására. Kevés és zsufolta terasz mozdulni se lehetett és még 1 esküvő is volt ami miatt mégkisebb helyre zsufolták az embereket igaz csak 30p ceremonia volt de addig senki 1 szot se szolhatott csendbe végig vátuk a forroságban már a medence is túl meleg volt.
2015. február 9.a párjával járt itt
Kuponos akció keretében látogattunk el a hotelbe a párommal még januárban. A benyomásaink helyenként egy kicsit vegyesek voltak, de összességében remekül éreztük magunkat. Azt hiszem nem túlzás azt állítani, hogy a hotel legnagyobb erőssége az elhelyezkedésében rejlik.
2015. január 19.a párjával járt itt
Összességében nagyon tetszett. Apró hiányosság volt pl, hogy a fürdőszobában nem működik a törölköző szárító, pedig igazán hasznos lenne. Valamint hiányzott a külső fűtött medence. A belső medencék körül mindig áll a víz, csúszós. A vellnes részleg munkatársai barátságtalanok és unottak.
2015. január 18.gyerekekkel járt itt
Az általános véleményezési lehetőségnél nekünk hiányzik egy közbenső fokozat a jó és a kiváló között. A 2014-s szilvesztert töltöttük ott, 3 generáció, unoka, szülő, nagyszülők. A szilveszteri rendezvény is pompás volt, finom, választék szerinti vacsora, fürge kiszolgálás mellett, s dícséretesen, az ital fogyasztást is magába foglalta a részvételi ár.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
2015. január 4.gyerekekkel járt itt
Szilveszteri programra érkeztünk. A standard lakosztállyal kapcsolatban még voltak fenntartásaink, de a deluxe lakosztállyal már maradéktalanul teljesültek az elvárásaink. A személyzet mind hozzáállásban, mind szívélyességben/kedvességben egyike a legjobbaknak az országban.
2014. november 26.a párjával járt itt
Csodás három napot töltöttünk a hotelben. A szálloda személyzete mind egytől-egyik kedves és segítőkész volt. A reggeli bőséges,ízletes volt. A vacsora talán lehetne egy picit változatosabb. Habár tele volt a wellness, sehol nem kellett várakoznunk. Szauna után jólesett a pihenő szobában lazítani és hallgatni a madárcsicsergést.
2014. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a Hotel Silvanusban, félpanziós ellátással. A recepciósok kedvesen fogadtak és végig nagyon segítőkészek voltak. Ugyanez elmondható a hotel többi munkatársáról (szobaasszonyok, felszolgálók stb. ) is. A svédasztalos reggeli bőséges és változatos. A vacsora szintén svédasztalos volt.
2014. augusztus 18.a párjával járt itt
A panoráma miatt választottuk, nem csalódtunk, csodálatos, megérte. A hotel kicsit szocreál, (műanyag falborítás a fürdőben, nem 4 csillag) de a lehetőségekhez képest próbálták a legjobbat kihozni belőle. A személyzet segítőkész, figyelmes. Az ételek finomak, a választék jó, de egyhangú (a 2 nap a reggeli teljesen ugyanaz volt.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
2014. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Meglepetésként vittem oda a páromat. Neki nagyon tetszett minden, el volt ragadtatva (ahogy én is) a kilátástól. 2 dologgal nem voltam maradéktalanul elégedett. Az egyik a wellnesben hideg volt a viz, még a nagyobb jakuzziban is, a kisebben pedig szemet irritáló volt a klórgáz. A másik, az éttermi választék.
2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése fantasztikus, a személyzet szolgálatkész és kedves. Jó az ételválaszték és nekünk nagyon ízlettek az ételek. Rengeteg a gyerek, rájuk külön is gondolnak. A szálloda berendezésén és összhatásán látszik, hogy nem ma készült, ráférne hamarosan egy belső renoválás, emiatt az ár-érték arány gyengébb.