Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2016. március 25.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda, tisztaság mindenhol. A természeti környezet, a kilátás páratlan! A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szálloda legnagyobb erénye a konyha! Finom, bőséges és változatos választék. Az ételeket folyamatosan pótolták, így mindegy volt mikor vacsoráztunk, este 8-kor is ugyanúgy megtaláltunk mindent a kínálatban!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2016. február 22.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes wellness napot töltöttünk a Hotel Silvanusban. A svéd asztalos ebéd kellően változatos, de nem minden étel kiváló minőségű. Sajnos találkoztam rágós hússal és ízetlen csirkével , viszont pl. a ragú leves és a hal isteni finom volt. A páromnak minden nagyon ízlett, ő szerencsésebb kézzel választott ételt.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
2015. december 28.a párjával járt itt
Igazàból csak a vacsoràkkal nem voltunk megelègedve!Nem voltak hagyomànyos ízek ,kicsit túl volt komplikálva.Ettöl függetlenül jól éreztük magunkat!Köszönjük!
2015. október 30.gyerekekkel járt itt
Alapvetően rendben van a szálloda, azonban mindenhová lépcsőn lehet eljutni, így a babakocsit voltunk kénytelenek emelgetni, ha már a fitneszterem átalakítás miatt zárva volt. Mellesleg a is szintünk "átépítés alatt" volt, így azt nem is minősítem, viszont erről értesíthettek volna előre.
2015. október 26.a párjával járt itt
Bőséges reggeli és vacsora valóban a 4 csillagnak megfelelő.
A szoba mérete kicsi, de tiszta. 3 csillagos.
A wellness-ben nem melegek a medencék (hűvös)
Kilátás csodálatos az étkezőből.

Nagyszerű volt a hétvégénk, de lehet nyári programnak jobb és ideálisabb lenne a helyszín.
2015. október 19.kollégákkal járt itt
Négy csillagnak megfelelõ szàllàs, szolgàltatàs, étterem. Pihenésre, kikapcsolodàsra tökéletes.
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A kilátás pazar a Dunakanyarra, az ételek minősége, mennyisége, változatossága kiváló volt. Nagyon meleg volt, a párabefúvás ezen sokat segített. A parkolóhely nagyon kicsi, sok vendéggel együtt mi is csak a hegyoldalban tudtunk leparkolni. A Wellness részleggel elégedettek vagyunk, a kinti medence is jó, csak a sok vendég miatt kissé zsúfolt volt. A szállás jó, a fürdőszoba minősége kiváló.
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű hely akár télen akár nyáron. Jó konyha kedves személyzet és kellemes wellness részleg. Aki teheti kérjen dunai panorámás szobát, nem bánja meg, illetve nyáron a klíma is hasznos lesz. A standard szobák kicsik (nekem). Én télen is voltamamikor ki sem mozdultunk a szállodából, tehát igen kellemesen lehet az időt eltölteni házon belül, illetve ha jó idő van nagyon szép kirándulásokat lehet tenni a környéken.
2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk el ebben a szállodában. A kilátás káprázatos, a körülötte lévő erdők friss levegője elcserélhetetlen. A szálló közelében sok program található. A személyzet udvarias volt, de megkülönböztetett figyelemben részesítettek más kategóriájú fizető vendégeket, amely érezhető volt, kivéve az étteremben.
2015. április 5.a párjával járt itt
A felújításból adódó kellemetlenségekből nem sokat vettünk észre. A személyzet a check in-től a check out-ig kedves, figyelmes, udvarias, segítőkész (pl. kérésünkre a fürdőköpenyt azonnal nagyobb meretűre cserélték). A szoba megfelelően kényelmes, tiszta, jól felszerelt. A wellness tiszta, de hiányoltunk még egy termálvizes ülőmedencét -gyerekek nélkül.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Vendéglátás