Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Rév u. 15.

Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
6. helyezett Budapest környékén - 286 szállás közül

Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Szuper programok,nagyon finom ételek,szép hotel,kedves személyzet,csak ajánlani tudom. A reneszánsz vacsora volt a nyaralás csúcspontja.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
3nap 2éjszakát töltöttünk itt a párommal.
Éppen felújították a wellness részt, amit már előtte emailban jeleztek, és a fizetéskor kaptunk egy bont is a következő ottani szállásból, igazán figyelmes dolog volt. A szoba egy kicsit lelakott volt, kopottas szőnyeg és bútorok.
Az étterem kiváló volt, és a hotel elhelyezkekdése is nagyon jó.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20.
Én már írtam pár sor hogy csalódtam a hotel visegrádba de viszont van még is csak egy kis pozitívum ! A szerdai napon busszal visznek fel szálló vendégeket a Salamon toronyba és ezen mi is részt vehetünk meg az utána lévő reneszànsz vacsoràn. Na viszont ez mindent vitt,ez hatalmas élmény volt ès nagyon nagyon finom volt az étel amit feltálaltak!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Majális csomagajánlat keretében érkeztem a szállodába 1 éjszakára 6 éves kisfiammal és szüleimmel. Rendkívül jól szervezett programot kínáltak a 2 napra, mindenki szívélyesen fogadott minket, a kisbuszaikkal flottul ment a transzfer minden programhely között. A lovagi torna, a Salamon-torony tárlatvezetés, és este a Királyi Palota megtekintése exkluzív élményt adott.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Májusban jártunk itt a párommal ès igazából már 3szor próbáltam ide helyett foglalni de mindig telt ház volt! Most végre sikerült de valahogy nem azt kaptuk amire számítottam! Igaz minden ugy nézz ki mint a kèpeken de a valóságban kisebb.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Barátságos hotel,jó helyen közel a Dunához,kedves személyzet,kinti-benti wellness éjjel 11-ig nyitva tartó. Szeptemberben voltunk itt a párommal a szezonnak vége,csak hétvégére kezd újra pezsegni a város,tökéletes a pihenésre,kikapcsolódásra. Első nap séta,lazulás,pihi,szauna,esti vacsora étlapról választható,halk élőzene, senki nem marad éhen akkora adag+választék.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Pénteken már úgy érkeztünk, mintha haza vártak volna minket. Nagyon kedves a személyzet, a tulajdonos pedig szinte szárnyai alá vett minket. Nagy séták a városban, a hajókázás kifejezetten tetszett a dupla naplementével (erről érdemes kérdezni a személyzetet, bár maguktól is biztosan szívesen mondják, nem érdemes kihagyni) :)
A reneszánsz étterem külön élmény volt, az ételek finomak, a látvány pedig önmagáért beszél.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
A hely kívülről és belülről is nagyon szép, bár a szobák elég kicsik, de ha nem vagy nagyobb 175cm-nél akkor megúszhatod hogy ne fejeld le a plafont mikor reggel felkelsz. Nos a wellness részleggel nem volt problémánk, minden úgy néz ki a valóságban is mint a képeken, és még van egy kis fitnesz terem, amelyben mondjuk ha leesel a futópadról koppansz egy kicsit a falnak, legalábbis húgomat elég nehezen tudtuk kikaparni a fal és a futópad közül.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Január utolsó hétvégéjét töltöttük itt el nagy családdal, mert 2 születésnap közel esik egymáshoz. A szállodafoglalást nem én intéztem, így számomra is meglepetés volt a helyszín. Nem is igazán tudok negatívumot mondani róla, mindent rendben találtunk. 16 fős csapattal mentünk, egészen kicsiktől az idősebb korosztályig.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A március 15-i hosszú hétvégét töltöttük itt. A szálloda, az étterem, a welness részleg kifogástalan, a személyzet nagyon segítőkész és naprakész volt. A csomagban kínált programok teljes egészében megvalósultak, remek szervezéssel mozgatták a szálloda minden vendégét. A tulajdonos, mint egy klasszikus értelemben vett házigazda, mindig a vendégek közt volt,beszélgetett, a vendégek közt volt, mégsem volt tolakodó.

Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.533 - 25.358,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
City Hotel Unió

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

VisegrádX