Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Rév u. 15.

Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
7. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Franciaágyas elrendezésű szobát foglaltunk, kétágyas szobát kaptunk. A vacsora itt tartózkodásunk alatt menüválasztásos volt, jobban örültünk volna a svédasztalnak. A köntösökèrt külön fizetni kellett. Más 4*-os hotelben ezt tartalmazza az ár. Ár-érték arány teljesen megfelelő. Jól éreztük magunkat.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
A palota játékokra utaztunk Visegrádra,és ebben a szállodában szálltunk meg. Ami egy nagyon szép,közel a játékokhoz és remek vizekkel van fel szerelve. Finomak az ételek,a kiszolgálás remek,segítőkészek. Második vacsoránk pedig reneszánsz korhű ruhákban,Mátyás király kedvenc ételeivel volt fel szolgálva. Az egyszerűen fenséges volt.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Szuper programok,nagyon finom ételek,szép hotel,kedves személyzet,csak ajánlani tudom. A reneszánsz vacsora volt a nyaralás csúcspontja.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
3nap 2éjszakát töltöttünk itt a párommal.
Éppen felújították a wellness részt, amit már előtte emailban jeleztek, és a fizetéskor kaptunk egy bont is a következő ottani szállásból, igazán figyelmes dolog volt. A szoba egy kicsit lelakott volt, kopottas szőnyeg és bútorok.
Az étterem kiváló volt, és a hotel elhelyezkekdése is nagyon jó.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20.
Én már írtam pár sor hogy csalódtam a hotel visegrádba de viszont van még is csak egy kis pozitívum ! A szerdai napon busszal visznek fel szálló vendégeket a Salamon toronyba és ezen mi is részt vehetünk meg az utána lévő reneszànsz vacsoràn. Na viszont ez mindent vitt,ez hatalmas élmény volt ès nagyon nagyon finom volt az étel amit feltálaltak!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Majális csomagajánlat keretében érkeztem a szállodába 1 éjszakára 6 éves kisfiammal és szüleimmel. Rendkívül jól szervezett programot kínáltak a 2 napra, mindenki szívélyesen fogadott minket, a kisbuszaikkal flottul ment a transzfer minden programhely között. A lovagi torna, a Salamon-torony tárlatvezetés, és este a Királyi Palota megtekintése exkluzív élményt adott.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Májusban jártunk itt a párommal ès igazából már 3szor próbáltam ide helyett foglalni de mindig telt ház volt! Most végre sikerült de valahogy nem azt kaptuk amire számítottam! Igaz minden ugy nézz ki mint a kèpeken de a valóságban kisebb.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Barátságos hotel,jó helyen közel a Dunához,kedves személyzet,kinti-benti wellness éjjel 11-ig nyitva tartó. Szeptemberben voltunk itt a párommal a szezonnak vége,csak hétvégére kezd újra pezsegni a város,tökéletes a pihenésre,kikapcsolódásra. Első nap séta,lazulás,pihi,szauna,esti vacsora étlapról választható,halk élőzene, senki nem marad éhen akkora adag+választék.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Pénteken már úgy érkeztünk, mintha haza vártak volna minket. Nagyon kedves a személyzet, a tulajdonos pedig szinte szárnyai alá vett minket. Nagy séták a városban, a hajókázás kifejezetten tetszett a dupla naplementével (erről érdemes kérdezni a személyzetet, bár maguktól is biztosan szívesen mondják, nem érdemes kihagyni) :)
A reneszánsz étterem külön élmény volt, az ételek finomak, a látvány pedig önmagáért beszél.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
A hely kívülről és belülről is nagyon szép, bár a szobák elég kicsik, de ha nem vagy nagyobb 175cm-nél akkor megúszhatod hogy ne fejeld le a plafont mikor reggel felkelsz. Nos a wellness részleggel nem volt problémánk, minden úgy néz ki a valóságban is mint a képeken, és még van egy kis fitnesz terem, amelyben mondjuk ha leesel a futópadról koppansz egy kicsit a falnak, legalábbis húgomat elég nehezen tudtuk kikaparni a fal és a futópad közül.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.258,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.853 - 19.778,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.11-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.222,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.11-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.779 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Boutique Residence Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.674 - 41.263,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.09-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
2 nap/1 éjszaka 15.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.28-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Royal Club Hotel Visegrád
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX