Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Magyaros örömök Visegrádon (min. 2 éj)
Magyaros örömök Visegrádon
Hotel Visegrád Visegrád - Pünkösd (min. 3 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Palace Hotel Hévíz - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz
47.405 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kiváló 2019. december 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszettminden: személyzet,ételek,tisztaság,wellnes,programmok. . .
Igazából nem tudok negatív dolgot írni. Nagyon szép helyen van. A tulajdonos kedves és igazi vendéglátó. A gyerekeket szuper programok várták. Kisállat bemutató,lovagi torna,királyi lakoma. . Gyalogtúra után a kertben frissen sült lángossal vártak,ami szintén egy kedves gesztus volt. . Mi még biztos megyünk:)
2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Már nem első aklalommal voltunk itt, a hely a szolgáltatások színvonala teljesen megfelelő. A szálloda welness részlege kielégít minden igényt. Az étterem része nagyon jó, a középkori lakoma egyszerűen mesés. A szálloda által kínált programok, a palota látogatás, vagy a lovagi torna nagyon látványos, érdekfeszítő!
Kiváló 2018. november 19.családjával járt itt
Pár napos őszi pihenésre érkeztünk. Nem csalódtunk, kiváló szálloda, kiváló személyzet. Tiszta, rendezett wellness, remek, bőséges ételek. Külön programot szervezett számunkra a hotel egy reneszánsz vacsora formájában - feledhetetlen volt. Sokat kirándultunk, a környék tele van látnivalókkal. Szívesen ajánlom és magam és visszatérek, ha lesz rá lehetőségem.
Hotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - Wellness
Kiváló 2018. november 9.családjával járt itt
Nagyon kedves személyzet, a wellness nem túl nagy ám kifogástalanul tiszta. A szobák körben a hegyekre nèznek, jó erzès a teraszon üldögèlni. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak. Egy este a közeli Királyi palotába, majd a Reneszánsz ètterembe vitték minket a hotelből kedves meglepetès gyanánt.
Kiváló 2018. október 17.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk egy hétvégét - pár év után második alkalommal - a hotelben.
A szoba berendezése ízléses, a hely tágas. A wellness kellemes, jól felszerelt, nem zsúfolt.
Az étterem választéka megfelelő, zárás előtt kb fél órával még volt minden, sőt, a pincér felajánlotta, hogy ha valamit szeretnénk, azt még elkészítik.
2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Két fiammal és férjemmel idén öt napig Visegrádon vártuk a tavaszt. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, könnyű kirándulásra felkerekedni vagy vízre szállni a közeléből. A szobánk galériás kialakítású volt, hiszen a gyerekek már viszonylag nagyok, legalább kicsit el tudtak különülni.
Hotel Visegrád Visegrád - SzobákHotel Visegrád Visegrád - SzobákHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - VendéglátásHotel Visegrád Visegrád - Wellness
Kiváló 2018. március 4.a párjával járt itt
Január első napjaiban pihentünk a visegrádi hotelben. A programok nagyon jók voltak és a meglepetés számunkra az esti fáklyás palota látogatás teljeskörű idegenvezetéssel,utána a lakoma fergeteges volt és hab a tortán,hogy addig maradhattunk a szálloda welness részlegében ameddig vendég volt-akár reggelig is.
Kiváló 2017. november 21.gyerekekkel járt itt
Őszi szünetben az unokánkkal már másodjára választottuk ezt a szállodát,itt tanult meg uszni a Welnes részen,korongozni voltunk a mesterségek házában szervezett programkeretében,és a lovagi tornánis, amitkövetett egy remek vacsora,visszajövünk még! Tetszett ,hogy napi 3x volt étkezés,pincérek,és egyébb személyzet is nagyon kedves. Éjjel a függönyt sem húztam be,mert a kivilágított Várat láttam!
Átlagos 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Augusztus közepén töltöttünk 2 éjszakát a hotelben. Hiába a kellemes programok, valamint a jó wellness, a szoba borzasztó volt. A padlószőnyegen hatalmas fekete koszfoltok. A csaptelepet alig lehetett mozgatni. Az ágy elviselhetetlenül nyekergett. A TV állványon vastagon állt a por.
Kiváló 2017. augusztus 18.a párjával járt itt
Június elején töltöttünk a párommal pár napot s szállóban,amely felejthetetlen élménnyel szolgélt részünkre! A személyzet udvarias,kedves volt! A szobánk szép tiszta,a kilátás gyönyörű volt! A csomag része volt,hogy lovagi tornát is láthattunk mely nagyon látványos volt. A szervezés kiváló.
Hotel Visegrád Visegrád - Külső képHotel Visegrád Visegrád - Medence/kertHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - Vendéglátás
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár