Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Hotel Visegrád Visegrád - Magyaros örömök Visegrádon (min. 2 éj)
Magyaros örömök Visegrádon
Hotel Visegrád Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kiváló 2017. augusztus 18.a párjával járt itt
Június elején töltöttünk a párommal pár napot s szállóban,amely felejthetetlen élménnyel szolgélt részünkre! A személyzet udvarias,kedves volt! A szobánk szép tiszta,a kilátás gyönyörű volt! A csomag része volt,hogy lovagi tornát is láthattunk mely nagyon látványos volt. A szervezés kiváló.
Hotel Visegrád Visegrád - Külső képHotel Visegrád Visegrád - Medence/kertHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - Vendéglátás
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
2017. március 12-15 között tartózkodtunk a Hotel Visegrádban. Nagyon jól éreztük magunkat, úgy a szállás, mint az étel, és a Wellness vonalán. A csomagban volt egy nagyon kellemes program is, ami feldobott bennünket. Egyébként a nejemmel voltunk.
Kiváló 2017. június 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon tartalmas két napot töltöttünk családommal Visegrádon. A "csomag" része volt a Salamon-toronyban rendezett lovagi torna és egy királyi lakomán való részvétel. A Salamon-toronyban élvezetes idegenvezetést hallhattunk, közben szomjoltó borral, üdítővel kínáltak. Ezt követte a pörgős, humorral fűszerezett, hagyományőrző lovagi torna.
Kiváló 2017. június 8.a párjával járt itt
Párommal 2 éjszakát töltöttünk itt. Több hotellel ellentétben, foglalásnál nem kellett előleget utalni. Már érkezésünkkor kellemes meglepetésként ért, hogy 1 óra múlva a hotel szervezésében, idegenvezővel indult egy buszos út Esztergomba, Párkányba (hozzáteszem, hogy ingyen). Természetesen kihasználtuk a lehetőséget.
2017. május 23.a párjával járt itt
Szálloda szövetségi kedvezménnyel vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Pozitívum, mert más szállodák nem igen szeretik megadni a kedvezményt. A szobánk 110-es volt. A külső 20+ hőmérséklet ellenére a hűtés nem működött a szobában. Szerintem a szállodában sem, mert éjszakára kinyitották a folyosó végi ablakokat teljesen , ezért reggelre az egész szálloda a nyárfa szöszben fürdött.
2017. május 4.gyerekekkel járt itt
Nővéremmel és két gyermekkel voltunk a szállodában Karácsony előtt. A szobánk tágas volt, kényelmes, gyönyörű Dunai kilátással. A Wellness nagy medencéjére ráférne egy felújítás, mert több helyen fellazult az alja, de ezt leszámítva, nagyon kellemes volt ott is minden. A medencéből szintén a Dunára láthatunk rá.
Kiváló 2017. május 2.a párjával járt itt
Hosszú hétvégét töltöttük itt. Amit ki kell nagyon emelnem az összes kiválóság közül,az a kulináris szolgáltatás. Bőséges választék, nagyon jó ízvilág,pörgő személyzet. A programok jól szervezettek,nagyon készséges a személyzet.

Mindenkinek szívből ajánlom,aki ezen a csodás részen szeretne pihenni, kikapcsolódni.
2017. március 17.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt és a csomagban lévő programokat nagyon élveztük. A lovagi torna szuper volt (a rossz idő ellenére) a reneszánsz vacsora pedig tényleg különleges. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, minden megtalálható a környéken (bolt, étterem, cukrászda, kompkikötő stb.
2017. március 2.a párjával járt itt
Igaz csak egy éjszakára szálltunk meg, de szívesen ajánlom másoknak is. Ha nagyon kukacoskodni szeretnék, akkor a wellness jakuzzi ereje lehetne kicsit erősebb a masszázshoz, s a vizét is kicsit melegnek tartottam, de ez tényleg minimális kritika. Mint a reggeli, mint a szállás a panoráma nagyon tetszett.
2016. október 5.a párjával járt itt
Franciaágyas elrendezésű szobát foglaltunk, kétágyas szobát kaptunk. A vacsora itt tartózkodásunk alatt menüválasztásos volt, jobban örültünk volna a svédasztalnak. A köntösökèrt külön fizetni kellett. Más 4*-os hotelben ezt tartalmazza az ár. Ár-érték arány teljesen megfelelő. Jól éreztük magunkat.
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár