Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád - vélemények, kritkikák

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben található a hotel. A bejelentkezés könnyen és gyorsan ment. A szoba kellemes meglepetéssel töltött el bennünket, pici konyha résszel van ellátva, tökéletes tisztaságú, szép fürdővel. A wellness részleg bár nem túl nagy, de elég volt. Az ételek finomak és változatosak. A személyzet kedves és segítőkész volt.

Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár fiatal, akár idősebb, bátran merem ajánlani a Royal Club szállodát! A kényelmes szobákat jól egészíti ki a wellness részleg, és a konyha. A környéken rengeteg a látnivaló, akár félpanziós ellátással is ajánlani tudom! A szakácsnak csak gratulálni tudok, nagyon ízletes, és változatos volt minden étel! A személyzet minden tagja kedves, és segítőkész!

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Royal Club Hotel az egyik legkényelmesebb, legbarátságosabb szálloda volt, ahol az utóbbi időben megfordultunk. A tágas kényelmes erkélyes szoba, a wellness medencék, a rendkívül finom konyha, és a bőséges választék a legmagasabb igényeknek is megfelelt. A személyzet udvariassága, kedvessége, előzékenysége is elismerést érdemel.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
A bejelentkezés gyorsan megtörtént. Az igazi meglepetést a szoba jelentette, tágas és kényelmesen berendezett, kilátással a Fellegvárra. Nagyon tetszett. A masszázs kiváló volt, jól esett. A hotel konyhája is kitett magáért. A személyzet kedves és segítőkész volt. Nem tudok negatívumot írni. Remélem lesz lehetőség ismét néhány napot itt eltölteni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Röviden és tömören , csak annyit, hogy remekül éreztük magunkat , remek volt a komplett ellátás, a kiszolgálás, a tisztaság kiváló, gratulálok a személyzetnek és novemberben ismételten meglátogatjuk a szállodát.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9.
A szálloda teljes mértékben kielégitette igényeinket. Gyönyörü környezetben tölthettük el ezt a pár napot és nagyon szép időben. Először jártunk ezen a környéken és igy csodás volt körbejárni a vidéket, látni a várat, a királyi palotát és a többi látványosságot. Igazán szerencse volt, hogy egy szervezett program kapcsán lovagi torna bemutatót nézhettünk meg az alsóvárban.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
A szállás kényelmes volt, tágas superior lakosztályban. A berendezés praktikus, bár a fürdőkádnak örültem volna. Reggeli/vacsora kiadós, volt választék is, szerintem senki nem marad éhes. Az ételek finomak. A wellnes részleg elég nagy, a meleg vizes medence elég meleg. Külön pozitívum, hogy a gyermek medence külön van elhelyezve, így aki pihenni akar, zavartalanul megteheti.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Könnyen megközelithető szálláshely. Kilátás csak egyes emeleti szobákból van. A tisztaság tökéletes. Sajnos bejelentkezéskor nem tájékoztattak a csomagban foglalt masszázsról, amit nem is tudtunk igénybe venni. Az ellátás finom, kiszolgálás figyelmes. a wellnes részleg kisebb, mint gondoltuk, de mivel este már gyerekeke nem mehetnek fürdeni, igy a lehetett úszni is.

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
Nagyon kellemes kikapcsolódás volt! A szálloda villa apartman része tökéletes volt,tágas és redezett! az étkezések mindig változatosak voltak, az árak a bárban teljesen vendég barátok! a wellness rész a pihenésre vágyóknak tökéletes, a masszàzs kiváló! a személyzet nagyon korrekt és segítőkész! kedvesek és mindig mosolyognak!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Nagyon kellemes, kulturált szálloda.A tisztaság különösen magas szintű.
Ami enyhén zavaró, hogy az étteremben az asztalok kicsik, és nagyon zsúfoltan vannak. A wellness részleg is lehetne valamivel nagyobb, de ez csak sok vendég esetén zavaró /szauna, jakuzzi/.
Összességében mindennel meg voltunk elégedve.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 28.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.857 - 29.732,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2021.06.05-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.417 - 11.667,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.01.03-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 16.247,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.119 - 43.033,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.254,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.523 - 23.085,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.133,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

VisegrádX