Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád - vélemények, kritkikák

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Royal Club Hotel az egyik legkényelmesebb, legbarátságosabb szálloda volt, ahol az utóbbi időben megfordultunk. A tágas kényelmes erkélyes szoba, a wellness medencék, a rendkívül finom konyha, és a bőséges választék a legmagasabb igényeknek is megfelelt. A személyzet udvariassága, kedvessége, előzékenysége is elismerést érdemel.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
A bejelentkezés gyorsan megtörtént. Az igazi meglepetést a szoba jelentette, tágas és kényelmesen berendezett, kilátással a Fellegvárra. Nagyon tetszett. A masszázs kiváló volt, jól esett. A hotel konyhája is kitett magáért. A személyzet kedves és segítőkész volt. Nem tudok negatívumot írni. Remélem lesz lehetőség ismét néhány napot itt eltölteni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Röviden és tömören , csak annyit, hogy remekül éreztük magunkat , remek volt a komplett ellátás, a kiszolgálás, a tisztaság kiváló, gratulálok a személyzetnek és novemberben ismételten meglátogatjuk a szállodát.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9.
A szálloda teljes mértékben kielégitette igényeinket. Gyönyörü környezetben tölthettük el ezt a pár napot és nagyon szép időben. Először jártunk ezen a környéken és igy csodás volt körbejárni a vidéket, látni a várat, a királyi palotát és a többi látványosságot. Igazán szerencse volt, hogy egy szervezett program kapcsán lovagi torna bemutatót nézhettünk meg az alsóvárban.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
A szállás kényelmes volt, tágas superior lakosztályban. A berendezés praktikus, bár a fürdőkádnak örültem volna. Reggeli/vacsora kiadós, volt választék is, szerintem senki nem marad éhes. Az ételek finomak. A wellnes részleg elég nagy, a meleg vizes medence elég meleg. Külön pozitívum, hogy a gyermek medence külön van elhelyezve, így aki pihenni akar, zavartalanul megteheti.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Könnyen megközelithető szálláshely. Kilátás csak egyes emeleti szobákból van. A tisztaság tökéletes. Sajnos bejelentkezéskor nem tájékoztattak a csomagban foglalt masszázsról, amit nem is tudtunk igénybe venni. Az ellátás finom, kiszolgálás figyelmes. a wellnes részleg kisebb, mint gondoltuk, de mivel este már gyerekeke nem mehetnek fürdeni, igy a lehetett úszni is.

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
Nagyon kellemes kikapcsolódás volt! A szálloda villa apartman része tökéletes volt,tágas és redezett! az étkezések mindig változatosak voltak, az árak a bárban teljesen vendég barátok! a wellness rész a pihenésre vágyóknak tökéletes, a masszàzs kiváló! a személyzet nagyon korrekt és segítőkész! kedvesek és mindig mosolyognak!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Nagyon kellemes, kulturált szálloda.A tisztaság különösen magas szintű.
Ami enyhén zavaró, hogy az étteremben az asztalok kicsik, és nagyon zsúfoltan vannak. A wellness részleg is lehetne valamivel nagyobb, de ez csak sok vendég esetén zavaró /szauna, jakuzzi/.
Összességében mindennel meg voltunk elégedve.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Karácsonyi ajándéknak szántuk az unokáknak a téli szüneti 4 napos pihenést ebbe a remek szállodába. Izgultunk,hogy fog tetszeni a gyerekeknek a szoba (excluziv lakosztályban fértünk el),az ellátás,a szórakozási lehetőségek. Kitörő örömmel fogadták az ajándékot. Remek volt a reggeli,ebéd,s a vacsora. Sokat úsztak, asztaliteniszeztek ,s a legkisebb unokám megtanult a nagypapától biliárdozni is.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
A szoba tiszta,tágas,minden igényt kielégítő.A személyzet kedves és figyelmes,a wellnes-részleg nem túl nagy,de élvezhető.Az étkezés viszont lehetett volna változatosabb is,de az ételek finomak voltak.Összességében remek ,csendes pihentető 4 napot töltöttünk itt,szívesen ajánlom másoknak is!

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.783 - 25.533,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.180 - 29.180,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 18.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 26.838,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2020.10.24-ig
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, karácsonyi meglepetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.17. - 2019.12.27.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.414 - 11.045,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 7.474,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2020.03.31-ig
Royal Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 26.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2019.11.03-ig

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Last minute (1 éjtől)
Őszi szünet (min. 2 éj)