Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Pünkösd (min. 2 éj)
Royal Club Hotel Visegrád - Négy éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 4 éj)
Négy éjszakás ajánlat félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2018. január 17.a párjával járt itt
Akciós lehetőség keretében párommal egy évfordulót szerettünk volna megünnepelni és kellemesen eltölteni itt, miközben megismerjük Visegrádot. A személyzet ugyan kedves és segítőkész, de a környék lehetőségeiről semmiféle infóval nem tudtak szolgálni, a faliújságra mutogattak.
Royal Club Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük megtisztelő visszajelzését, tájékoztattuk róla az illetékes vezető kollégákat. A kellemetlenségek miatt szíves elnézésüket kérjük. Bízunk benne, hogy a leírtak ellenére pozitív emlékeket is őriznek szállodánkkal kapcsolatban és lehetőségünk lesz a jövőben vendégeink között köszönteni.
2018. február 6., Royal Club Hotel, igazgató
2017. október 6.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, a szobák kényelmesek, szépek, a személyzet kedves, segítőkész. Az ételek megfelelőek voltak. A wellnesre jobban figyelhetnének, a melegvizes medence vize gyakran volt elviselhetetlenül hideg , főleg este. A csendes wellnes viszont nagyon jó ötlet!! Összességébe elégedettek voltunk!
Royal Club Hotel válasza
Kedves Vendégünk,
Nagyon szépen köszönjük kedves és elismerő szavait szállodánkról. Külön köszönjük, hogy munkatársainkat is megemlítette és dicsérő szavakkal illette.
Örömmel olvastuk, hogy éttermünk kínálata elnyerte tetszésüket.
A wellness részlegünkben tapasztaltak miatt szíves elnézésüket kérjük.
2017. október 20., Royal Club Hotel, igazgató
Kiváló 2017. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Remek hétvége Visegrádon !
Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Nagyon rendes és figyelmes személyzet, bőséges és gazdag ételek a reggelinél és a vacsoránál is. Wellness szolgáltatása bőven kielégítő. Valószínű, hogy még visszalátogatunk !
Kiváló 2017. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Főút melletti, mégis csendes szálloda. Nem akar elit lenni, nem akar rusztikus lenni, nem akar különleges lenni, egyszerűen kellemes, barátságos és otthonos. Nagyon kedves, segítőkész, mosolygós személyzet. Kitűnő ízvilággal elkészített, bőséges ételek reggelinél és vacsoránál egyaránt. Talán a cukrászsüteményeket hiányoltam a vacsoránál.
Kiváló 2017. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Tágas, kényelmes szobák, kedves, segítőkész személyzet, finom ételek. Szívesen ajánlom minden kisgyermekes családnak.Talán a welness részleg lehetne nagyobb, gyakori volt a teltház, nehéz bejutni.
2017. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Nagy részt meg voltunk elégedve, a személyzet készséges, az ételek finomak és választékosak, a wellness részleg tetszik. Hiányosság: - a szobánkhoz nem tartozott terasz ez nagyon hiányzott, - nem volt hová teregetni a vizes fürdőruhákat és a törölközőket.
Kiváló 2017. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Kellemes kikapcsolódás volt részünkre az itt töltött 5 nap/4éjszaka. A hotel épülete tetszetős, szépen parkosított. A főút és a Duna-part mellett helyezkedik el. Minden elérhető közelségben. A superior szobánk berendezése modern, hangulatos, kellemes a szemnek, csendes, klimatizált. Csak az ajtó nyitásával gyűlt meg minden egyes alkalommal a bajunk.
Royal Club Hotel Visegrád - Külső képRoyal Club Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A gyerekek kitünően szórakoztak. Élvezték a vizet. Ez önmagában jól lekötötte őket. Nagyon jó, hogy a medencék között a járólap "ragyás", nem csúszós. Rendszeresen takarítják, megelőzve az elcsúszásos baleseteket. Ezt különösen értékeltem, mert a gyerekek rohangálósak. A szobában kényelmesen elfértünk, az erkélyen jót kártyáztunk.
Köszönjük.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Mivel előre megküldtem a bejelentkező lapot, nagyon gyors volt a bejelentkezés. A szobába jutás általában nehézkes volt, mert a proxy zár nem nagyon akart engedelmeskedni (erre mások is panaszkodtak), de a közel 40°C-ban is meglepően csendesen működő klíma, jól lehűtötte a szobánkat, mely tiszta volt és tágas.
Kiváló 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus 5 napot töltöttünk a hotelben.A személyzet mosolygós, segítőkész,a felszolgálók kedvesek. A svédasztalos reggeli és vacsora választéka bőséges, és nagyon finom.A szobák tiszták és tágasak. A kisfiunk azt mondta ezentúl minden évben itt szeretne nyaralni. :)
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár