Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2018. augusztus 18.barátokkal járt itt
Sehol nem találkoztunk ennyire kedves, odafigyelő személyzettel! Mindenben maximálisan a rendelkezésünkre álltak! Nagyon gyorsan elrepült az ott töltött idő! Mint mindenhol, itt is a az érkező vendégek némelyikével volt megjegyzésünk " egymás között"
Egyetlen hiányosságot jegyeznék meg!
Kedves Katalin!

Nagyon szépen köszönjük kedves és dicsérő szavait szállodánkról és a személyzetről egyaránt! Igazán örülünk, hogy kellemesen telt itt tartózkodásuk és szíves elnézését kérjük, amiért fiatal Vendégeink megzavarták pihenésükben. A jövőben nyomatékosabban fogunk figyelni a késő esti csendes wellness használatra!
2018. szeptember 10., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Kiváló 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Szerdán délután érkeztünk, csodálatos zöld övezetben. A recepcion megkaptuk a szoba kulcsot a 202-es szobahoz. Kellemes , nagyon tiszta szobában találtuk magunkat, melyben azonnal otthon éreztük magunkat. Csomagolás után birtokba vettük a welnes részleget, ahol szintén nagyon tiszta és rendezettseg fogadott bennünket.
Kedves Józsefné!
Köszönjük kedves szavait! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük és a visszatérés gondolatával távoztak tőlünk! A hasonló visszajelzések rengeteg motivációt adnak mindannyiunk számára. Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, rendszeresen küldünk értesítést kedvezményes ajánlatainkról.
2018. augusztus 28., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Kiváló 2018. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Négy napot töltöttünk a Royal club hotelben a csalàdommal, nagyon jól éreztük magunkat,csalàdi Superior lakosztàlyt kaptunk, amely a Dunàra nézett. Kényelmes volt, tiszta ,jól berendezett. A wellness részleg ,tiszta volt, a recepciósok nagyon baràtsàgosak ,a étteremben akadtak csak hiànyossàgok ,de nem az ételekkel ,hanem a dolgozói létszàmmal.
Kedves Balázs!
Nagyon szépen köszönjük kedves szavait és javító szándékú észrevételeit szállodánkról és a személyzetről egyaránt! Igazán örülünk, hogy itt-tartózkodásuk során sikerült az Önök kikapcsolódásukhoz hozzájárulnunk! Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
2018. augusztus 28., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Kiváló 2018. június 23.gyerekekkel járt itt
Nem először választottam ezt a szállodát,már ez is elárul azért valamit! Pihenésre ,kirándulni a remek közeli helyekre,Fellegvár ,Bobpálya, Sétahajózás a Dunán,ez mindig visszacsalogat. Közben én ,mint nagymama is pihenek,massziroznak,fájó csontjaim áztatom,nem a sütéssel, főzéssel törődök,mert azt kiváló minőségben naponta 3x megkaptuk! Még lesz unokám ,akit ide elvigyek! Tisztelettel
Royal Club Hotel Visegrád - Környék
Kedves Nagymama!
Nagyon köszönjük kedves sorait! Örömünkre szolgál, hogy Törzsvendégünkként vendégül láthatjuk és mindig szeretettel fogjuk várni kedves Unokáival!
Szállodaigazgató
2018. június 23., Royal Club Hotel, igazgató
Kiváló 2018. május 19.a párjával járt itt
Szerda du-tól, péntek de-ig tartózkodásunk alatt teljes ellátásban részesültünk. Minden perce tökéletes volt. Nagyon jól összeszokott személyzet, jó kis csapat dolgozik mindenki kényelméért. Amint hazaértünk barátainknak egyből elújságoltuk, hogy ezt a szállodát nem hagyhatják ki, ha választani szeretnének.

Köszönet érte! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

Dobi Erika, Ficsor József
Kedves Erika és József!
Mi köszönjük, hogy minket választottak! Örömünkre szolgál, hogy sikerült hozzájárulnunk tökéletes pihenésükhöz.
A Royal Club Hotel csapata nagyon sok szeretettel várja vissza Önöket és Barátaikat is!
Szállodaigazgató
2018. május 21., Royal Club Hotel, igazgató
Kiváló 2018. május 12.barátokkal járt itt
A kényelmes, tágas, kifogástalan tisztaságú kertkapcsolatos szoba biztosította a pihenési lehetőséget. A személyzet igen figyelmes és udvarias. A wellness részleg - más szállodákkal ellentétben - egyáltalán nem túlzsúfolt. Az ételek ízletesek, bár a menüválasztásos ebéd kínálat lehetne változatosabb.
Kedves László!
Nagyon köszönjük kedves szavait és javító szándékú észrevételeit, melyeket továbbítottunk az illetékes részlegek felé. Reméljük, hogy hamarosan ismét vendégeink lesznek! Addig is minden jót kíván a Royal Hotel csapata!
2018. május 14., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
2018. április 27.a párjával járt itt
Régóta készültem már ebbe a szállodába, most 2 éjszakát töltöttem itt, mivel nem volt a főépületben hely, ezért a kisépületben kaptunk helyet. Csend, nyugalom, madárcsicsergés fogadott, öröm volt kiülni a nagy teraszra. A wellness részlegben kissé csalódtam, 1 óra alatt egyszer sem kapcsolt be a pezsgőfürdő, a szauna deszkái már cserére érettek.
Royal Club Hotel Visegrád - VendéglátásRoyal Club Hotel Visegrád - VendéglátásRoyal Club Hotel Visegrád - Vendéglátás
Kedves Vendégünk! !
Köszönjük szépen számunkra nagyon értékes visszajelzését! Örömünkre szolgál, hogy hozzájárulhattunk kikapcsolódásukhoz. A kellemetlenségekért szíves elnézését kérem, az esetleges hibák kijavításáról gondoskodunk.
Szeretettel várjuk vissza és igyekezni fogunk, hogy legközelebb kizárólag pozitív élményekkel gazdagodjanak!
2018. április 30., Royal Club Hotel, igazgató
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 12.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk el jó és rossz élményekkel. Jó volt a szobánk, nagy és kényelmes, de a fürdőszobában a zuhanykabin ajtaja nem volt zárható, a mosdóban hangyák mászkáltak kirojtosodott viseletes fürdőköpenyt kaptam. A kulcsot helyettesítő kártyát rögtön cserélni kellett.
Royal Club Hotel Visegrád - EgyébRoyal Club Hotel Visegrád - EgyébRoyal Club Hotel Visegrád - EgyébRoyal Club Hotel Visegrád - Környék
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük megtisztelő visszajelzését! Javító szándékú észrevételeiről értesítettem az illetékes részlegek vezetőit! Szíves elnézésüket kérjük és mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy legközelebb kizárólag pozitív élményekkel gazdagodjon.
2018. április 16., Royal Club Hotel, igazgató
Átlagos 2018. március 15.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt a párommal.
A lakosztályunkból gyönyörű kilátás volt a dunára és a hegyekre. Amúgy a hotel minden szobája ezt tudja! A wellness egy kicsit kisebb,mint amire számítottunk. Az ételek és a választék, elfogadható. Mindig jól laktunk. Talán egyszer visszajövünk Visegrádra.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük kedves szavait szállodánkról! Igazán örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük és a visszatérés gondolatával távoztak tőlünk!
A Royal Club Hotel csapata sok szeretettel várja vissza!
2018. március 17., Royal Club Hotel, igazgató
2018. március 6.a párjával járt itt
A konyhával felszerelt tágas erkéllyel ellátott szoba lenyűgözött, tiszta, igényes. Éttermi választékán még van mit dolgozni a hotel besorolását illetően de ennek ellenére finomak ízletesek voltak az ételek. Wellness része kielégítő. Bababarát szálloda révén nyugodtan tudtam pihenni csendes helyen volt a szobánk. Vissza fogunk térni, jól éreztük magunkat.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megírta kedves értékelését! Örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük, és a visszatérés gondolatával távoztak tőlünk. A Royal Club Hotel csapata sok szeretettel várja vissza!
2018. március 11., Royal Club Hotel, igazgató
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár