Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Négy éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 4 éj)
Négy éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - November 1. - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)
November 1. - teljes előrefizetéssel
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Minden jó amit csak el lehet képzelni a Royal Club Hotelról az ott megvan! ! ! A dolgozók lelkiismeretesen végzik a teendőket a szobák tágasak szépek és igényesek. A környezet festői! ! ! Külön dicséret a takarítószemélyzet minden dolgozójának ugyanis páratlanul precízen tisztán dolgoznak. Csak gratulálni tudok és biztosan újra vissza térek majd! !
Tisztelettel: Hajdúszoboszlóról
2013. 08. 26
2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
7 éjszakát töltöttünk itt 2 kisgyermekkel. A lakosztály kiváló, kényelmesen el lehet férni benne, ezzel teljesen elégedettek voltunk. Az ételek is finomak voltak, a pincérek kedvesek. A recepciósok már érdekesebbek, szinte soha nem köszöntek,amikor ki-bejártunk a hotelbe. Hiányoltam a gyermekeknek egy kis játszóteret, vagy legalább játszószobát.
Kiváló 2013. július 28.a párjával járt itt
Maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. Amit külön szeretnék kiemelni, a személyzet kedvességét,figyelmességét, udvariasságát, és nem utolsó sorban a tisztaságot. A kényelemhez minden biztosított a szállodában. Ismerőseinknek már is ajánlottuk a szállodát, de az sem kizárt, hogy mi is visszatérünk még néhány napra.
Kiváló 2013. július 26.gyerekekkel járt itt
A hotelt kívülről megpillantva nem egy komplexum hatását keltett, de mikor beléptünk a személyzet kedvessége, a tisztaság és az egész összhang azonnal egy,mega komplexum hatására,váltott át a szemünkben. A szoba gyönyörű és kifogástalan,volt, a tv lehettt volna nagyobb és úgy elhelyezve a szobában, hogy az ágyból is lehessen látni de ez már csak kukacosság a részünkről hiszen nem tévéhni mentünk.
Kiváló 2013. június 16.a párjával járt itt
Magas szinvonal, jó masszőr, finom ételek, bár kevesen voltunk a szallodában és ezért valaszték is viszonylág szerény volt. A szoba kényelmes tágas és tiszta. A személyzet segitőkész. Nagyon kedvesek az ottlakó emberek. Jól bicikliztunk, szép helyeket láttuk. Nincs kizárva, hogy jövőre visszamegyünk.
Kiváló 2013. május 19.gyerekekkel járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és a gyerekekkel ebben a gyönyörű szállodában. Nagyon kedves, barátságos a kiszolgálás. A lakosztály teljes mértékig felszerelt. Külön szobákhoz, külön fürdőszoba a nappalitól elszeparáltan, így aki pihenni akart nem zavarta a tv vagy a beszélgetés zaja.
Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk el a szállodában, ahol minden nagyon jó volt. Mivel apartman szálloda-, a konyhában 2 poháron kívül semmi nem volt- hiányoltam tányért és evőeszközt és tea főzési lehetőséget! A wellness részleg nagyon tetszett. Sajnos a sószobát nem találtam, mondjuk annyira nem is kerestem. Lehet az ajtóra nem volt kiírva? Gyerekeseknek nagyon ajánlom!
Kiváló 2013. május 11.családjával járt itt
A férjemmel és unokánkkal voltunk itt,már többször voltunk itt. A személyzet kedves. Az étkezésnél,most többször előfordult,hogy már alig volt felvágott,és nem igazán gyorsan töltötték fel,pedig nem vot tömeg. És előfordult,hogy nem svéd asztalos az étkezés,én ugy gondolom egy 4 csillagos szállodába,már ez elvárás! !
2013. április 24.a párjával járt itt
Ketten a párommal voltunk 3 napot, nagyon jól éreztük magunkat, családias a szálloda nincs túl sok szoba ezáltal nincs tömeg sem az étteremben, sem pedig a wellness részlegen. Talán a wellness részt bővithetnék mert,ha sok a gyerek akkor nem igazán lehet pld. úszni a nagy medencében. A tisztaság és a szobák berendezése, nagysága nagyon megfelelő volt, egyszóval szuper! ! !
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a 3 gyerkőcünkkel. Mindenki nagyon kedves volt és segítőkész. Az étteremmel tökéletesen meg voltam elégedve,friss és bőséges választékuk volt. A fürdő részleg mindig tökéletesen tiszta volt,így nyugodt szívvel engedtem a gyerekeket a nagyobb medencékbe is.
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár