Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2014. július 14.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló. A szálloda és a szobák tiszták, tágasak, kényelmesek bár a párnák már elhasználtak, laposak, kényelmetlenek. Reggelinél az ellátás kiváló volt. A vacsoránál a mennyiséggel nem volt gond de a minőséggel annál inkább mind a négy alkalommal a húsok nagy része rágós, fővetlen volt.
Kiváló 2014. július 5.családjával járt itt
A hotel és a berendezés modern, tisztaság van, csendes. A kilátás nagyon szép a Dunára, a Fellegvár felé, kiváló kirándulásokat lehet tenni, a hajóállomás is közel van. Mi apartmanban voltunk, így konyhahasználatra is volt lehetőség, ami nagy előny. A reggeli és a vacsoraválaszték nekünk nagyon megfelelt, minden ízletes, bőséges, a kiszolgálás figyelmes. A sószoba nagy, jól lehet relaxálni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. június 23.csoporttal járt itt
3 napot sikerült itt eltöltenem. A szálloda bár egészen az út mellett található, mégsem halaltszik be az út zaja. A szobám nagyon kényelmes volt, mindennel felszerelve. Az erkélyről gyönyörű kilátás nyílt a környékre. Az étkezések bőségesek voltak. A Wellness részleg bár nem nagy, de minden igényt ki tud elégíteni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Valentin nap alkalmából töltöttünk el a hotelban 3 napot. A hotel nagyon jó helyen van, a szobából láttuk a Dunát. Szoba kimondottan tágas volt, rendesen felszerelt. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A Wellness részleggel tökéletesen meg voltunk elégedve, nekünk megfelelt. Kipihentük magunkat.
Az ételek finomak, és van választék is.
Royal Club Hotel Visegrád - Környék
2014. május 17.a párjával járt itt
A hotel tetszett,a szoba és a kilátás a környezet a kiszolgáló személyzet is készséges volt. Ami nem tetszett az a bár részleg ami reggeltől nyitva van és az árak nem a négycsillagos árak voltak. Egy korsó sör,egy almalé 2dl kettő kávé 2100Ft. Bárhol voltunk négycsillagos szállodában vagy hotelben a legmagasabb ár ugyan ezért 1260Ft volt.
Átlagos 2014. április 25.gyerekekkel járt itt
A családnak célszerűbb lett volna két egymásba nyilló szobát adni,a fele nyugdíjas korú és a pihenés komfortosabb lett volna számunkra. A nappalinak kinevezet részben a pótágy nekünk kényelmetlen és kemény volt. Az étkek mennyisége megfelelő de akadozó a svédasztalos feltálalása,várni kellet, valamint az izvilág sem volt mindig kielégítő.
Kiváló 2014. április 15.családjával járt itt
Csak 4 napot töltöttünk itt de a szívünk vissza húz. Minden kiválló nagyon ajánlom minden korosztálynak,gyerekekkel is kitünő pihenési és velnesz lehetőség Mindenkinek Köszönet ! ! ! ! ! A kikapcsolódás, séta, hegyitura, hajókázás,kirándulás Szlovákiába,minden egyben ,közel . Nagyon jó volt ott lenni csak az idővolt rövid. Legközelebb hosszabb időre megyünk.
Kiváló 2014. március 10.a párjával járt itt
A Duna partján fekszik a szálloda a Fellegvár alatt. Csendes környezet, szép táj. Sok proramot lehet tervezni a közelben.
A szálloda szobái helyiségei tiszták , hangulatosak. A Wellness rész tetszett, kellemesen pihentünk, szaunáztunk. Gyerekeknek külön medence, játékok.
A masszőr kíváló munkát végzett, ajánlom.
Az ételek változatosak, a személyzet kedves, udvarias.
Kiváló 2014. március 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Fiúk sokat fürödtek :) mivel kint esett az eső, de ez nem rontott a hangulatunkon! A masszázs jól esett :)
Az étkezéssel kapcsolatban annyi észrevétel,hogy a reggeliknél nem zárják vissza az ételtartó tetejét így hamar kihűl az étel :( erre jobban kéne figyelni!
Kiváló 2014. március 3.gyerekekkel járt itt
A szállás kényelmes volt és szép modern! A nappaliban el tudtam volna képzelni egy szőnyeget, időnként kicsit hidegnek tűnt, ha nem papucsban járkáltunk a padlón. A parkolással kapcsolatosan annyit szeretnék megjegyezni, hogy jobb lenne a szállás árába beépíteni, mert így külön tételként megjelenítve bosszantó, ráadásul nem is őrzött.
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár