Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Négy éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 4 éj)
Négy éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - November 1. - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)
November 1. - teljes előrefizetéssel
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
Csak három napot töltöttünk itt, de idén biztosan visszamegyünk,sőt visszük a nagyszülőket is.
A gyerekeknek nagyon tetszett minden, különösen a sószoba és az szauna.
A szoba tágas és tiszta, a kilátás gyönyörű volt. Számos programlehetőség volt, részt vehettünk lovagi tornán, nagyokat sétáltunk a Duna parton.
Otthonos, kellemes környezet.
2013. április 14.egyedül járt itt
5 éjszakát töltöttem a barátnőmmel,szép tiszta,kényelemes és az árakhoz viszonyítva
kellemes környezetben. Tényleg minden jó volt, csak a a vacsorával nem voltunk meg-
elégedve sajnos, mivel 2-szer is visszaküldtük,hogy cseréljék ki, mert a desszert el volt égetve,/palacsinta/,aztán meg a szűzérmék nem voltak átsülve.
Royal Club Hotel válasza
Kedves Márta,

Köszönjük, hogy értékelte szolgáltatásainkat, egyben szeretnénk ezúton is elnézését kérni az okozott kellemetlenségért!
A bejegyzésének megfelelően biztosíthatjuk, hogy kivizsgáljuk a történteket és meghozzuk a megfelelő intézkedéseket,
hogy a jövőben ne fordulhasson elő hasonló eset.
2013. április 18., Tisztelettel: Royal Club Hotel , Royal Club Hotel
Kiváló 2013. április 4.gyerekekkel járt itt
Másodszor voltunk a Royal Club Hotelben, karácsonykor nagyon meg voltunk elégedve, ezért most az unokáinkat is vittük magunkkal. A Hotelben leginkább a személyzet undvariassága és szolgálatkészsége tetszett. A gyerekeknek is szerveztek programot, sőt húsvéti meglepetést és készítettek nekik a szobába.
Kiváló 2013. március 22.a párjával járt itt
Két óvodás korú unokával terveztük a néhány napos pihenést, kikapcsolódást. Mivel már két ízben pihentünk a visegrádi wellnes-szállodában, ismertük az ottani körülményeket. Ezért esett a választásunk idén is erre a helyre. Tetszett, hogy otthonos környezetben, megfelelő ellátásban részesülhettünk.
2013. február 23.a párjával járt itt
Ízlésesen berendezett, kényelmes apartmant kaptunk, gyönyörű kilátással. Nagyon tetszett hogy a wellness este 9-ig van nyitva, még vacsora után is lehet menni. A masszázs is kitűnő volt. Az étterem kínálata átlagos. de az általunk választott ételek finomak voltak. Amit nem értettünk, hogy miért van konyharész, ha a konyhaszekrényben 2 db vizespoháron kívül semmi nem volt!
Kiváló 2013. február 5.gyerekekkel járt itt
Egy havas hétvégét töltöttünk Visegrádon, ahol a Hotelben kellemes fogadtatásban részesültünk. Gyorsan a tágas lakosztályunkba jutottunk ahol fantasztikus kilátásunk volt a fellegvárra. Az egész család fürdőzött és élvezte a nyugalmat. Finom reggeli és vacsora várt minket, a vendéglátás kiváló volt. Jó lenne visszatérni!
2013. január 30.a párjával járt itt
A pihenés ideje alatt éppen szünetelt a bankkártyával történő fizetés, de a hiány miatt 5% kedvezményben részesültünk.
A szállodai tájékoztató szerint a drinkbárban rendelkezésre áll egy leptop, a ami éppen meghibásodott...
2013. január 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda tökéletes helyen, gyönyörű környezetben helyezkedik el! A személyzet maximálisan segítőkész, tiszta, rendezett, kiválóan alkalmas a pihenésre! Számomra a menüválaszték lehetne egy kicsit színesebb, pl: gyümölcs egy wellness szállodában alap kéne, hogy legyen! Egyébként mindenkinek ajánlom, ár-érték teljesen arányban áll egymással!
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár