Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
3 éjszakás kikapcsolódáson voltunk ebben a kedves szállóban a párommal. Már épp kicsomagolni készültünk a barátságos, minden kényelemmel, főzőkonyhával felszerelt szobánkban, amikor az elektromos hálózat csődöt mondott, s bizony a hiba nagyobb volt, mint elsőre látszott, de a főnökasszony egyből felajánlott helyette egy fokkal magasabb kategóriájú lakosztályt az első emeleten, ahonnan csodás kilátás volt a Fellegvárra a hatalmas erkélyről.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Mindennel elégedettek voltunk, kiváló volt az étel minősége, a választék, a húsok, sütemények. Gyönyörű szobát kaptunk, kisfiamnak főleg a medencék tetszettek :) Nagyon klassz volt, hogy esténkét élő zenei szolgáltatást nyújtottatok. Nagyon jól éreztük magunkat, igazi 4 csillagos szálloda- megérdemlitek a minősítést.
Válasz az értékelésre - 2020. március 9.
Kedves Eszter!

Nagyon szépen köszönjük visszajelzését, öröm volt olvasni a sorait!
Hatalmas öröm számunkra, hogy a nálunk töltött idő alatt sikerült tökéletes körülményeket biztosítanunk családjuk pihenéséhez.
Külön öröm, hogy wellness részlegünkben gyermeküknek felhőtlen kikapcsolódásban volt része, és sikerült sok szép emlékkel gazdagodniuk utazásuk során!
Belán Miklós (Royal Club Hotel)

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kis hotel,nagyon nyugodt helyen. Barátságos,segítőkész személyzet,udvarias kiszolgálás,tiszta környezet. Sokáig nyitva tartó wellness,19 óra után 16 éven felettiek használhatják "csendes wellness"
Finn ,infra szauna gőzkabin és sószoba igazi relaxációs élményt ad. Az étterem hangulatos ,finom ízletesek az ételek,minden igényt kielégít a kínálat.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. februárjában jártam itt 3 barátnőmmel. Modern, szép és igényesen berendezett, tiszta, tágas hotelszobák vártak minket, kényelmes ágyakkal. Az ételek bőségesek, finomak és sokfélék. Meglepően sok szaunát (infrát és finn-t egyaránt) ill. gőzkabint próbálhattunk ki. Kedves, szolgálatkész személyzet.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás időben jártunk Visegrádon, május vége. Az időjárás is kegyes volt hozzánk. A szállás remek, kényelmes, tiszta, rendezett környezet. Az ételek változatosak, ízletesek, emellett esténként élő zene tette hangulatosabbá a vacsorát. Az erkély nagy előny, a reggeli kávét nyugodtan lehet elszürcsölni madárcsicsergés kíséretében. Még visszamegyünk!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkra ajándékba kaptam két nap pihenést a férjemmel. Nagyon vártam, vonzott a hely szépsége, a Rámszakadék közelsége. Sajnos, az idő nem volt valami kegyes, csak kevéset lehettünk a szabadban. Jó volt bekuckózni a Hotelbe. Rövid kirándulás után (amikor is eleredt az eső) jó volt átmelegedni a meleg medencében, szaunában.
Válasz az értékelésre - 2018. november 25.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról! Legfontosabb szempontunk Vendégeink elégedettsége, így igazán örülünk, hogy mindennel tökéletesen elégedettek voltak! Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük egy újabb kiérdemelt pihenésre!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a tágas szoba, valamint az ételek is finomak és bőségesek voltak. A táj lenyűgöző volt, mert mi alföldiek, ehhez a gyönyörű látványhoz nem vagyunk hozzászokva.
Válasz az értékelésre - 2018. november 13.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük itt is dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról!
Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Kissé messzebb van a központtól mint szerettük volna, a klíma 'betegeskedett' hol az egész szállodában, hol csak az apartmanunkban. Ebédnél a felszolgáló lányok nem álltak hivatásuk magaslatán. Ennyi volt a negativ élmény. Minden más szempontból kitűnő. Az egyik legjobb ( talán második ) a számos szálláshely közül ahol megfordultam.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 24.
Kedves Vendégünk!

Öröm volt olvasni elismerő értékelését! Őszintén köszönjük kedves szavait és javító szándékú észrevételeit, melyeket felhasználunk fejlődésünk érdekében! A Royal Club Hotel csapata alig várja, hogy ismét Vendégeink között üdvözölhessük! Mindent megteszünk annak érdekében, hogy legközelebb is kitűnő élményekkel ajándékozhassuk meg Önöket!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Nagyon szép helyen található a szálloda. A személyzet kedves, barátságos. Az ételek választékosak, finomak. Nagyon jól éreztük magunkat a kényelmes szobánkban, a nagy melegben a klíma tökéletes volt. Még biztosan visszatérünk ide! A wellness részleg tiszta volt, bár sokan pihentek az adott időben, mégsem volt tömeg a fürdőkben.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 10.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen számunkra nagyon értékes visszajelzését! Külön köszönjük, hogy munkatársainkat is megemlítette és dicsérő szavakkal illette!
Igazán örülünk, hogy itt-tartózkodásuk során sikerült az Önök kikapcsolódásához tökéletes körülményeket biztosítanunk!
Sok szeretettel várjuk Önöket vissza!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Szerdán délután érkeztünk, csodálatos zöld övezetben. A recepcion megkaptuk a szoba kulcsot a 202-es szobahoz. Kellemes , nagyon tiszta szobában találtuk magunkat, melyben azonnal otthon éreztük magunkat. Csomagolás után birtokba vettük a welnes részleget, ahol szintén nagyon tiszta és rendezettseg fogadott bennünket. Este finom vacsorával várták minket.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 28.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük kedves szavait! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt pihenésük és a visszatérés gondolatával távoztak tőlünk! A hasonló visszajelzések rengeteg motivációt adnak mindannyiunk számára. Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, rendszeresen küldünk értesítést kedvezményes ajánlatainkról.
Nagyon sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.833 - 28.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.607 - 29.732,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.998 - 5.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.02-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 10.018,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.735 - 28.017,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.06.02-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.363,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna- és kerékpár használattal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 27.580,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

VisegrádX