Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 265 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 22.
Segitőkész, udvarias személyzet, tisztaság és remek szolgáltatás tette kellemessé és emlékezetessé számunkra ezt a programot. Biztosan meg fogjuk ismételni. A szaunák felöntéses programjai nagyon kellemesek és hasznosak . Az étterem svédasztalos választéka gazdag, változatos és inyenceket is kielégitő minőségű. A személyzet minden egyes tagja sokat tett, hogy jól érezzűk magunkat.
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
A szálloda igényes, tiszta, elegáns. Gyönyörű környezetben van, szép a kilátás és árad a nyugalom! A személyzet kedves, előzékeny. A wellness rész egész napos kikapcsolódást biztosít. Jó, hogy télen is ki lehet úszni, nagy élmény mikor bekapcsolják a kinti medencében a sodrást! :) Élveztük a szaunákat, a gőzkabinokat és merülő medencéket.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 7.
Decemberben is itt jártam a párommal /már többször voltunk itt/ 4 éjszakát töltöttünk itt és nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon szép tiszták és kényelmesek a szobák.
A kiszolgáló személyzet készséges és udvarias. Az ételválaszték elég szegényes, lehetne változatosabb. A wellness részleg kitűnő. Jó kikapcsolódás, ajánlom mindenkinek!

Zsófi TOP szállásértékelő
2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 1.
23-án a déli órákban érkeztünk a SZÁLLODÁBA ahol a korai érkezésünk ellenére nagyon kedvesen fogadtak. Nem emelném ki a recepció személyzetét, mert az ott tartózkodásunk alatt kiderült,hogy a szálloda összes dolgozója ugyanilyen kedves és udvarias. A wellness részleg kiváló, az ellátás kitűnő. A programok úgy felnőtt mint gyermekek részére változatos.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 30.
Szép volt az idő amikor megérkeztünk, a recepciósok kedvesen fogadtak bennünket, a szállásunk tiszta és jó panorámájú volt, az ételek a svédasztalon változatosak és finomak voltak voltak. A szálloda kicsit kiesik a városközponttól és a hozzá közel eső Duna part rendezetlen, de a wellness részleg kiváló volt.
2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda kíváló, remek a wellnes részleg. Kisgyerekkel ideális, a medencék tökéletesek. Bár egy játszószoba jó lenne, mert ami van abban nagyon elavultak a játékok, illetve a nagymozgású gyerekeket nincs, ami lekösse.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 28.
December mindenki számára a ksézülődásről, ajándékozásról, várakozásról szól. Mi egy kicsit a kellemes élmények begyűjtését is megcéloztuk. A welness volt a fő célpont. Lubickolás, szaunázás, pihenés, teljes kikapcsolódás. Mivel az időjárás is kegyes volt, a kinti medencébe is szívesen kimerészkedtünk. Kint a meleg víz gőze még szebbé tette a fürdőt.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Ez év októberében töltöttünk ott egy hosszú hétvégét a párommal. Az étkeztetés kiváló, választékos, finom és bőséges. A wellness részleg minden igényt kielégítő. A szobában a szőnyeg igen kopott és foltos, ami kissé meglepő volt egy ****-os szállodában. Egyébként igen magas az árfekvés a többi hasonló minősítésű szállodához képest.
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 23.
Tetszett az étkezés változatossága és minősége, habár hétfőn este hagyott némi kívánni valót maga után. A pincérek udvariasak és gyorsak. Az uszodai szolgáltatás is jó volt. Viszont félrevezetőnek tartom a feláras panorámás szoba ajánlatot. Én alapon nemdohányzó, franciaágyas, csendes szobát kértem. Önöknek tudniuk kell, hogy a főút mellé épített szálloda nyílászárói nem hangszigeteltek.

1910 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 18. - 13 látogató hasznosnak vélte
A munkámnak köszönhetően sokat utazom és emiatt sikerül már eljutnom(nunk) egy-két wellness szállodába az évkülönböző időszakában. Így van összehasonlítási alapom(uk). A recepción kedvesen, de fáradtan fogadtak. A szobánkban lépve kicsit hűvös volt 12-13 c. A köntösnek szakadtak volt a zsebe, és nem volt a méretem (xl) kifogytak.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Vár Hotel Kastélyszálló
1 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai privát wellness használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.09.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.15. - 2018.03.29.
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Tavaszolás Főnix módra (min. 2 éj)
Senior erdei wellness napok (1 éjtől)

VisegrádX