Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 25.
Unokáinkkal 2 napot töltöttünk a Thermál Hotelben.A szállás nagyon jó volt, a szobák kényelmesek és tiszták. Az ételek választéka és ize kitünő, a személyzet figyelmes és udvarias. A medencék tiszták és minden korosztálynak kellemes ellazulást, pihenést biztositanak.Különösen tetszett a nagy vizfelület.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22.
Az étteremben a hölgyek nagyon kedvesek, de az ültetésnél két alkalommal is nem túl kedvesen küldtek el a férfi felszolgálók a terem távoli sarkába, mondva, hogy csak ott van hely. Ettől kezdve elég sokat kellett a z étellel sétálni, mert a hátsó asztalon nem volt meg a teljes választék. Ezen a részen sem az italok kihozatala, sem az üres edények leszedése nem ment olyan flottul, mint a pl 32-es aztalnál.
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness rész nagyon szuper( medencék kinnt és bennt, szauna és gőzfürdő, aromakabin), kisgyermekes családoknak szívesen ajánlom. Az ételek is nagyon finomak, változatosak voltak, különös gondot fordítottak a gyerekek étkezésére is. A szálloda főút mellett fekszik, zajos és kevésbé szép a kilátás.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 18.
Gyönyörű, tiszta szálloda, gyermekbarát szolgáltatásokkal. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a wellness részleg osztályon felüli, világszínvolanú! Az étteremben félpanziós ellátást kértünk, az ételek minősége és választéka is nagyon jó volt. Külön elismerést érdemel, hogy az étteremben gondolnak azokra is, akiknek speciálisan kell étkezni- gluténmentes ételek, a cukorbetegeknek diétás étel.
Értékelt: 2013. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kitűnő elhelyezkedésű, könnyen megtalálható, a parkoló kissé szűkös, főleg főszezonban. A szálloda, a szobák tiszták, minden igényt kielégítőek. A személyzet kedves, segítőkész, az éttermi (férfi)pincérek kissé flegmák. Az éttermi választék remek, változatos, a hölgyek nagyon segítőkészek. A fürdőrészleg minden igényt kielégít, tökéletes.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 14.
A külső és a belső fürdő a sok élményelemmel nagyon tetszett. Figyelmes,segítőkész,szorgalmas volt a személyzet. Az igényes,tiszta,légkondis szobában is kellemesen lehetett pihenni. Kipróbáltam az alfa szférát, érdekes ellazulást éreztem. Ami kevésbé tetszett: A vacsorából hiányoltuk a jellegzetes magyar ételeket. No de azért nem maradtunk éhesek.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos három napot töltöttünk Visegrádon, nagyon elégedettek voltunk mindennel. Remek volt a szálloda, csillogó tiszta a wellness, kedves a személyzet, finom az étel. Szinte a tenyerükön hordoztak minket. Egyetlen dolog fokozhatta volna az elégedettségünket, ha az uszodát szálló vendégekként használhattuk volna éjszaka , vagy késő este is, most este nyolckor zár.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
Értékelt: 2013. július 24. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Dunakanyar Magyarország egyik legszebb helye, régóta gondolkozom azon, hogy jó lenne ott megöregedni. Amíg sajnos házat nem tudok venni, addig muszáj vagyok hotelekben megszállni. A Thermal Hotel minden téren kielégített az igényeim, egy rossz szót nem tudok róla írni. A táj ugye adott, a wellness részleg nagyon szépen ki lett építve, mesés az egész hely.

Értékelt: 2013. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tetszett az elegáns, modern szálloda. A szobák tágasak, tiszták, szépek. A Duna felőli oldalon a kilátás lenyűgöző, csak a 11-es út zaja lehet egy kicsit zavaró. A wellness-részleg fantasztikus! Többféle célnak megfelelő medencével: úszás, élmény-elemeket tartalmazó medence, pancsoló, nagyobb gyerekeknek való - játékra alkalmas medence, termálmedence pihenésre-lazításra.
2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a figyelmes fogadtatás, gyerekeknek kinder meglepetés, londiner vitte a bőröndöket stb. Sajnos az időjárás nem volt jó, de ezt kárpótolta a fűrdő este kilencig tartó nyitvatartása, mivel a gyerekeket a medencéből egyenesen az ágyba lehetett dugni. Kényelmes, tágas szobák álltak a rendelkezésünkre,kultúráltak és tiszták voltak.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teázással, wellness részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-5 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, bowling-, squash-, teniszpálya és kerékpár használattal, múzeum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2017.08.31.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX