Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

A Thermal Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak 62+ (min. 2 éj)
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár (min. 2 éj)
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár teljes előrefizetéssel (min. 4 éj)
Legjobb ár teljes előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
2024.04.30-ig
Hotel Eger Park

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kiváló 2016. március 24.a párjával járt itt
A most itt töltött 3 nap felülmúlta várakozásunkat, mert az időjárás is jó arcát mutatta. Pár évvel ezelőtt voltunk először , akkor ónos eső, hideg tél, kellemetlen szél övezte napjainkat, mégis olyan csodálatos 3 napban volt részünk, hogy visszavágyódtunk ebbe a szállodába.
Átlagos 2016. március 23.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat a Thermál Hotel Visegrádban. Kiváló az elhelyezkedése, tetszett a wellnessben a vízfelület, és a szolgáltatások. Azonban ugyanitt- bár tényleg sokan voltak, a nói mellékhelyiség tisztasága nem volt megfelelő.
Kiváló 2016. március 23.a párjával járt itt
Egy tökéletes hétvégét töltöttünk a Thermál Hotel Visegrádban! Mindennel elégedettek voltunk. Kedves,udvarias kiszolgálás, finom ételek, sportolási lehetőség,wellnes szolgáltatás, szóval minden megtalálható itt egy helyen ami a mi igényeiknek maximálisan megfelelt! Vissza vágyunk :) ! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
2016. március 15.a párjával járt itt
Jó napot kívánok. Nagy örömmel teszek eleget felkésnek s értékelem az önök hoteljében eltöltött gyönyörű napokat. Először is azzal kezdeném hogy az önökél eltöltött idő számunkra maga volt a ,,tökély"! A wellnes miden téren kiemelkedő a szobánk a tiztaság a kiszolgálás kifogástalan.
Kiváló 2016. március 12.a párjával járt itt
Apróság: az egyik pincér 2x is elvitte az X alakban tányéromra fektetett eszközöket amíg a svédasztalnál nézelődtem.......... Ugyanakkor egy másik pincér(nő) minden alkalommal engedélyt kért az elvitelre (ez tetszett, az előző már kevésbé, de ez legyen a legnagyobb negatívum!)
Kiváló 2016. február 29.családjával járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló, a szobák tiszták, rendezettek. Mindennel meg voltunk elégedve, a wellness részleg viszont minden várakozásunkat felülmúlta! Hatalmas medencék, rengeteg féle szauna közül lehet választani. Az ételek bőségesek és finomak, a szemlyzet hozzáállása is megfelelő.
Kiváló 2016. február 25.barátokkal járt itt
A Thermál Hotel Visegrádban 2016. február utolsó harmadában töltöttünk el 3 éjszakát. Meglepetésemre hétköznapokon is sok vendéget fogadott a szálloda, remek volt a szálloda wellness részlege, hatalmas vízfelületek sok élményelemmel a szálloda benti és kinti területén egyaránt.
Kiváló 2016. február 25.a párjával járt itt
Másodszor jártunk a Thermal Hotel Visegrádban. Először ajándékba kaptuk, és olyan elégedettek voltunk, hogy másodszorra magunk választottuk, nem akartunk máshova menni. Gyerekek nélküli kikapcsolódásra vágytunk, és maximálisan elégedettek voltunk. Ha kritikát kell írnom: olajozzák be, legyenek szívesek, a konditerem gépeit, mert nyikorognak.
Ennyi.
Nagyon jó a wellness és az étterem.
Kiváló 2016. február 20.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet,kedves-segítőkész személyzet, tiszta,tágas szobák. Külön kiemelem az étterem dolgozóinak kedvességét,segítőkészségét!
Mi hiányzott? Az séta lehetősége a szálloda közelében. Ez csak autóval volt megoldható-persze ez sem jelentett igazán gondot.
Összességében:kiváló volt ! Maradjon ilyen! Ajánlani fogom másoknak is !
Tisztelettel,Dr. Merczel Ágnes
Átlagos 2016. február 4.a párjával járt itt
Az étteremben az ételek nem a négy csillagnak megfelelőek, az ottani személyzet fáradtnak tűnt. A hotel gyönyörű és a spa is kellemes. Mi jól éreztük magunkat.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádLepence völgy 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • merülőmedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár