Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

A Thermal Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak 62+ (min. 2 éj)
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár (min. 2 éj)
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
Visegrádi pihenés
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. október 24.gyerekekkel járt itt
Egyetlen komoly problémánk a szobával és az ágyakkal volt. Az ágyak nagyon kényelmetlenek voltak, a matrac túl puha, alig tudtunk aludni. A szobák tekintetében probléma, hogy a fűtést nem tudtuk szabályozni, nagyon meleg volt. Földszinti elhelyezésünk volt és éjszaka rendszeresen nagy zajjal mozgattak valamit az alagsorban, amire az egész család felkelt.
Kiváló 2013. október 13.a párjával járt itt
Tisztelt szállodai vezetőség és alkalmazottak
Kritikám csak jóindulatu! Az ágy matraca kényelmetlen. Főételek kicsit túlvariáltak, minden ételben extrákat próbálnak csempészni Én kicsit egyszerűsiteném. Gyerekbarát ételek híánya pl. rántott hús, sült krumpli. Teljes nemdohányzó részleg (erkélyen sem) Szívesen ajánlom Hoteljüket MINDENKINEK!
MIis nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. október 10.a párjával járt itt
A személyzet nagyon készséges és udvarias volt, mindig mindenben a rendelkezésünkre álltak. A svédasztalos reggeli és vacsora során folyamatosan figyeltek az ételekre, italokra, és még mielőtt kifogyott volna, hozták az utánpótlást. A szálloda és kertje gyönyörűen karban van tartva, tisztaság és rendezettség jellemzi.
Átlagos 2013. szeptember 18.a párjával járt itt
A wellnessben az infraszaunának nem volt hőfokszabályozója, így szinte használhatatlan. A vacsora minősége nem volt megfelelő, pl. a kacsacomb sületlen és kemény volt, a levesek íztelenek. A sárgadinnye kissé erjedt. A reggeli minősége lényegesen jobb volt, mint a vacsoráé, viszont itt hiányoltam a péksütemény választékot.
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Első közös wellness pihenésünket töltöttük el itt a férjemmel. Kiváló választás volt, maga volt a romantika! ! A nagyszerű kilátás a Dunára, a Fellegvárra az ősz csodás színeivel vegyülve felejthetetlen élményt nyújtott. A kedvencem az ágy volt, soha ilyen kényelmes ágyban még nem aludtam egyik hotelben sem, pedig azóta bejártuk az országot kettesben. A medencék is isteniek és a kiszolgálás is pazar.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Medence/kertThermal Hotel Visegrád Visegrád - KörnyékThermal Hotel Visegrád Visegrád - KörnyékThermal Hotel Visegrád Visegrád - Medence/kertThermal Hotel Visegrád Visegrád - Medence/kertThermal Hotel Visegrád Visegrád - Medence/kertThermal Hotel Visegrád Visegrád - KörnyékThermal Hotel Visegrád Visegrád - Medence/kert
2013. szeptember 16.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése és a kilátás remek. Az ételek finomak, de nem kapkodják el a kihelyezett tálak újratöltését. Van lehetőség a teraszon enni, ez nagyon hangulatos, de külön kérni kell (ingeyenes). Szoba átlagos. A szórakoztató rész (billiárd, csocsó, darts) elég szegényes. Fürdő részben több élményelemet vártam, de összességében kultúrált.
Kiváló 2013. szeptember 14.a párjával járt itt
Idén VISSZATÉRŐ vendégként párommal és testvéremmel eltöltöttem néhány napot a Visegrádi Thermal Hotelben. Tapasztalatom szerint a személyzet (felszolgálótól az úszómestereken keresztül a recepciósig) maximálisan segíti a pihenni vágyók nyugalmát, kényelmét.
2013. szeptember 11.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal,akivel pihenni akartam egy nyugodt környezetben. Először ami kevésbé volt jó:
Amikor megérkeztünk a recepcióhoz, a személyzet kicsit fáradtnak tűnt,felérve a szobába picit porosak voltak a bútorok, nekünk az ágy kényelmetlen volt(kifeküdt, nyomott az ágyrugó)és az esti vacsoránál leginkább a "túllihegett" ételek domináltak, kevés volt a Magyarnak való.
2013. szeptember 9.családjával járt itt
Nagyon drága a szálloda, nem jöttem rá, hogy miért kerül ennyibe. A szoba átlagos, a kilátásért nem gondolom, hogy ennyit kellene fizetni! A wellness részleg ami tényleg szép, de a mozgáskorlátozottakra nem gondolnak, nem látni, hogy hol van vége a lépcsőnek, és nincs korlát, amiben kapaszkodni lehetne!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
A szálloda honlapján találtam egy remek ajánlatot, visegrádi vasárnap néven. (1 éjszaka szállás, késői kijelentkezés és vasárnapi ebéd)
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve: szép a szálloda, kitűnő a wellness és uszodarészleg, pazar az ételek választéka,. . stb.
3 kisgyerekkel érkeztünk, akik nagyon örültek a Kinder tojásnak, amit a recepción kaptak.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádLepence völgy 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • merülőmedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár