Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nem először szálltunk meg itten, és általunk mások is igénybe vehették, biztosan állíthatom , hogy remek jó hely mindenki számára. Már több helyen megfordultunk az országban, de ez nagyon megfogott minket. Igazán szép a panorámája , kényelmesek a szobák, de ez általában minden ilyen jellegű szállodának lehet. Ami nekünk nagyon tetszett az,az élményfürdő .
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azért mentünk ebbe a szállodába, mert a szokott szállodánkban nem volt hely, de tökéletesen elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal és a körülményekkel, biztos, hogy még visszamegyünk. A wellness részleg remek,minden élethelyzetnek, korosztálynak megfelelő medencék, a személyzet kedves, mosolygós, a szoba tiszta, kényelmes, a reggeli-vacsora választéka tökéletes.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 23.
A szálloda és a wellness részleg tiszta és kényelmes volt, de sajnos az ottlétünk elsô napján elmaradtak a csoportos foglalkozások. A személyzet kedves volt és figyelmes, a konyha kifogástalan, változatos és színvonalas. A szállodát csak ajánlani tudom.
Értékelt: 2013. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép szálloda, feltűnően kedves személyzet, remek ételek és csodálatos kilátás a szobából a Dunára! Bármikor újra jönnék!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 21.
A wellness részleg nagyszerű , ezt nagyon élveztük. Zavaró , hogy relative hangos a klima a szobában. Meglepő volt, hogy a reggelik választéka gyakorlatilag változatlan volt minden nap. A kenyérpirító használhatatlan.
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a wellnes részleg, a külső medencék, de jó lett volna, ha legalább 22 óráig nyitva vannak. Nem tetszett, hogy a szobalányok mindig délután kérdezték meg, hogy kérünk-e takarítást mikor már fent tartózkodtunk, persze akkor már nem kértünk. WC papírt is úgy kértünk.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
Csodalatos a wellness resz, foleg a szauna vilag!! Bar az ott levo barban a szendvicsek mellett jo otlet lenne a virsli a a gyerekeknek es a szuloknek foleg ( sor melle) sokan kerestek. Egyedul a gasztronomia resszel voltunk kevesbe elegedettek. Tobb hasonlo kaliberu szallodanak minosegibb a konyhaja. Koszonjuk. Nagyon jol ereztuk ott magunkat!!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
Kevésbé elégedett:étterem: A és B helyiség között higiénés probléma az ételválasztó pult egyik helyen volt másik helyen nem,kézzel söpörték le le az asztalokat, asztalkendő helyett. A reggelihez képest a vacsora választék szerény volt, főleg az előétel,és vegetáriánus választék igen szerény. A személyzet képzettsége nem egységes. A HACCP alkalmazása hiányos.
Értékelt: 2013. január 2.
Mindennel elégedettek voltunk. Amit negatívumként említenék az a meleg, pár fokkal alacsonyabb hőmérséklettel kellemesebb.
2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
Gyermekünk számára diétás étkezést kértünk (laktóz és lisztérzékenység). A diétás étkezők számára fontos választási szempont a szálloda felkészültsége már a pihenés első pillanatától. Legyen ételválaszték már az első naptól. Ez itt nem volt teljesen így, annak ellenére, hogy majdnem egy hónappal korábban foglaltunk és jeleztük igényünket.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 35.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 39.728,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.641,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.968 - 17.253,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.825,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.11.30.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 24.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.30-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 21.998 - 34.045,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.868,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.16-ig
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Húsvét (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval