Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
2. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente párszor sikerül eljutnunk welness szállodába - mivel mindig másik hotelt választunk, így van összehasonlítási alapunk. A szálloda (szakadó hóban érkeztünk) parkolóját folyamatosan takarították, így nem jelentett gondot a parkolás és bepakolás a szobába. A recepción kedvesen fogadtak és navigáltak el a hotelen belül.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos, kikapcsolódásra nagyon ajánlom! Nagyon kellemes és kulturált a környezet, europai szinvonalu kiszolgálásban részesültünk! A személyzet értünk volt a szo szoros értelmében lesték kivánságainkat, de nem tolakodóan,ezért mi más szállodák számára is követni valónak tartjuk a szálloda vezetésének arspoétikáját! Vissza fogunk térni a családommal!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Minden szuper volt, nagyon jó volt az étkeztetés a szállás és a wellness részleg. Rendes tiszta és szép szobák, szép panoráma. Itt töltöttük a 25, házassági évfordulónkat olyan figyelmesek voltak, hogy a vacsoránál pezsgővel köszöntöttek. Máskor is igénybe szeretnénk venni a szállodát ha anyagi helyzetünk megengedi. Mindenkinek ajánlani tudom.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Nagyon szeretem Visegrádot, ezért 2012 augusztusában itt töltöttünk egy hét végét a férjemmel. Kora délután a Várban bóklásztunk, ezután mentünk csak fel a hotelbe. Férjem többféle ételallergiája miatt mindig izgalmas, találunk-e a kínálatban számára ehető fogásokat. Nos, a Thermal Hotel vacsorája és másnapi reggelije kifogástalan volt.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nem először szálltunk meg itten, és általunk mások is igénybe vehették, biztosan állíthatom , hogy remek jó hely mindenki számára. Már több helyen megfordultunk az országban, de ez nagyon megfogott minket. Igazán szép a panorámája , kényelmesek a szobák, de ez általában minden ilyen jellegű szállodának lehet. Ami nekünk nagyon tetszett az,az élményfürdő .
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azért mentünk ebbe a szállodába, mert a szokott szállodánkban nem volt hely, de tökéletesen elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal és a körülményekkel, biztos, hogy még visszamegyünk. A wellness részleg remek,minden élethelyzetnek, korosztálynak megfelelő medencék, a személyzet kedves, mosolygós, a szoba tiszta, kényelmes, a reggeli-vacsora választéka tökéletes.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 23.
A szálloda és a wellness részleg tiszta és kényelmes volt, de sajnos az ottlétünk elsô napján elmaradtak a csoportos foglalkozások. A személyzet kedves volt és figyelmes, a konyha kifogástalan, változatos és színvonalas. A szállodát csak ajánlani tudom.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép szálloda, feltűnően kedves személyzet, remek ételek és csodálatos kilátás a szobából a Dunára! Bármikor újra jönnék!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 21.
A wellness részleg nagyszerű , ezt nagyon élveztük. Zavaró , hogy relative hangos a klima a szobában. Meglepő volt, hogy a reggelik választéka gyakorlatilag változatlan volt minden nap. A kenyérpirító használhatatlan.
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a wellnes részleg, a külső medencék, de jó lett volna, ha legalább 22 óráig nyitva vannak. Nem tetszett, hogy a szobalányok mindig délután kérdezték meg, hogy kérünk-e takarítást mikor már fent tartózkodtunk, persze akkor már nem kértünk. WC papírt is úgy kértünk.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.698 - 37.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 28.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 22.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.07.12.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.916 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

VisegrádX