Vadászcsárda Zalacsány

8782 Zalacsány, Arany János u. 1.

Vadászcsárda Zalacsány a térképen

Vadászcsárda Zalacsány vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zalaegerszegi nyaralásunk során látogattunk el ide, a Kis Balatonnál tett kirándulásunk után. Éhesek is voltunk, tetszett az étterem Csárda hangulata, gondoltuk megnézzük közelebbről is. Tiszta, rendezett volt kint és bent, az asztalok is tisztán fogadták a vendégeket. Még nem volt este, de már ebéd idő sem, volt hely a kinti teraszon is bőven.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Régóta csalogatott a hely, aztán egy alkalommal mikor láttunk helyet a parkolóban betértünk. A kiszolgálás nagyon lassú volt, az étel finom. A gyümölcsleves szépen tálalt, jóízű, bár a mi ízlésünknek túl édes. A belga meggysör fenomenális, pedig én nem szeretem a sört. . . Főételnek 2 személes tálat és salátát ettünk, ez ízben és mennyiségben is rendben volt.

Jullly TOP szállásértékelő
2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
A hely hangulata mindig vonzott minket, akárhányszor elhaladtunk arra, most úgy hozta az élet, hogy itt eszünk egy ebédet a gyerekekkel. Sajnos már az elején csalódás ért minket: a gyerekeknek kért májgombóc levesben a májgombócot nem akarták megenni, holott szeretik- megkóstoltuk, savanyú volt.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
Most tényleg, csak jót tudok mondani! Kellemesen nagy parkolóba érkeztünk . Odabent agancsos díszítés fogadott és kellemes pincérek. Kötözködnék, de figyelmesek a pincérek, finomak az ételek és miután sokan voltak, még így sem kellett sokat várnunk a késői ebédre. Minden finom volt és normál időn belül megkaptuk, ezért csak ajánlani tudom a helyet, pedig csak úgy estünk be.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
A csárda hangulatos ,az ételek finomak. A kiszolgálás megfelelő.Az adagokkal sincs semmi probléma.Szép esztétikus tálalás.Az ételre nem kel sokat várni.Bátran merem ajánlani bárkinek ha arra jár...
Zalaegerszeg

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Régi Csárda, csodálkoztam is, hogy nem volt fent az oldalon. Amióta emlékszem, ez a Csárda ott áll az út szélén. Csárdára jellemzően hangulatos, vadász trófeákkal, de hála égnek nem csak vadételek közül lehet választani. Az étlap mindenre kiterjedő, választékos, biztos talál magának kedvére valót az ember, akár tradicionális, akár mai modern ételeket keresünk.

Legnépszerűbb csomagok Zalacsányban és környékén
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2020.08.31.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 7.900 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2021.06.06.
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2020.11.02.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 5.035 - 5.371,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2021.01.01.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
5 nap/4 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, disznóvágással, tombola, szilveszteri vacsorával és zenével, éjfélkor pezsgővel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalacsány
Hotel Vital Zalacsány
Club Dobogómajor Zalacsány
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

Vadászcsárda ZalacsányX