Vadászcsárda Zalacsány

8782 Zalacsány, Arany János u. 1.

Vadászcsárda Zalacsány a térképen

Wellness csomagok Zalacsány városában

Vadászcsárda Zalacsány vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zalaegerszegi nyaralásunk során látogattunk el ide, a Kis Balatonnál tett kirándulásunk után. Éhesek is voltunk, tetszett az étterem Csárda hangulata, gondoltuk megnézzük közelebbről is. Tiszta, rendezett volt kint és bent, az asztalok is tisztán fogadták a vendégeket. Még nem volt este, de már ebéd idő sem, volt hely a kinti teraszon is bőven.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Régóta csalogatott a hely, aztán egy alkalommal mikor láttunk helyet a parkolóban betértünk. A kiszolgálás nagyon lassú volt, az étel finom. A gyümölcsleves szépen tálalt, jóízű, bár a mi ízlésünknek túl édes. A belga meggysör fenomenális, pedig én nem szeretem a sört. . . Főételnek 2 személes tálat és salátát ettünk, ez ízben és mennyiségben is rendben volt.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
A hely hangulata mindig vonzott minket, akárhányszor elhaladtunk arra, most úgy hozta az élet, hogy itt eszünk egy ebédet a gyerekekkel. Sajnos már az elején csalódás ért minket: a gyerekeknek kért májgombóc levesben a májgombócot nem akarták megenni, holott szeretik- megkóstoltuk, savanyú volt.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
Most tényleg, csak jót tudok mondani! Kellemesen nagy parkolóba érkeztünk . Odabent agancsos díszítés fogadott és kellemes pincérek. Kötözködnék, de figyelmesek a pincérek, finomak az ételek és miután sokan voltak, még így sem kellett sokat várnunk a késői ebédre. Minden finom volt és normál időn belül megkaptuk, ezért csak ajánlani tudom a helyet, pedig csak úgy estünk be.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
A csárda hangulatos ,az ételek finomak. A kiszolgálás megfelelő.Az adagokkal sincs semmi probléma.Szép esztétikus tálalás.Az ételre nem kel sokat várni.Bátran merem ajánlani bárkinek ha arra jár...
Zalaegerszeg

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Régi Csárda, csodálkoztam is, hogy nem volt fent az oldalon. Amióta emlékszem, ez a Csárda ott áll az út szélén. Csárdára jellemzően hangulatos, vadász trófeákkal, de hála égnek nem csak vadételek közül lehet választani. Az étlap mindenre kiterjedő, választékos, biztos talál magának kedvére valót az ember, akár tradicionális, akár mai modern ételeket keresünk.

Legnépszerűbb csomagok Zalacsányban és környékén
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Idill Hotel
Cserszegtomaj
2021.06.01. - 2021.12.31.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 11.400 - 16.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2022.01.08.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 12.950 - 32.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.31.
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 18.800 - 30.200,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.22.
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
2021.05.13. - 2022.05.13.

Szállodák Zalacsány környékén
Hotel Vital Zalacsány
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Vadászcsárda ZalacsányX