8749 Zalakaros, Szőlő u. 4

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
grill ételek ...
Élőzene:
cigányzene, könnyűzene, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, orosz, lengyel
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Dreher Classic

Friskó Panzió étterme Zalakaros bemutatkozása

Éttermünk egész évben üzemel. Télen 40 fő befogadására alkalmas, nyáron a sörkerttel együtt összesen 150 főt tudunk fogadni.
Májustól szeptemberig minden este 18-tól 22-ig élőzenés estjeink vannak.
Éttermünkben mindenki megtalálja a neki való finomságokat.

Friskó Panzió étterme Zalakaros képei

Friskó Panzió étterme Zalakaros vélemények

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márton nap környékén külön libás étlappal várják a vendégeket. A ropogós libacomb pont olyan volt, ahogy kell, piros-ropogósra sütve. Két különböző körettel kérhető, mindkettő verzió finom volt. A gesztenyés - meggyes, csokiöntetes erdőmester palacsinta megkoronázza a vacsorát. Előző este a két személyes Frisco tállal nem tudtunk ketten megküzdeni, akkora adag volt.
Zalaegerszeg

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Látványra hangulatos, hívogató. Csúcsszezon, az összes asztal foglalt, de azért találtunk egy szabad asztalt még az árnyékban. Felszolgálok jönnek mennek összhang nélkül. 4 ember szolgált ki minket. . :-D Az étlap átlagos. A kitálalt adag nem túl nagy, őszintén szólva elég karcsú. . Rizs száraz, párolt zöldségből folyik a víz, hús átlagos.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Nagyon szuper hely a Frisko ,kivalo a kiszolgalas aranyos kedves felszolgalok voltak ,kaja ,pija,tisztasag kituno csak ajanlani tudom.Mivel a foci VB IS vetitetek es a pincer mezbe szolgalt meg Job hangulat volt.a pincerek siman elbeszelgetek velunk nagyon tecet h lazak voltak az sokat tesz,es kerni sem kelet jotek mentek maguktol.egyszoval szuper!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Három nap reggeliztünk és egy nap vacsoráztunk itt. Az első reggel kevesen voltunk, így étlapról választhattunk, a rendelt tojásételek és a pékáru finomak voltak. A már pohárban az asztalon álló "gyümölcslé" kritikán aluli, kb. szénsavat vesztett mirinda. A tea és kávé viszont finom volt. A többi napon telt ház volt, így svédasztal volt, mind a két nap ugyanazzal a választékkal.
Debrecen

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Zalakarosra érkezünk,a hotelben csak vacsora lesz,ezért ebédelni megyünk. A helyi rangelső zárva van,ezért választunk másik helyet,mint kiderűlt jól. A Friskó étterme szinte üres,csak egy hangos német házaspár van. Az egyszemélyes mindenes étlapot italokat hoz,felveszi a rendelést,15,21-kor. Az étlap megdöbbentő ! 15 oldal,sűrűn teleirva,csak levesből 8 féle van!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Gyors kiszolgálás, finom ételek, az étlapon bőséges választék, bár táj jellegű ételek nincsenek. Megfizethető árak,az adagok lehetnének nagyobbak. Kellemes környezet az étteremben és a kerthelyiségben, hétvégén élőzene...... Szemben a Gyógyfürdő bejáratával, a dombon.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Házias ételek, különleges ízek, gyors kiszolgálás,igaz, most kevesebb a vendég , de nagy a választék,gyermekbarát, családias hely, árak elfogadhatóak.Ajánlom az átutazóknak, itt nyaraló vandégeknek, a szállással egyben az éttermet. Jó parkolási lehetőség.A panzió tiszta, kényelmes, és nyugodt pihenést biztosít.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben járt itt
Értékelt: 2015. november 28.
Mirelit ízű ételek, olcsó sonkával, sajttal. Ehhez képest lassú konyha. Csak azoknak, akik semmi különlegesre nem vágynak.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban is értékeltem már az éttermet, amit Zalakaroson járva mindig felkeressünk. A múlt héten sem kellett csalódnunk! A személyzet kedves, a kiszolgálás gyors, az ételek finomak. Mindkét alkalommal élőzenével szórakoztatták a vendégeket, akik közül többen táncra is perdültek. Minden korosztálynak ajánlom, kisgyermekesek is nyugodtan betérhetnek!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Zalakarosi kedvenc éttermünk a Friskó. Szállásunk közelsége vezetett először a Friskó étterembe 2008-ban. Nem bántuk meg, hogy betértünk, sőt visszatérő vendégek lettünk. Minden évben, amikor Zalakaroson töltünk pár napot, akkor szinte minden nap betérünk a Friskó étterembe. Finom ételek, bőséges adagok, figyelmes személyzet. Kell ennél több?!

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Orwa Vendégház
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlő party-val, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, ünnepi vacsorával, éjféli pezsgő koccintással, Újévi Koncert kivetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.03.
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportfelszerelések, játszószoba, játszótér és társasjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.03.31.
Hotel Gabriella
Tapolca
2018.12.22. - 2019.03.11.
Regina Apartman
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.18. - 2019.12.11.
Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 3.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.04.01. - 2019.10.31.
Magdi Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 4.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Feng Shui Wellness Apartmanház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.11. - 2018.12.31.
Orwa Apartman II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aurora Vendégház
2 nap/1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Zéta
Lenti
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kerékpár és nordic walking bot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.06. - 2018.12.27.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalakaros
Hotel Vital Zalakaros
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Frissítő hétköznapok! (min. 2 éj)
Téli csobbanás (min. 2 éj)
Családi relax napok (min. 2 éj)

Friskó Panzió étterme ZalakarosX