Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros bemutatkozása

A családias hangulatú Art hotel mindössze 200 méterre található a zalakarosi zöldövezetben levő Gránit gyógyfürdőtől. A szálloda 46 szobával várja vendégeit művészetközeli megjelenésével. A szállodahall világos, tágas, átriumos, a színek pedig egészen merészek!

Az Art Hotel legnépszerűbb csomagjai

Art Hotel Zalakaros - Wellness a Családnak (1 éjtől)
Wellness a Családnak (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Art Hotel Zalakaros - Tavaszi wellness ajándék ebéddel (min. 2 éj)
Tavaszi wellness ajándék ebéddel
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Art Hotel Zalakaros vélemények

2015. február 17.a párjával járt itt
A hotel személyzete kedves, udvarias és nem utolsó sorba mosolygós volt. Az étkezéseknél el tudtam volna képzelni, hogy egy asztalhoz esetleg két párt összeültetnek az ismerkedés elősegítése miatt /előre egyeztetéssel/. A wellness részlege nagyon jó volt, a jakuzzi kényelmes, nagy, több embert kiszolgáló.
2014. december 2.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük a hotelben. Igazi , meghitt hely ami alkalmas egy kis elvonulásra a világ zajától. A szálloda közlekedő folyosóin aláhulló páfrányzuhatag külön megnyugtató. A szobák egyszerűek,de tiszták a személyzet pedig rendkívül udvarias és segítőkész. Az ételek finomak.
2014. június 5.barátokkal járt itt
A hotel kellemes pihenést nyújt,kiváló,változatos félpanziós ellátással udvarias személyzettel. Sajnos a szauna részleg nem voltteljesen müködtetve. Szeretnénk még több alkalommal az itteni profi szolgáltatást. A fesztiválon jól éreztük magunkat,van lehetőség bármelyik programon részt venni.
2014. március 10.a párjával járt itt
Először voltunk az ART hotelben a férjemmel. Négy éjszakát töltöttünk a fenti szállodába. Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel kellemes, tiszta, a személyzet udvarias, segítőkész,az ellátás kiváló volt. A wellness részleg elég kicsi, de így is elég kellemes. Kellemes meglepetés volt a trópusi zuhany.
2014. január 26.a párjával járt itt
Nagyon szép kis igényes hotel. Mi nagyon jól éreztük magunkat a párommal. A wellnes részleg nagyon jó. A reggeli és a vacsora is nagyon finomak voltak és bőségesek. Az árak reálisak. Nagyon jó helyen helyezkedik el közvetlen mellette kb 500 méterre helyezkedik el a Zalakarosi nagy élmény és termál fürdő. Ott is jártunk az is nagyon jó hely. Összességében nagyon jól éreztük magunkat!
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
az egész családdal voltunk itt a személyzet nagyon kedves a konyha nagyon jó sok finom ételt készítenek a tisztaságra nagyon figyelnek a kiszolgálás remek a tulaj emberbarát nagyon jól el lehet vele beszélgetni egész éjjel a velnesz nagyon jó és kultúrált a konditerem kissé elhanyagolt de jó volt.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt a nagy családommal. Kellemes környezetben,kedves személyzettel,tisztasággal találkozhattunk. Az ételek bőségesek és finomak voltak. Wellness részleg kiváló volt. Kisebbik gyerkőcöm számára is találtunk elfoglaltságot a játszó szobában. Sajnáltam, hogy a szórakozási lehetőség korlátozott volt a szobák közelsége miatt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2013. november 2.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk itt, kellemes, nyugodt környezetben. A személyzetet a kedvesség, a szobát a tisztaság "jellemezte". Az ételek kiválóak, a főételek mellett a desszertekből is bőséges választék volt. Külön jó volt, hogy mindig ugyanazon asztalnál ülhettünk az étkezésekkor. Jó volt, hogy egy könnyű ebédet is kaptunk a félpanzió kiegészítéseként.
2013. április 28. járt itt
Szép tiszta és modern a szálloda. A személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek minőségével megvoltunk elégedve. A wellness részleg is tiszta volt a medence hőfoka is megfelelő volt. Ami nagyon tetszett hogy a félpanziós ellátásnál a szálloda egy ebédre vendégül látott minket.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Mi 2011-ben voltunk a családommal és a szüleimmel az Art hotelbe. Édesanyám a mai napig emlegeti hogy mennyire jó lenne visszamenni legalább egy hosszú hétvégére. Meg voltunk elégedve az ételek minőségével és választékával is. Nagyon kedves volt a személyzet. A tisztaság minta értékű. Kislányomnak nagyon tetszett a családi "kerékpározás"a bringó hintóval.
Art Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád