A szobákra ráférne egy alapos felújítás. A szoba pillanatok alatt felmelegedett, és az ablak alatt lévő légkondival sem lehetett elviselhető hőfokot beállítani. A hűtő az éppen hogy csak hűtött.
Egyébként a svédasztalos reggeli és vacsora széles választékú volt, és finom ételeket tartalmazott. Az ételérzékenységemre külön figyelmet fordítottak.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!































