Hunguest Hotel Freya Zalakaros ★★★

Hunguest Hotel Freya Zalakaros
Hunguest Hotel Freya ZalakarosHunguest Hotel Freya Zalakaros
Hunguest Hotel Freya ZalakarosHunguest Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Freya Zalakaros bemutatkozása

A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park közepén, a fürdő közvetlen szomszédságában, és 150 szobával és 12 apartmannal várja kedves vendégeit.

A Hunguest Hotel Freya legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Pünkösdi hétvége Zalakaroson (min. 2 éj)
Pünkösdi hétvége Zalakaroson
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Legjobb ár fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Legjobb ár fürdőbelépővel
2024.12.29-ig
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Tavaszi pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pihenés
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hunguest Hotel Freya Zalakaros vélemények

Kiváló 2014. február 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. A személyzet nagyon rokonszenves, segítőkész, barátságos. Gyerekeimnek nagyon tetszett a biliárd lehetőség, a zárt folyosó a fürdőbe. Gyönyörű helyen fekszik a szálloda, tisztaság van, nagyon barátságos, meleg hangulatú az egész épület.
Átlagos 2014. február 2. járt itt
A hétvégét a Hunguest Hotel Freyában töltöttük. Régóta szerettük volna kipróbálni a Zalakarosi fürdőt,mivel még nem voltunk a gyógyfürdőben. . Sokszor jártunk már Zalakaroson, de Nekünk a Karos-Spa a befutó . . . . ott is remek lehetőségek vannak. A kíváncsiság győzött ebben az esetben. A Szálloda tiszta, de épp csak megérdemli a 3*-ot.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
A szálloda mindent igényt kielégítő. A személyzet kedves és barátságos. Nagy előny hogy fűtött alagúton lehet a termálfürdőbe jutni. A szobák kialakítása a kettesben eltöltött hosszú hétvégéhez éppen ideális. A szobák tisztasága megfelelő. A felszolgált ételek változatosak és ízletesek, a felszolgálás kiváló. A szálloda környékén kellemes környezetben lehet hosszú sétákat tenni.
2014. január 17.barátokkal járt itt
Az elmúlt hat évben évente egyszer-kétszer megfordulunk a Freyába, min visszajárók. Az ellátás kitűnő, választékos. A szobákra a padozatra a felújítás ráférne. A személyzet profi módon teljesíti feladatát, de még egyéb kéréseinket is. A szálloda legnagyobb kincse az alagút.
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
Egy kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el párommal itt, amit még a mai napig is emlegetünk. Szobák tisztasága kitűnő, ételek finomak, ízletesek. A szálloda egyik nagy előnye hogy fűtött folyosóval közelíthető meg a termál fürdő. Szórakozási lehetőség is akad, hisz földszinten több biliárd asztalt is kihelyeztek, amit mi többször is igénybe vettünk.
Már alig várom hogy vissza mehessek.
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - BelsőHunguest Hotel Freya Zalakaros - Külső kép
Kiváló 2014. január 12.barátokkal járt itt
Minden igényt ki elégítő. Kedves barátságos személyzettel. Kulturált termálfürdő meg közelíthetőséggel. Valentin napi rendezvényük kifogástalan volt. Színes szórakoztató táncos és egyéb műsorokkal A vacsora ízletesen finoman volt elkészítve Felszolgálással teljes mértékben megvoltunk elégedve.
Kiváló 2014. január 4.a párjával járt itt
Nagyon alkalmas a kényeztető egyben regeneráló pihenésre a szálloda.De aki szeretné okosteloját ill.laptopját használni a wifi lehetővé teszi.Szobái kényelme, berendezése pazar.Étterme tiszta ,változatos ételei finomak Fürdőkapcsolata - valamint felszereltsége kiváló.AJÁNLOM MÁSOKNAK IS! ! ! ! !
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Egyéb
Átlagos 2014. január 3.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor, a kitakarított szobánk fürdőjében egy idegen női alsónemű volt felakasztva a radiátorra. Másnap reggel a törülközőinket, amiket ledobtunk az előírások szerint, fogta a személyzet és összehajtva visszatette a kád szélére! Szólnom kellett, hogy cseréljék már ki.
2014. január 2.barátokkal járt itt
A szállodában töltött napok jók voltak, a szilveszteri program, a hangulat zenekar, koncert is nagyon tetszett nekünk. ( négyen voltunk)
Ami nagyon rossz volt, az a szilveszteri vacsora a sok különleges vad ételekkel, mert akik ezt nem fogyasztják azoknak a tányéron nem volt más ehető csak a desszert.
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
A szálloda megközelíthetősége nagyon jó mi busszal érkeztünk és tökéletes volt. A szobák és az egész szálloda tisztasága kifogástalan. A fürdő elérése nagyon praktikus,szuperül megoldott. A reggeli,vacsora bőséges és finom. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Tökéletes volt a kiszolgálás a személyzet hozzáállása.
Hunguest Hotel Freya Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosTermál út 7.
• masszázs • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 4 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • étterem • bár