Hotel Napfény Zalakaros ★★★

Hotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros
Hotel Napfény ZalakarosHotel Napfény Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre található, csendes és nyugodt, zöldövezeti környezetben. Jól felszerelt, teakonyhával rendelkező erkélyes apartmanokba várja gyógyulni és pihenni vágyó kedves vendégeit.

A Hotel Napfény legnépszerűbb csomagjai

Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros - Senior ajánlat 60 év felettieknek (min. 2 éj)
Senior ajánlat 60 év felettieknek
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Napfény Zalakaros vélemények

Kiváló 2017. április 5.családjával járt itt
Ár-érték arányban megfelelő, tiszta rendezett hely, a személyzet is kedves. Kisgyermekkel voltunk, 3 éjszakát töltöttünk a hotelban, nagyon élvezte a kislányunk a wellness részleget. Rossz idő esetén is vannak lehetőségek házon belül,lehet ping-pongozni, fittness terem is van, a gyerekeknek sószoba, és kreatív kuckó.
Kiváló 2017. április 3.családjával járt itt
Erről a Hotelról csak jót tudok irni. Már voltunk többször ,volt hogy vittük az unokákat is. Nagyon kedves kiszolgálás,tiszta szobák,ami nagyon fontos. Minden van,ami szükséges. Pihenésre,kikapcsolódásra teljesen megfelelő. A fürdő,szauna,gyerekeknek játék szoba,sport lehetőség tartozik hozzá. Közel a Nagyfürdő is.
Hotel Napfény Zalakaros - WellnessHotel Napfény Zalakaros - Külső kép
Kiváló 2017. április 3.gyerekekkel járt itt
Kipihentük magunkat, nem volt túl drága, 2ik tartózkodás. Talán idén még egy őszi hétvége belefér.
Kiváló 2017. április 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó időpontban korai lekéréssel és késői foglalással voltunk pihenni, a szállás bőven megfelel a 3* nak. Tiszta és tágas szobák,melyek konyhasarokkal vannak felszerelve, nagyon tiszta volt a teljes szobaegység- a környezet elég csendes.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen az értékelését, és hogy megosztotta velünk az ittléte alatt szerzett tapasztalatait.
Üdvözlettel : Hotel Napfény***
2017. május 10., Valter Anikó, Hotel Napfény
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 31.gyerekekkel járt itt
Csak jót tudok írni mindenről, nagyon jól éreztük magunkat, biztosan visszatérünk még. A személyzet kedves és segítőkész, a szobánk tágas, tiszta és kényelmes volt. A wellness fantasztikus, az infralámpás pihenő-melegedő újdonság volt nekem, nagyon jó ötlet. A vízhőmérséklet pont jó a medencékben, tisztaság mindenütt, kicsiknek játszószoba.
2017. március 30.családjával járt itt
Egy már majdnem 4 csillagos szállásra érkeztünk. A legnagyobb téli hideg volt, így kicsit a hőmérsékletet mindenhol keveslettük, kivétel az étteremben. A lift kifejezetten hideg volt és csak fél szintenként áll meg, így mindenképp kell lépcsőzni. Maga a szoba megfelelő volt. A fürdőben a zuhanyzót kicsinylettem, pedig az átlagnál kisebb vagyok.
Hotel Napfény Zalakaros - VendéglátásHotel Napfény Zalakaros - VendéglátásHotel Napfény Zalakaros - WellnessHotel Napfény Zalakaros - WellnessHotel Napfény Zalakaros - Szobák
2017. március 26.a párjával járt itt
Nagyon tetszett nekünk a szoba nagysága,felszereltsége. A hotel tiszta és rendezett volt,nem volt sehol kellemetlen illat,az ételek finomak és bőségesek voltak - nem csak a svédasztalos -. A medencék és szaunák mind üzemeltek,hőfokok a kiírásnak megfelelőek voltak, élmény elemeket magunk kapcsolhattuk be,nem kellett várni azokra.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen az értékelését és kedves szavait. Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat hotelünkben , és hogy elégedettek voltak a szolgáltatásainkkal.
Észrevételét továbbítani fogjuk az illetékes vezetőség felé.
Üdvözlettel: Hotel Napfény***
2017. május 10., Valter Anikó, Hotel Napfény
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. március 19.a párjával járt itt
Az első benyomásom az volt, hogy a három csillagos besorolás ellenére a hotel inkább közelebb van a négyhez, mint a háromhoz. A személyzet nagyon segítőkész volt, végig maximálisan elégedettek voltunk velük, érkezéskor szinte nem volt kérdésünk, mindent megtudtunk egyből.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönettel vettem észrevételeit, amelyet a nálunk töltött tapasztalatai alapján megfogalmazott! Őszinte öröm számomra, hogy valaki szubjektív/objektív véleménynyilvánítását a pozitívumok és negatívumok mérlegre tételével teszi meg!
2017. április 29., Hotel Napfény, igazgató
Kiváló 2017. március 11.barátokkal járt itt
Másodszor jártam ott. A színvonal nem csökkent. Tisztaság,kedvesség,minden kívánságot teljesítő személyzet. Jó,hogy helyben megtalálható fürdési lehetőség szaunákkal,jeges zuhannyal. Ami szenzációs a gyógyulni vágyóknak,hogy van sószoba színterápiával. Szenzációs infra kezelési lehetőség. Az étel mindent kielégítő.
2017. február 27.a párjával járt itt
A wellnes részleg és e részleg üzemeltetője páratlanul pazar élményt nyújtott. Az itt szolgálatot teljesítő férfiú észrevétlenül tett meg mindent az igazi élményekért.
Az érkezés napján az étterem alkalmazottai nem voltak szívélyesek.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelését. Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedettek szállodánkkal és szolgáltatásainkkal.
Üdvözlettel: Hotel Napfény***
Hotel Napfény Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 10.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem