Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

A Venus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Venus Hotel Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Venus Hotel Zalakaros - Kikelet gasztroélménnyel (min. 2 éj)
Kikelet gasztroélménnyel
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

Átlagos 2013. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Egy utalvány keretében ajándékba kaptuk a párommal a szállodai tartózkodást és 3 napot töltöttünk itt. A szállodában a recepción értetlenül álltak az utalványunk előtt. Nem fogadták el az e-mail kinyomtatását, eredetiben kellett elküldetni a vouchert annak kiadójától. Ez a bejelentkezésnél kis problémát okozott.
Kiváló 2013. augusztus 6.családjával járt itt
Nagyon látványos és szép hely. Családoknak kisgyermekeseknek kiválló. A konyhájuk is kitűnő, nagyon finoman főznek. A plusz szolgáltatások, amiket helyben kérhetsz szerintem drágák. Van egy ping-pong szoba ami nekünk jó kikapcsolódást nyújtott. A baldachinos fekvőhelyek a wellnes részen nagyon dekoratívak és látványosak.
Kiváló 2013. augusztus 4.egyedül járt itt
Őszi napokat töltöttünk itt.Nagyon jól éreztük magunkat a kiszolgálás kiváló volt.Az étterembe svédasztalos rendszer volt,nagyon tetszett,hogy minden ember talált szájízének megfelelő ételt.A wellness részleg is csodálatos kikapcsolodást nyújtott.A plusz szolgáltatások igen drágák,de kárpotolt a környezet.
2013. augusztus 4.a párjával járt itt
A személyzet udvarias, az igazgatónő szinte folyamatosan jelen van, személyesen üdvözli a vendégeket, mindenen rajta tartja a szemét :-)
A szálloda tiszta, a szobák megfelelőek. A wellness nem túl nagy és sajnos erősen fertőtlenítőszagú. A konditeremben sok eszköz van, bár némelyik elég lehasznált.
Kiváló 2013. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Családommal 5 napot töltöttünk el a szállodában. A személyzet nagyon kedves, segitőkész volt. Az ételek bőségesek, választékosak voltak. Talán a plusz szolgáltatások árait egy kicsit mérsékelni kellene (gondolok itt pl. a vacsorához kért italok árára) A gyerekek számára kiépitett játszótér és játszószoba nagyon tetszett gyermekeimnek.
Kiváló 2013. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Még nem jártunk Zalakaroson, ezért döntöttünk a szálloda mellett. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet igen udvarias és segítőkész, a wellness részleg egyetlen kifogásolható része, hogy nincs gyermekpancsoló. Mi nagyszülők, szülők és unokákkal voltunk,összesen 9-en, mivel nem ért le a kisebbik unoka lába, így nem akart fürödni.
Venus Hotel Zalakaros - Külső kép
Átlagos 2013. július 26.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet, tényleg igyekeztek a kedvünkre tenni. A wellness részlegben a gőzfürdő éppen rossz volt amikor ott jártunk és a tisztasággal sem volt minden rendben. Sajnos nagyon drágák a plusz szolgáltatások ( klímahasználat, a bicikli bérlés , a parkolás, italok ára az étteremben). Valahogy az ételek sem ízlettek igazán, bár nagy volt a választék.
Kiváló 2013. július 17.családjával járt itt
Július 12-én érkeztünk egy hétvégére a négycsillagos Hotel Aphroditébe, amit ismerősünk ajánlott nekünk. Összességében remek volt a szállás: külön kiemelném a nagyon készséges és figyelmes személyzetet és a rendkívüli étkezéseket; EZ az igazi biokaja, nem az, ami az áruházak polcain látható.
Gyenge 2013. június 9.csoporttal járt itt
Kollégákkal érkeztünk június elején a három csillag superior Venusba... [Az értékelést az értékelő kérésére eltávolítottuk.]
Venus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - Belső
Kiváló 2013. május 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon nagyon kellemes hétvégéket töltöttünk már el itt! Szerencsére már többször is el tudtunk látogatni erre a szuper jó helyre! Nagyon tetszett nekünk az udvarias fogadtatás,a tágas tiszta szobák! És természetesen a tágas erkélyek ahova nagyon kellemes kiüldögélni! Nagyon szép az étterem rész ahol finomabbnál finomabb ételekkel találkozhattunk a svédasztalon!
Venus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - SzobákVenus Hotel Zalakaros - VendéglátásVenus Hotel Zalakaros - Külső kép
Venus Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport u. 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád