Zalakarosi Fürdő Zalakaros

Zalakarosi Fürdő Zalakaros
Zalakarosi Fürdő ZalakarosZalakarosi Fürdő Zalakaros
Zalakarosi Fürdő ZalakarosZalakarosi Fürdő Zalakaros

Zalakarosi Fürdő Zalakaros bemutatkozása

Míg a legapróbbak a kis medencében tipegnek, addig a kicsit idősebbeknek a csúszdák és a függőhidak olyan élményt nyújtanak, ami túlmutat egy egyszerű fürdőzésnél. Persze, egy idő után a víz is unalmas lehet, de szerencsére akkor sem kell aggódni: a parton is van mit csinálni, köszönhetően a játszótérnek.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Zalakarosi Fürdő Zalakaros vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Feleségemmel látogatunk el a csodálatos méretű és jól bejárható fürdőbe. A csúszdák azok mesések voltak,gyerekeknek a külön mesébe illő kalóz fürdő,a hullám és sorolhatnám a sok lehetőséget! Nekünk nagyon tettszett és mindenkinek ajánlani tudom,hiszen ár érték arány nagyon jó és nem fog csalódni benne! Ha tehetjük újra elfogunk látogatni!
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson töltöttünk 5 napot 4 unokkánkkal. A Fürdőt 2 teljes napra terveztük. A 3 nagyobbal,két kislány 6,7 éves,a fiú 4 éves,már voltak velünk Tudtuk hogy jól fogják érezni magukat. A gyerekek még este sem akartak eljönni. Csodálatos a fürdő,igazi mese birodalom. A pici csak 2 éves lesz,de őt is lenyügözte. Szeretnénk még vissza térni,ha adodik rá lehetőség. Ajánlom másoknak is.
Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Már több éve a Balaton déli partján töltünk egy hetet a családdal, és a gyerekek számára kihagyhatatlan program Zalakaros. Ár-érték arányban messzemenően a legjobb, és időjárástól függetlenül tökéletes kikapcsolódás. Sajnos a orosz és lengyel turisták is kezdik maguknak felfedezni, ami negatívan befolyásolja a nyugodt kikapcsolódást.
Kihagyhatatlan 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Minden évben Zalakarosra megyünk nyaralni,ha tehetjük akkor többször is. Már unokáink is mondják Zalakaros csodálatos hely. A Zalakarosi fürdő egyszerüen csodálatos,Az unokákat alig tudjuk kicsalni a vizből. Nagyon sok lehetőség van mindenki számára. A gyerekek még ovodások,de ha jövünk haza máris azt kérdezik mikor megyünk újra.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 19.barátokkal járt itt
Tavaly barátokkal jártunk Zalakaroson és kipróbáltuk ezt a fürdőt. Egy egész napos programot szerettünk volna, sikerült is. Nagyon jól éreztük magunkat! ! Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt kitűnő élményt nyújt. Mi lányok hullámmedencéért, a fiúk a csúszdákért voltak oda. :D Egész nap pancsoltunk, remek volt!
Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Kihagyhatatlan 2016. június 15.a párjával járt itt
A gyógyvize nálam a második legjobb az országban. Sajnos itt is van pár bosszantó dolog is. Az első mindjárt a recepció. Nem találkoztam még ilyen lekezelő, lenéző bánásmóddal, mint amit itt megengednek maguknak. Miután közöltem: talán, ha németül beszélnék készségesebb lenne ? azt a választ kaptam: lehet.
Kihagyhatatlan 2016. május 16.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk ide járni, nekünk ez a fürdő tetszett az eddig meglátogatott kb. 12 fürdő közül a legjobban. Nagyon sok medence, kiváló szaunák, szép, rendezett, tiszta környék. Ha tehetjük ide mindig visszatérünk. A fürdővendégek számára sok különböző kategóriás szálláshelyek állnak rendelkezésre, amiből igény szerint lehet válogatni.
Kihagyhatatlan 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Minden évben két-három alkalommal ellátogatunk ide, a családdal.
Nagyon tetszik hogy sokféle medence van, nyáron a strand része nagyon jó, a gyerekek szeretik a csúszdákat. A folyamatosan fejlesztés is jó, hogy odafigyelnek mennyire újszerű a hely.
A személyzet kedves, tisztaság van.
Néha kicsit sokat kell sétálni a másik medencéig, de eddig még ez sosem jelentett gondot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Érdekes 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
Július végén jártunk a fürdőben. Van gyógymedence, úszómedence, élménymedence, így mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet.
Érdekes 2023. július 7.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk a víz minősége, és a fürdő szolgáltatásai miatt. Azonban az idei évtől annyira zavaró a sok bögöly a gyógycentrum pihenő kertjében, hogy képtelenség tőlük a nyugodt pihenés. A vendégek papuccsal csapkodják a csípős rovarokat. Nem értjük, hogy az üzemeltető miért nem tud mit kezdeni ezzel a kialakult helyzettel. Emiatt nem jövünk addig, míg ez meg nem oldódik.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 440 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.