Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi

3,5
a 38 zamárdi étterem közül
étterem, pizzéria
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria ZamárdiMauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi

Bohém Birtok Zamárdi - Napi árak
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi vélemények

Kiváló 2014. július 8.barátokkal járt itt
Óriási pörgés van. Lenyűgöző a pincérek hozzáállása. Elképesztő a hangulat, ahogyan fogadják a vendégeket, és elköszönnek tőlük. Mintha egy igazi olasz étterembe csöppennénk. Az ételek nagyon finomak, nagy a választék. A desszertek is nagyon ínycsiklandók. Nagyon szimpatikus, hogy a kutyával érkezőket is fogadják, és még egy tálka vizet is felszolgálnak a kutyusoknak.
Kiváló 2014. május 23.barátokkal járt itt
Remélem, sokan emlékeznek Louis de Funés vígjátékára, amelyikben a főhősről elnevezett párizsi éttermet, a Septime-t vezette. A lelke, motorja ő volt annak a háznak. Bár a cselekmény szálai messze vezettek, ha jól rémlik, még valami alpesi autós üldözés is belefért a történetbe, az igazi desszert mégis az volt a filmben, ahogy a konyha és a személyzet működött.
Kiváló 2014. április 26.a párjával járt itt
Korábban már írtam egy siófoki étteremről, na ez a másik étterem, ami miatt érdemes Budapestről elutazni a Balaton mellé. Különleges, némileg szokatlan olasz étteremről van szó. Nevét a tulajdonosról, Mauróról kapta, és először úgy figyeltem fel rá egy nyári napon, hogy hosszú sor állt a bejárat előtt.
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - Külső kép
Kiváló 2014. március 5.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt évben jártam náluk először a párom unszolására látogattuk meg. Budapesti lakosként egy siófoki családi nyaraláson vettünk részt. Párom már itthon kikötötte,hogy ezt az éttermet mindenféle képen látogassuk meg. Hát nem volt csalódás,csodálatos környezetben,remek kiszolgálás. Finom ételek,figyelmes személyzet.
Kiváló 2013. október 16.családjával járt itt
Amióta megnyílt, járunk a Mauróba, és az ételek minősége mindig kiváló. A hangulat különleges, az olaszul hangosan köszönő pincérekkel, akik kedvesek, gyorsak (nekem kicsit túlzottan is rohannak olykor), segítőkészek, a terasszal, még a sorban állás is a hangulat része, de általában csak pár percet kell várni.
Kiváló 2013. augusztus 21.családjával járt itt
20 éve rendszeresen járok hozzájuk. A fogadtatás, a kiszolgálás, a gyorsaság, a minőség, a hangulat változatlanul hiba nélküli. Sokan, csak ezért jönnek le akár Budapestről is. Itt mindig sorállás van. A felszolgálók keresik a vendégek kívánságait. Gyors, és pontos kiszolgálás. Megemlékeznek az ünnepeltekről.
Kiváló 2013. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Egyszerűen minden remek, nincs még egy ilyen hely az országban! Vendégszeretet, gyors kiszolgálás, isteni ételek, mediterrán hangulat. Gyerekeknek van elég etetőszék, ami sajnos nem magától értetődő a legtöbb helyen, de itt IGEN! Mindig visszatérünk, mindenkinek csak ajánlani tudom: próbálja ki! MAURO fogalom Zamárdiban és abszolút megérdemelten!
Kiváló 2013. április 25.a párjával járt itt
Ha igazi olasz hangulatra, olasz ízvilágra vágysz a Balaton parton feltétlenül látogasd meg Mauro éttermet. Több éve visszatérő vendégek vagyunk, nem hagyunk ki egyetlen alkalmat sem ha Zamárdiban, vagy a környékén vagyunk. Az étterembe lépve hangos buon giorno köszöntés, olasz zene, vidám pörgős személyzet fogad.