Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi

3,5
a 38 zamárdi étterem közül
étterem, pizzéria
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria ZamárdiMauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi

Bohém Birtok Zamárdi - Napi árak
2024.08.30-ig
Bohém Birtok Zamárdi
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi vélemények

Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Minden évben ellátogatunk a kedvenc Éttermünkbe. Itt évek óta azt kapjuk amit elvárunk. Ahogy odakisérnek az asztalhoz,és máris felveszik az italrendelést. Szinte alig vettem az étlapot a kezembe máris felveszik az ételrendelést. Kb. 5 perc és már hozta a Pincér a megrendelt ételt. Isteni a Pizza és asertéshúsból készült étel is. Igazi Olaszos, mintha ott járnánk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
A hely az igazi olaszos hangulatról híres. Nem véletlenül: igazi kiabálós pincérek szaladgálnak, igazi olaszos konyha még a pizza is igazi olaszos. Sajnos az évek alatt egyre többen járnak ide és alig lehet bejutni, mert a bejáratnál folyamatos sor van. Aki az igazi vidéki Olaszországot szereti az nem fog csalódni.
Kiváló 2016. augusztus 4.barátokkal járt itt
A tavalyi nyáron volt szerencsém kipróbálni a Mauro Pizzériát, aminek a híre barátaim által még az észak-magyarországi régióba is eljutott. Nem csalódtam, tényleg olyan mintha Olaszországban lennék és ennék. A pizza vékony és ropogós, a feltét igazán egyedi, egyáltalán nem a már megszokott unalmas változat.
2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Immár 18 éve zarándokolunk a gasztronómia szentélyébe. Töretlenül,magas színvonalú életérzésben részesülünk. Azonban meg kell említenünk, hogy az árak már számunkra túl nagyok. Éppen ezért a régi egyszerűbb olasz érzést siratva valószínűleg jövőre már nem tudjuk igénybe venni a szolgáltatásaikat. Zamárdi szülötteként igazán sajnálom.
Kiváló 2016. július 26.barátokkal járt itt
Már többször jártunk itt, annak ellenére, hogy elég drága hely. Nekem nagyon bejön a hangulat, a hangos köszönés, a berendezés. Az ételek finomak, nagyok az adagok. Viszont a maradékot el lehet hozni (nekem kb. a fele elég egy étkezésre, annyit adnak). Ettünk már itt levest, tésztát, húsételt, desszertet, mindig mindennel elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. július 20.családjával járt itt
Idén is elmentünk egy jót kajálni, mint mindig amikor a Balcsin vagyunk! Szeretjük, hogy minden évben változik egy kicsit az arculat, megjelenés. A légkör a régi: köszönős, kiabálós, mindig siető olaszos hangulat. Az ételek finomak, még nem ettünk ott rosszat. A kiszolgálás minőségi, folyamatos érdeklődés, kontakt a vendégekkel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 19.gyerekekkel járt itt
Idén már jártam ott, csak ismételni tudnám önmagamat. A pizza isteni finom, van gluténmentes is. Sokan voltak, de 12 perc alatt előttünk gőzölgött a pizza. Ritkán megyek étteremben el a mosdóra, de itt elmentem, és ámultam-bámultam a wc fülkében, légfrissítő, gyermek wc ülőke, természetesen wc papír volt, a kézmosáshoz a folyékony szappan és a kéztörlő adott volt!
Mauro Ristorante Pizzeria Gelateria Zamárdi - Étel/ital
Kiváló 2016. június 18.családjával járt itt
Szerintem nagyon jó kis étterem,mi a családdal akkor szoktunk menni,ha ünneplünk valamit. Sokan idegesítőnek tartják az olasz köszöngetést,csilingeléseket,de szerintem ez is megteremt egyfajta hangulatot. Volt szerencsém beszélgetni egy pincérrel,aki egész nap dolgozik,alig van ideje enni és ennek ellenére szeret ott dolgozni és mindig mosolyog és kedves.
Átlagos 2015. november 17.barátokkal járt itt
Az étterem kialakítása, berendezése hangulatos. Mindig változik valami az évek során, ami általában pozitív szokott lenni. (az idei étlapra ez kifejezetten nem vonatkozik) Egyszer el lehet menni megtapasztalni az olaszos kiabálást, a folyamatos ricsajt,csengetést, kamu köszöngetést, ami valóban ritkaság itthon.
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Az étterem kialakítása, berendezése Olaszország éttermeinek hangulatát idézi. Nem csoda, hiszen mind a tulajdonos, mind pedig a kiszolgálószemélyzet többsége olasz nemzetiségű. Már a vendéglátóhelyre történő betérés pillanatában pozitív benyomás éri az odalátogatót, ugyanis valamennyi ott dolgozó magyarul - olaszul köszön, illetve külön figyelnek arra, hogy minden vendéggel külön-külön foglalkozzanak (ugyanez igaz a távozásra is).