Cuha Völgye Étterem Zirc
8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 11.

Cuha Völgye Étterem Zirc a térképen

Wellness csomagok Zirc városában

Cuha Völgye Étterem Zirc vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019.márciusában volt szerencsénk kipróbálni az étteremet egy 8 fős társasággal és 2 kutyussal.
Fáradtak voltunk, hosszú túra állt mögöttünk és nagyon készségesen fogadtak minket. A vacsora és a kiszolgálás kifogástalan volt, kutyabarát hely, biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudom!
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ők bíznak a jövőben, mert a bejáratnál réztáblán olvashatod az érvényes étlap ajánlatot árakkal együtt. Nem szándékoznak gyakran árat emelni. Az elején kevesen voltunk, aztán az ebéd végére feltöltődött a különterem. A felszolgáló hölgy szinte már túlzásba vitte a kedvességet. Ez manapság nem jellemző. Forró volt a leves, finomak, friss ropogósak voltak a frissensültek.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
A családdal tértünk be ebbe a kis étterembe. Az ételek között egyből feltűntek a térségi specialitást jelentő gombás fogások. A gyerekek rántott húst/sajtot kértek, a szülők megelégedtek egy-egy nagy adag levessel. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon sokan étkeztek itt, voltak akik ételhordókkal is érkeztek.

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
A zirci apátság megtekintése után tértünk be az étterembe ebédelni. Kívülről-belülről retro kinézetű, de mivel a kirándulás előtt a neten utánanéztem jó helyet keresve, így tudtam, mi vár ránk. Kedves, mosolygós pincérnő fogadott bennünket. A megrendelt ételek finomak voltak.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor ebédlőhelyet kerestünk Zircen, ennek a vendéglőnek a neve beugrott, úgy emlékeztem, hogy több pozitív értékelés íródott róla, így ide tértünk be. A főúton egy gyógyszertár mellett találhatóak. Még a cím ismeretében is keresni kellett, mert a bejárat egyáltalán nem észrevehető. Ráadásul úgy nézett ki, mintha zárva lett volna.
Veszprém
Zirc

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár konkrét asztalt is foglalhatsz a neten ebben a zirci aprócska vendéglőben. Valljuk be, hogy kevés ilyen hely van. Rákattintasz az asztalra és már le is foglaltad. Nagy agagokat hoznak az ételekből és egytől egyik frissek, finomak. A tálaláshoz nagyon értenek. Bakonyban vagyunk, így van sok gombaétel, melyek némelyikét nagyon különleges módon tálalják.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.900 - 45.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellnessrészleg és fitnesz terem használattal
2021.03.05. - 2022.01.03.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
5 nap/4 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan wellness részleg használattal, köntös használattal, masszázs utalvánnyal, lovaskocsikázással, horgászati lehetőséggel
2021.10.25. - 2021.10.29.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Hotel Móló strandjának használatával
2021.08.29. - 2021.09.26.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 2.333 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.20. - 2022.04.20.
Hotel Laroba
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 32.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2023.01.01.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Zirc
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Cuha Völgye Étterem ZircX