Cuha Völgye Étterem Zirc

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Cuha Völgye Étterem Zirc vélemények

Kiváló 2023. március 6.a párjával járt itt
Véletlenül találtuk meg ezt a helyet.
Zircen sétállgatva kerestünk egy éttermet ahol valamit ebédelhetünk.
Nagyon jól választottunk.
Rendkívűl finomak voltak az ételek.
Személyzet kedves,mindent frissen kaptunk és gyorsan.
Gratulállok!
2020. július 14.barátokkal járt itt
A zirci apátság megtekintése után tértünk be az étterembe ebédelni. Kívülről-belülről retro kinézetű, de mivel a kirándulás előtt a neten utánanéztem jó helyet keresve, így tudtam, mi vár ránk. Kedves, mosolygós pincérnő fogadott bennünket. A megrendelt ételek finomak voltak.
Cuha Völgye Étterem Zirc - Külső képCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/ital
Kiváló 2019. március 20.barátokkal járt itt
2019.márciusában volt szerencsénk kipróbálni az étteremet egy 8 fős társasággal és 2 kutyussal.
Fáradtak voltunk, hosszú túra állt mögöttünk és nagyon készségesen fogadtak minket. A vacsora és a kiszolgálás kifogástalan volt, kutyabarát hely, biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudom!
Kiváló 2019. január 6.a párjával járt itt
Ők bíznak a jövőben, mert a bejáratnál réztáblán olvashatod az érvényes étlap ajánlatot árakkal együtt. Nem szándékoznak gyakran árat emelni. Az elején kevesen voltunk, aztán az ebéd végére feltöltődött a különterem. A felszolgáló hölgy szinte már túlzásba vitte a kedvességet. Ez manapság nem jellemző.
Cuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Külső képCuha Völgye Étterem Zirc - Étlap/itallapCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - EgyébCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A családdal tértünk be ebbe a kis étterembe. Az ételek között egyből feltűntek a térségi specialitást jelentő gombás fogások. A gyerekek rántott húst/sajtot kértek, a szülők megelégedtek egy-egy nagy adag levessel. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Nagyon sokan étkeztek itt, voltak akik ételhordókkal is érkeztek.
2018. július 24.gyerekekkel járt itt
Amikor ebédlőhelyet kerestünk Zircen, ennek a vendéglőnek a neve beugrott, úgy emlékeztem, hogy több pozitív értékelés íródott róla, így ide tértünk be. A főúton egy gyógyszertár mellett találhatóak. Még a cím ismeretében is keresni kellett, mert a bejárat egyáltalán nem észrevehető. Ráadásul úgy nézett ki, mintha zárva lett volna.
Cuha Völgye Étterem Zirc - Külső képCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - Étlap/itallapCuha Völgye Étterem Zirc - Étlap/itallapCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - MosdóCuha Völgye Étterem Zirc - EgyébCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - Étel/italCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - BelsőCuha Völgye Étterem Zirc - Étlap/itallapCuha Völgye Étterem Zirc - Étlap/itallapCuha Völgye Étterem Zirc - Étlap/itallapCuha Völgye Étterem Zirc - Étlap/itallapCuha Völgye Étterem Zirc - Külső kép
2016. szeptember 26.családjával járt itt
Akár konkrét asztalt is foglalhatsz a neten ebben a zirci aprócska vendéglőben. Valljuk be, hogy kevés ilyen hely van. Rákattintasz az asztalra és már le is foglaltad. Nagy agagokat hoznak az ételekből és egytől egyik frissek, finomak. A tálaláshoz nagyon értenek. Bakonyban vagyunk, így van sok gombaétel, melyek némelyikét nagyon különleges módon tálalják. Egyedüli hiányosság, hogy a hátsó teremben szűkösek a helyek.