Hotel Szarvaskút Zirc ★★★★

Hotel Szarvaskút Zirc
Hotel Szarvaskút ZircHotel Szarvaskút Zirc
Hotel Szarvaskút ZircHotel Szarvaskút Zirc

Hotel Szarvaskút Zirc bemutatkozása

A Hotel Szarvaskút Zirctől 3 kilométerre helyezkedik el a bakonyi erdők rejtekében. A kis ékszerdoboz csodás környezetben, négycsillagos kényelemmel és kiszolgálással várja vendégeit. Exkluzív wellness részlegében feltöltődhet a test és a lélek, a Bakonyba szervezett túrákkal pedig adrenalinbombát robbanthat minden ide érkező utazó.

Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Szarvaskút Zirc vélemények

Kiváló 2014. július 17.gyerekekkel járt itt
Családommal töltöttem el 3 felejthetetlen napot ezen a gyönyörű helyen. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Gyönyörű a környezet isteni finom kemencésben készült ételek vártak ránk már korán reggel. A tisztaság kifogástalan a személyzet figyelmes kedves segítőkész.
Kiváló 2014. július 4.a párjával járt itt
Férjemmel töltöttünk el pár napot a hotelben. Ez évben is vissza tértünk, mert tavaly is nagyon tetszett. Kényelmes szobák, szép nagy fürdőszoba. Mindenhol tisztaság ! A személyzetről csak a legjobbakat tudjuk mondani, mindenki kedves, barátságos, látszik, hogy " mindent" a vendégért. Az étterem kitűnő !
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
Először jártunk a Szarvaskút Hotelben, már sok jót hallottunk róra, de ez még azon is túltett. Csodás környezetben nagyon igényesen kialakított szálloda, kényelmes szobával, kedves, figyelmes személyzettel, a welness részleg is nagyon tiszta és barátságos. a kúlső jakuzzi nagyon megnyerte tetszésünket, többször is beültünk a nap folyamán, mert nagyon szép, napos időt fogtunk ki .
Kiváló 2014. június 3.a párjával járt itt
2008 óta idejárunk pihenni a párommal. nagyon meg vagyok elégedve a szolgáltatásal amit nyújtanak. Mindenkinek ajánlom. Jó kirándulási lehetőségeket kinálnak sok túra útvonal van. Teniszezni, biciglizni nyársalni lehet. egy szóval teljes kikapcsolódás kinál. A barátságos közvetlen személyzetével, és környezetével.
Kiváló 2014. március 5.a párjával járt itt
Nagyon szimpatikus,és segítőkész a személyzet. Az ágy számomra kényelmetlen volt kicsit. A Wellness részleg minden igényt kielégít. Nagyon jó ötlet a tea,bár a fém bögrével kicsit vigyázni kell. De gondolom ez az előírás. Az ételek pedig isteniek. Nagyon ízletes,és változatos! A tisztasággal is meg voltunk elégedve. Ha tehetjük biztos visszamegyünk még!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. január 20. járt itt
A hétvégét(3 nap/2 éjszaka) töltöttem el Szarvaskúton. Nem kell sokat gondolkodni negatívumon, mivel csak azokat tapasztaltam. A négy csillagból egyet máris levennék a szálloda előtt lévő nagy kandelláberről. A szállodai alkalmazottak kedvesek ugyan, a személyzet megnyilívánulása pozitív, de a szálloda egy romhalmaz.
Kiváló 2014. január 17.gyerekekkel járt itt
Én a nagy fiammal voltam Szarvaskúton 3 nap 2 éjszakára, nyári időszakban. A mai napid megemlítjük, mert olyan kellemesen éreztük magunkat. Szerettünk is volna még maradni de sajnos nem volt hely. A jó levegő, a nyugalom, a csend ami ott van, no és a kedves, barátságos, figyelmes személyzet. , remek. Ami a pihenéshez, nyugalomhoz kell, minden adott!
Kiváló 2013. december 9.barátokkal járt itt
3 nap 2 éjszakára indultunk egy csajos kikapcsolódásra a barátnőmmel novemberben. A szálloda nagyon könnyen megtalálható, Zirctől nem messze, varázslatos környezetben az erdő szélén helyezkedik el. A fogadtatás is nagyon kedves volt, készséggel állnak a vendégek szolgálatára az ott dolgozók. A szoba egyszerűen szép, a fürdőszoba pedig hatalmas.
2013. december 1.kollégákkal járt itt
A szálloda nem nagy, olyan családias a szobák kellemesek, tiszták a lakosztály nagyon szép a fürdője egyszerű én felújítanám. A wellness nem nagy, telt háznál. . kényelmetlen. A svédasztalos reggeli és vacsora választéka kitünő. A személyzet Udvarias, közvetlen, barátságos. A környék nagyon szép, a levegő friss.
Kiváló 2013. augusztus 13.a párjával járt itt
Június elején voltam a nejemmel a Hotel Szarvaskútban, Zircen. A négycsillagossá minősített hotel, megérdemelte a felsőbb osztályt ! Tiszta, kényelmes szobák, szuper fürdőszoba, szép berendezés, minden meg volt ami a pihenéshez kellett. Udvarias, közvetlen, barátságos személyzet. A wellness részleg nem nagy, de kellemes időtöltés.