Hotel Szarvaskút Zirc ★★★★

Hotel Szarvaskút Zirc
Hotel Szarvaskút ZircHotel Szarvaskút Zirc
Hotel Szarvaskút ZircHotel Szarvaskút Zirc

Hotel Szarvaskút Zirc bemutatkozása

A Hotel Szarvaskút Zirctől 3 kilométerre helyezkedik el a bakonyi erdők rejtekében. A kis ékszerdoboz csodás környezetben, négycsillagos kényelemmel és kiszolgálással várja vendégeit. Exkluzív wellness részlegében feltöltődhet a test és a lélek, a Bakonyba szervezett túrákkal pedig adrenalinbombát robbanthat minden ide érkező utazó.

Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Szarvaskút Zirc vélemények

Kiváló 2023. november 23.gyerekekkel járt itt
Rögtön a hotel elől indulnak túraútvonalak, csomagolnak elemózsiát is, ha távolabbra készül az ember. Ezen talán változtatnék : minden nap pogácsa, alma, víz kicsit unalmas. Néha tehetnének a pogácsa helyett egy darab szendvicset. Az ételek kiválóak, talán sehol nem ettünk még ennyire finom fogásokat.
Kiváló 2023. január 27.gyerekekkel járt itt
Ebben a Zirchez közeli szállodában 2 éjszakát töltöttünk gyerekekkel, 2 légterű családi szobában. Egy kicsi konyharész is volt hozzá, ami praktikus volt bébiétel melegítéshez. A szálloda nem túl nagy, de wellness részlege és teniszpályája is van. Mindkettőt
kihasználtuk. A társalgóban biliárdozni is lehet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. február 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép hotel, gyönyörű környezetben és kiváló ár-érték arányban. Rengeteg látnivaló és programlehetőség van a közelben, kisgyerekes családok számára is. Eplényi síeléshez választottuk szálláshelynek, nagyon közel van a Pannon Csillagda (Bakonybél), elég közel a Veszprémi Állatkert, közvetlen közelben Zirc nevezetességei.
Kiváló 2019. november 26.barátokkal járt itt
Most hétvégén jártunk itt baráti társasággal. A hotel könnyen megközelíthető, a személyzet nagyon kedves, segítőkész, és bármi, amire külön szükségünk volt, azt rendelkezésünkre bocsátotta. Részletes tájékoztatót kaptunk például a túravonalakról, és elemózsiacsomagot ahhoz. Az ételek nagyon finomak, a bárban bármilyen italt tudtunk kérni.
Kiváló 2018. október 21.a párjával járt itt
10 évvel ezelőtt találtam ezt a helyet de még mindig nem tudtam betelni Vele. Folyamatosan bővülő szépülő környezetben rengeteg lehetőséget kínáló szálloda.
Kiváló 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Földszinti apartmanban laktunk, amelyhez kis udvar is tartozott. Kialakítását és felszereltségét tekintve a legjobb, ahol valaha is jártam. Tulajdonképpen egy jól felszerelt lakás. Más tekintetben is - tisztaság,szolgáltatások és étkezés - kifogástalan. Valószínűleg visszatérünk és már többeknek ajánlottam akár csak egy hétvégi pihenésre is.
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
Fantasztikus élmény havas Bakonyban (ahol őzekkel is találkoztunk) megérkezni a szállodába, ahol kellemes meleg, tiszta, illatos szoba vár, kilátással a havas fenyőfákra, az étteremben pattog a tűz a kandallóban.
Hotel Szarvaskút Zirc - Külső képHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - BelsőHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 2.a párjával járt itt
Csodás a környezet,jó levegő,távol a zajos városoktól:)A felújított étterem pazar,a kemencés ételek kiválóak,a személyzet figyelmes,a választék is bőséges és friss. Wellnes rész is jó volt ,semmi kifogást nem tudok mondani.
Kiváló 2016. június 1.a párjával járt itt
Kiváló szálloda. A szobák tiszták, jól felszereltek. A munkatársak rendkívül kedvesek, udvariasak - érezhető, hogy maximálisan a vendégért vannak. A félpanzióban kapott reggeli és vacsora is kiváló volt. A wellness részleg tiszta, a környezet csodálatos. Aki nyugalomra, kikapcsolódásra vágyik itt mindenképpen megtalálja.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Sokat kirándulunk mert életünket ez szebbé teszi, bánatunkat mérsékeli. Amikor a szállást lefoglaltam és kifizettem interneten ismerkedtem a Hotellel, megérkezésünkkor sem csalódtam. A hotel Bakony szívében ózon dús erdős környezetben helyezkedik el. Szobánk tiszta, tágas volt. Wellness részlegük kicsi, de szép rendezett.
Hotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - Szórakozás/SportHotel Szarvaskút Zirc - VendéglátásHotel Szarvaskút Zirc - VendéglátásHotel Szarvaskút Zirc - Szórakozás/SportHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - Külső képHotel Szarvaskút Zirc - Külső kép