Hotel Szarvaskút Zirc ★★★★

Hotel Szarvaskút Zirc
Hotel Szarvaskút ZircHotel Szarvaskút Zirc
Hotel Szarvaskút ZircHotel Szarvaskút Zirc

Hotel Szarvaskút Zirc bemutatkozása

A Hotel Szarvaskút Zirctől 3 kilométerre helyezkedik el a bakonyi erdők rejtekében. A kis ékszerdoboz csodás környezetben, négycsillagos kényelemmel és kiszolgálással várja vendégeit. Exkluzív wellness részlegében feltöltődhet a test és a lélek, a Bakonyba szervezett túrákkal pedig adrenalinbombát robbanthat minden ide érkező utazó.

Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Szarvaskút Zirc vélemények

2013. december 1.kollégákkal járt itt
A szálloda nem nagy, olyan családias a szobák kellemesek, tiszták a lakosztály nagyon szép a fürdője egyszerű én felújítanám. A wellness nem nagy, telt háznál. . kényelmetlen. A svédasztalos reggeli és vacsora választéka kitünő. A személyzet Udvarias, közvetlen, barátságos. A környék nagyon szép, a levegő friss.
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
Fantasztikus élmény havas Bakonyban (ahol őzekkel is találkoztunk) megérkezni a szállodába, ahol kellemes meleg, tiszta, illatos szoba vár, kilátással a havas fenyőfákra, az étteremben pattog a tűz a kandallóban.
Hotel Szarvaskút Zirc - Külső képHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - BelsőHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - Környék
Kiváló 2015. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
A Bakony "szerelmeseiként" már nagyon sok helyen megszálltunk a térségben. Ezidáig a Szarvaskút Hotel áll az első helyen Nálunk a megjárt szállodák közül. Tiszta és szép szobák, a takarító személyzet napi szinten figyel a tisztaságra. Félpanziós ellátásban részesültünk, az ételek bőségesek és kiváló ízűek, a választék nagy volt.
Kiváló 2015. november 14.családjával járt itt
Másodszor jártunk a hotelben, és most is, ugyanúgy, mint az első alkalommal mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. Tágas, kényelmes, minden igényt kielégítően berendezett szobák, maximális tisztaság fogadott bennünket. Az ételek nagyon finoman vannak elkészítve, és a választék is bőséges.
Gyenge 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
Annyi jót írtak róla itt, kíváncsivá tett. Lehet, hogy az időpont választással volt a baj (2014. január), de NAGYOT CSALÓDTAM. Pozitívum: hallottam szarvasbőgést, röviden ennyi. A bejáratnál még 4 csillag "vakítja" a betérőt, de a szobai szórólapokon már csak 3 csillag szerepel. Szakadt köntösök, a teraszról kinézve igénytelen lepukkant előkert.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. január 20. járt itt
A hétvégét(3 nap/2 éjszaka) töltöttem el Szarvaskúton. Nem kell sokat gondolkodni negatívumon, mivel csak azokat tapasztaltam. A négy csillagból egyet máris levennék a szálloda előtt lévő nagy kandelláberről. A szállodai alkalmazottak kedvesek ugyan, a személyzet megnyilívánulása pozitív, de a szálloda egy romhalmaz.
Kiváló 2023. január 27.gyerekekkel járt itt
Ebben a Zirchez közeli szállodában 2 éjszakát töltöttünk gyerekekkel, 2 légterű családi szobában. Egy kicsi konyharész is volt hozzá, ami praktikus volt bébiétel melegítéshez. A szálloda nem túl nagy, de wellness részlege és teniszpályája is van. Mindkettőt
kihasználtuk. A társalgóban biliárdozni is lehet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. február 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép hotel, gyönyörű környezetben és kiváló ár-érték arányban. Rengeteg látnivaló és programlehetőség van a közelben, kisgyerekes családok számára is. Eplényi síeléshez választottuk szálláshelynek, nagyon közel van a Pannon Csillagda (Bakonybél), elég közel a Veszprémi Állatkert, közvetlen közelben Zirc nevezetességei.
Kiváló 2016. június 1.a párjával járt itt
Kiváló szálloda. A szobák tiszták, jól felszereltek. A munkatársak rendkívül kedvesek, udvariasak - érezhető, hogy maximálisan a vendégért vannak. A félpanzióban kapott reggeli és vacsora is kiváló volt. A wellness részleg tiszta, a környezet csodálatos. Aki nyugalomra, kikapcsolódásra vágyik itt mindenképpen megtalálja.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Sokat kirándulunk mert életünket ez szebbé teszi, bánatunkat mérsékeli. Amikor a szállást lefoglaltam és kifizettem interneten ismerkedtem a Hotellel, megérkezésünkkor sem csalódtam. A hotel Bakony szívében ózon dús erdős környezetben helyezkedik el. Szobánk tiszta, tágas volt. Wellness részlegük kicsi, de szép rendezett.
Hotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - KörnyékHotel Szarvaskút Zirc - Szórakozás/SportHotel Szarvaskút Zirc - VendéglátásHotel Szarvaskút Zirc - VendéglátásHotel Szarvaskút Zirc - Szórakozás/SportHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - WellnessHotel Szarvaskút Zirc - SzobákHotel Szarvaskút Zirc - Külső képHotel Szarvaskút Zirc - Külső kép