Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
20. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szuper kiszolgálás, kiváló félpanziós ellátás, csendes és nyugodt környék,amit mi nagyon szerettünk. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk aki pihenésre vágyik legjobban pároknak. Próbáljátok ki mindenképpen a wellness részleget is, a várfürdőt és a mellette lévő aquaparkot ha szeretitek a csúszdákat is.

Értékelt: 2016. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A személyzet udvarias, szolgálatkés és segítőkész volt. Az internet szolgáltatás sajnos sok kívánni valót hagy maga után. A sebesség nem megfelelő. A fürdő és az egyéb szolgáltatások kiválóak. Nyugdíjasoknak és családosoknak is egyaránt ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

Értékelt: 2016. szeptember 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szallas kivalo volt. A tisztasag imitt-amott meg varatott magara. A Harmonia vellness-ben nagyon kellemes volt a pihenes. Hianyossagkent emlitem, hogy a pezsgofuro medencejeben nincsenek kapaszkodok. Ugyanezt hianyoltam az Aquapark pezsgoagyainal is, ahova kapaszkodo hianyaban alig lehetett felkapaszkodni.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 22.

Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. szeptemberében öt éjszakát töltöttünk párommal az Erkel Hotel Munkácsy szárnyában. Kényelmes, tiszta szoba, közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe, ízletes, bőséges ellátás a hangulatos étteremben, udvarias, kedves személyzet. Igazán jól éreztük magunkat, máskor is visszatérünk ide.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 14.

Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltunk a Hotel Erkel vendégei és mindig nagyon meg voltunk elégedve. A konyhát csak legekben lehet említeni mert az szerintem utol érhetetlen. Mi is jártunk már több helyen de az Erkelhez nem ér fel egyik ****-os szálloda sem. Azokat a negatívumokat most nem részletezem csupán egyet emelnék ki hogy vizet nem tesznek ki az étkezések alkalmával szinte sehol !
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 14.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8.
Tökéletes volt az ellátás, a személyzet nagyon udvarias volt, kívánságunkat mindig teljesítették. A szoba tökéletesen tiszta rendezett volt. Minden igényünket kielégítette a szolgáltatás. A velünk lévő gyerekek is pompásan érezték magukat. A büfé igen finom ételeket tartalmazott. Mindig volt kedvünkre való étel és ital. Egyszóval tökéletes pihenést nyújtott a kirándulás.

Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda színvonala várakozáson felüli volt, a személyzet udvarias, kedves, segítőkész; a kínálat széles, az ételek bőségesek, ízletesek; a magas vendégszám ellenére úgy gondolom, hogy nem lehetett olyan személyt találni, aki nem ehetett kedvére valót. A wellness részt is nagyon élveztük. Egyetlen egy negatívumot tudok említeni: a szobai klíma hangja időnként kellemetlenül zajos.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 2.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
Nekem nagyon jó volt az a 2 nap.nagyon jól éreztem magam.a kiszolgálás kiváló volt.A szálloda is szèp.Már harmadszor károk ide de mèg mindig nem tudok betelni azzal a kedvessègel amivel minket ott fogadnak.Ugy hogy csak mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 31.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
A szoba gyönyörű, kényelmes, tiszta, ízléses volt fantasztikus kilátással a várra és a városra. A reggeli és a vacsora nagyon finom, változatos, igazán kiváló volt. Negatívum a recepciós stílusa, amely rendkívül közönyös és személytelen volt, az étteremben ezzel szemben nagyon udvariasak és kedvesek voltak, ugyanígy a szobaasszonyok is.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 31.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Korai érkeztetést kértünk, még utazás előtti napon is egyeztettük még is elfelejtették. Recepciós kérdése kinek telefonáltunk korai érkeztetés miatt.
Még hülyének is néztek. 40 évig ezt szállodát tartottam a legjobbnak, de most ennek vége.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
2017.04.01. - 2017.06.15.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX