Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szép szeptemberi hosszú hétvégét töltöttem itt baráti társasággal. A szálloda Erzsébet szárnyában voltunk elhelyezve, a szoba kényelmes, tiszta volt. Igaz, hogy a főútra nézet, de nem vot zavaró az autók zaja, zárt ablaknál nem igen hallatszott. A wellness részlegben elég macera, hogy lifttel, folyosókon keresztül kell az egyikből a másikba menni, ráadásul a törülközőt csak a távolabbi szárnyban tudtuk átvenni.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Nagyon családias szálloda kitűnō elhelyezkedéssel....A tisztaság nem túl jó.Kicsit lelakott főleg az Erzsébet szárny.Az ételek egyhangúak....

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Ez év tavaszán úgy gondoltuk mi hetvenes házaspár-innen az ország keleti csücskéből -felmegyünk a hegyekbe. Kinéztük az Erzsébet Park Hotelt. Nem is csalódtunk a látnivalókban,a környezetben. Belépve a szobába,rögtön a kilátást akartam megnézni-de feldeszkázott állványba,s zöld hálóba ütköztünk-illetve ütköztünk volna-de az ablak zárva.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Jól éreztük magunkat,reméljük még máskor is eltudunk jönni.ez az a hely amit másoknak is szívesen fogunk ajánlani. Köszönettel. Vida Anna es Miksi Attila

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
A hotel nagyon szép környezetben helyezkedik el, ideális környezet túrákhoz, sétákhoz, pihenéshez. Az étteremben véleményem szerint más hasonló kategóriájú szállodákhoz képest kisebb a kínálat, viszont nagyon finomak az ételek, egyikben sem csalódtunk. A wellness részleg elég kicsi, de nyáron ezt a kinti medence kárpótolja.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Egyetlen éjszakát töltöttünk a hotelben, egy remek csomag keretében amely lehetőséget nyújtott korai érkezésre, és késői távozásra. Ebből adódóan két teljes napot töltöttünk az Erzsébet Park Hotelben így belefért a wellness, a kerékpározás, a túrázás, az asztalitenisz és egy romantikus esti séta is. A wellness szolgáltatások kitűnőek, a szálloda parkja egyszerűen fantasztikus.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
A szálloda elhelyezkedése egy csodálatos helyen van, lenyűgöző a kilátás. A személyzet udvarias és figyelmes. Az étterem a sok vendég ellenére profi volt! Szívesen ajánlom mindenkinek! Kati

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Három éjszakát töltöttünk az Erzsébet szárnyban gyermekeinkkel. Gyönyörű környezetben jól megközelíthető a szálloda. A szálloda és környéke nagyon rendezett és tiszta volt. Udvarias segítőkész a személyzet. Büfé reggeli és a büfévacsora nagyon választékos és ízletes volt, mindegyikünk megtalálta a neki megfelelő ételeket.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16.
Az elhelyezés igen csábítónak tűnt, csak sajnos nem volt erkély a szobához. Szeptember közepén az igen meleg időben a szoba hűtése lehetetlen volt. A tisztaság kifogástalan volt, az étterem szintén. A választható ételek szerintem minden kényes igényt is kielégítettek az ízükkel együtt. A külső és belső medencék hívogatóak voltak és kellemesek.

Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben fekvő,erdő,tiszta levegő és nagyon udvarias kiszolgálást tapasztaltunk.Az ételek nagyon finomak,és bőséges volt a választék.Tiszta rendezett hely,a kikapcsolódáshoz teljessen megfelelő.Ismerőseimnek is ajánlom és visszatérő vendégek leszünk.
Köszönjük szépen a vendéglátást

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.965,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.05.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással egybekötött pincelátogatással, wellness részleg használattal, múzeumbelépővel, várostérképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
4 nap/3 éjszaka 3.167- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.25. - 2017.03.30.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ötórai teával, parkolással
2017.01.02. - 2017.12.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Eged Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, igény szerinti érkezéssel és távozással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.06.15.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

ParádfürdőX