Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16.
Az elhelyezés igen csábítónak tűnt, csak sajnos nem volt erkély a szobához. Szeptember közepén az igen meleg időben a szoba hűtése lehetetlen volt. A tisztaság kifogástalan volt, az étterem szintén. A választható ételek szerintem minden kényes igényt is kielégítettek az ízükkel együtt. A külső és belső medencék hívogatóak voltak és kellemesek.

Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben fekvő,erdő,tiszta levegő és nagyon udvarias kiszolgálást tapasztaltunk.Az ételek nagyon finomak,és bőséges volt a választék.Tiszta rendezett hely,a kikapcsolódáshoz teljessen megfelelő.Ismerőseimnek is ajánlom és visszatérő vendégek leszünk.
Köszönjük szépen a vendéglátást

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
7 éjszaka voltunk a parádfürdői Erzsébet Park Hotel vendégei a Zsuzsanna szárnyban. A természet nyújtotta élménnyel igyekszik versenyezni a szálloda, melynek szobája tiszta és tágas volt. A személyzete is udvarias. Jó,hogy tájjellegű ételek is voltak,mert egyébként eléggé egyhangú volt a választék. A fürdőben a fényterápiás aromakabint,a sókabint és a pezsgőfürdőt élveztük leginkább.

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen lévő szálloda, nagyon egyhangú étkeztetéssel, gyakran szinte minden nap ugyanaz a reggeli és a vacsora . Nincsenek szezonális gyümölcsök feltéve, sajnos a cukrász megbetegedhetett mert a túrós gombóc és a túrós sütemény mindkét nap ízetlen és savanyú volt .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Másodszor nyaraltam az Erzsébet Park Hotelban Parádfürdőn. Gyönyörű környezet, rendkívül bőséges és finom ételek, udvarias személyzet, kellemesen hangulat, tisztaság jellemzi. Mindenkinek tudom ajánlani, de főleg azoknak, akik nyugalomra, pihenésre vágynak. Biztos, hogy vissza fogok még ide jönni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
A szobával maximálisan elégedettek voltunk, kényelmesen elfértünk mind a négyen. Az ellátás félpanzió keretében bőséges, választékos. A személyzet udvarias, segítőkész.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 3.
Csodálatos helyen Parádon töltöttem 3 napot családommal. Minden szép és jó volt kivéve 2 dolgot. Az erzsébet szárnyba mentünk fürdeni az ajtó után rögtön lépcső ahol a bokám ki is ment a mai napig sebészetre járok vele. A másik < a szállodák 99 százalékában a távozás napján a fürdő még estig használható > ezt leszámítva csodálatos 3 nap volt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
A párom és én már több éve járunk vissza erre a csodálatos helyre! Őszintén megmondom csak jókat tudok írni róluk! Nagyon szép hely,udvarias személyzet és nagyon finom ételek! Aki igazi kikapcsolódásra vágyik kerese fel ezt a helyet higgyék el megéri!!!

Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csodálatos és a Welness részleg is nagyon jó, de a személyzet szakképzetlen, mindenhol várni kell úgy a vendéglátó egységekben mint a wellnessben (ebédelni mentem, vacsorázni mentem felirattal találkozni). A reggeli és a vacsora szinte ehetetlen. A reggelinél a tojásrántotta minden reggel leégetve és ez felkaparva feltálalva, a kalács belűről finom és puha de a szélét le kell vágni mert olyan kemény.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A hotel elhelyeszkedése igazán remek, gyönyörű erdős, fás, ősparkos. A mi szobánk a kertre nézett. A szolgáltatásokkal- wellnes részleggel nagyon meg voltunk elégedve. Rengeteg medence, amire nem is számítottunk- élmény, 2 jakuzi, nagy úszó, kinti nagy medence, és még egy beltéri. Sokkal többet kaptam mint amire számítottam.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.06. - 2017.12.23.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs-kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.01.20. - 2017.03.31.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, minigolffal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.20.
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 13.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bonbon bekészítéssel, a vacsorákhoz 1-1 üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2017.12.20.
Castellum Hotel Hollókő
Hollókő
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, sétával az Ófaluban, térképpel, gyermekanimációval, játékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.07. - 2017.03.20.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/ 2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.03.28.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
D&A Apartmanház Egerszalók
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Nyár, üdülés, Egerszalók (min. 3 éj)
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)

ParádfürdőX