Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal látogattunk el a szállodába. Nagyon barátságos, vendégközpontú szálloda. Nagy területen, szép környezetben helyezkedik el. Aktív és passzív kikapcsolódásra is tökéletesen megfelel. Az igénybe vehető szolgáltatások ár-érték aránya teljesen megfelelő. Igazán jól éreztük magunkat, jókat ettünk, ajánlani tudom fiatal, idős pároknak és családoknak is.

Értékelt: 2016. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem első alkalommal kerestük fel ezt a hotelt, mert eddig igen jó véleményünk volt róla. Most is elég kellemes három napot töltöttünk ott lányomékkal, unokáimmal és egy baráti társasággal 5 szobát foglaltunk el. Az idő nagyon kellemes volt, nem volt kint sem hideg. Igaz a Kékestetőn még hó volt, odautazáskor kihasználtuk a közelségét.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
10.házassági évfordulonkat töltöttük itt a feleségemmel.Gyönyörű környezet,tiszta kényelmes szoba.Udvarias segítőkész személyzettel találkoztunk.A szombat esti vacsora nem igazán izlett és az üdvözlő ital választéka és minősége nem volt megfelelő.Ezt a két dolgot leszámitva nagyon jól éreztük magunkat és tervezzük,hogy újra elmegyünk ide,

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Meglepetés kikapcsolódást szerveztem a férjemnek a 20. Házassági Évfordulónk alkalmából. Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat. Kifogástalan volt a szállás, az étkezés, a személyzet, MINDEN. Hálásan köszönjük a felejthetetlen 3 napot!

Értékelt: 2016. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon pozitív élményekkel távoztunk, a wellness részek nagyon jók, az ételek nagyon finomak és a választék is nagy, a személyzet is nagyon kedves és készséges volt, ami negatívum, hogy a franciaágyas elrendezésű standard kétágyas szobában amiben megszálltunk, az ágyak nagyon kényelmesek voltak, de folyamatosan szétcsúsztak, és bár a vacsora 21:00-ig tart, 20:20-kor a pincérek már elkezdték leszedni az asztalokat körülöttünk, és ez a csörömpölés azért elég zavaró volt.

Írisz TOP szállásértékelő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda környéke nagyon kellemes, a levegő tiszta. A hotel felújítása folyamatban van. Az Erzsébet-szárny a régebbi, szerintem az is megfelelő. A Zsuzsanna-szárny korszerűbb szobái kényelmesebbek. Mi a régi részben voltunk, egyetlen kifogásom a szoba hőmérséklete volt. A 1125 szoba elhelyezkedésénél fogva hamar kihűlt és a fűtés központilag volt szabályozva, így igény szerint nem lehetett "ráfűteni".

Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szép tiszta volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek változatosak és finomak voltak!Biztos hogy vissza fogunk még menni!!!A parkolás nagyon könnyű és gyors volt!!!

Értékelt: 2016. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel személyzete kedves volt, az ellátás tökéletes volt. A büfévacsorák és büféreggelik kínálata és minősége is kielégítő volt! A szobában minden volt, amire szükség lehet, tökéletes kikapcsolódási helyszín, nyugodt környezetben.

Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyermekeimmel kikapcsolódni pihenni szerettünk volna a zajos várostól messze. Ami nagyon is sikerült az Erzsébet Park Hotelnek köszönhetően. Gyönyörű környezet és tiszta levegő tárult elénk. A szálloda szolgáltatásai tökéletesen megfeleltek mindennek és nagyon jól éreztük magunkat. Köszönünk mindent a személyzetnek.

Értékelt: 2016. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki valaha is járt a környéken, annak nincs szüksége különös ajánlóra. Kies, békés, bút és gondokat elűző vidék. Kicsiny hazánkban majdnem vadregényesnek számító természeti környezetben egy tájba illő, régi korok hangulatát idéző kastélyban megszállni nem egy utolsó időtöltés. A wellness részleg minden normális igényt kielégít. Az ételek nagyon ízletesek voltak.

Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Parádfürdő
2-3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, pünkösdi programokkal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár és fürdőbelépőkkel
2017.01.17. - 2017.12.31.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 6.760,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.12.23.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, barlanglakás-belépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 4.000,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással
2017.04.27. - 2017.05.31.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.07.01. - 2017.08.31.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.12.23.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.

Szállodák Parádfürdő környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
D&A Apartmanház Egerszalók
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)

ParádfürdőX