Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el a szállodában, a szoba kényelmes és tágas volt, a személyzet nagyon segítőkész, a félpanzió bőséges és nagyon finom. A wellness és a bowling nagyon jó kikapcsolódást nyújtanak. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Ha tehetjük, visszamegyünk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 14.
A szálloda elhelyezkedése kitűnő. A wellness részlegben kivéve az úszó medencét,minden szűk volt. Száraz gőz,aroma kabin,sókabin,valójában két főnek kényelmes,a jaccuzzi kár hogy műanyag medencés,mert kényelmetlen,az infra szauna megfelelő,a személyzet kedves,előzékeny,és segítőkész,az egész csapat nagyon szimpatikus volt a számunkra.

Értékelt: 2017. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8.
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
voltunk mar korabban is de most nem igazan voltunk megelégedve husok ragosak iztelenek somloi meg a gesztenye püre tálalása borzalmas egy izlésesen elkészitett deszert nem volt a három nap itthon vendégeimnek nem tálalok ilyen somloit egy kis müagyag tálka 50ft és szépen ellehet készitenimivel én cukrász vagyok segithettem volna a séf úrnak szerintem egy négycsillagos szállodába ezt nem lehet meg engedni ágyon kerék volt amit nem tudtunk lefékezni ha párom hozzám bujt volt hogy elgurult szilveszterkor meg mászkálni kellet hogy táncoljunk nem nyujtotta azt a családias szorakozást

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Már másodszor voltunk. Mindent tud,amit egy három csillagosnak tudni kell. Kedves,barátságos fogadtatás. Szép szoba,szép fürdőszoba(Zsuzsanna szárny! ). Meglepetés bekészítés a szobában. Bőséges,nagy választékú reggeli,vacsora. Kényelmes parkolás,gyönyörű kilátás,jó levegő,előre köszönő alkalmazottak,finom ételek.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A 3 napos ott tartózkodásunk szép karácsonyi élményt jelentett számunkra. Már második alkalommal voltunk ebben a szállodában, de harmadszor is szívesen elmennénk Parádra. Kisebb kellemetlenséget okozott, hogy a mi szobaszámunkra történt egy kilencezer forintos fogyasztás terhelése, azonban rendkívül udvariasan elnézést kértek, s 2 nap után visszautalásra került az összeg.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
A szálloda jól megközelíthető helyen van. Kellemes környezet, gyönyörű panoráma. A környékben sok a kirándulási lehetőség. A szobák kényelmesek, tiszták (Zsuzsanna szárny). A személyzet kedves, segítőkész, de túlterhelt, a szálloda méretéhez képest kevés a személyzet. A reggeli-vacsora választéka elegendő volt. A wellness részleg elég kicsi.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
2 éve talàltunk rà,màr 4szer voltun és eddig mindennel meg voltunk elégedve,de sajnos amikor utoljàra voltunk csalodnunk kellett
Foglalàskor jelezték hogy mivel 4szer megyünk 5%kedvezményt kapunk. Tàvozàskor kérdeztem a recepcios hölgyet hogy megkaptuk e a kedvezményt. Ö közölte nem mivel szerinte csak most voltunk harmadszor kérjük legközelebb.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Három szobában voltunk, figyelmesen egymás melletti szobákat kaptunk, a nagyobb gyerekekkel tágas nagy szobát. Az étkezésnél lehetőség volt összetolt asztalt kérni. A wellnes részleg tiszta kellemes, nyitva tartási idő: a reggeli 7. 00 órai nyitás jó volt, este 22. 00 óráig a nyitva tartás mind két szárnyban jó lenne,- főleg tanítási szünetben - akkor az esti zsúfoltság a Zsuzsanna wellnesben elkerülhető lenne.

Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.
Széchenyi Apartman
Akár 1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.01. - 2017.04.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.10.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2017.12.23.
Kristály Apartman
Akár 1 éjtől: 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.01.01. - 2017.12.23.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.08.31.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.09. - 2017.05.31.
2017.06.15. - 2017.09.01.

Szállodák Parádfürdő környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

ParádfürdőX