Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók
Lilaakác Kisvendéglő AbádszalókLilaakác Kisvendéglő Abádszalók
Lilaakác Kisvendéglő AbádszalókLilaakác Kisvendéglő Abádszalók

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók bemutatkozása

Abádszalókon kora tavasztól késő őszig várjuk kisvendéglőnkbe, ahol szívvel-lélekkel főzünk Önnek!
Hagyományos magyar konyha, finom ízek, mosolygós, vidéki vendéglátás 120-150 éves, egy tőről fakadó lilaakácunk lugasa alatt.
A Tisza-tó legjobb Halészleve, ízes levesek, halételek, frissensültek, saláták, desszertek, ételeinkhez pedig borválogatás a magyar borvidékek jó boraiból.

Fortuna Vendégház Abádszalók - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Fortuna Vendégház Abádszalók
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók vélemények

Kiváló 2015. augusztus 19., csoporttal járt itt
Egy baráti társasággal indultunk nyaralni és a neten már kinéztem az éttermet, csupa jó dolgot írtak róla, úgyhogy a barátokkal mindjárt az első este meglátogattuk a kisvendéglőt. Nagyon szívélyesen fogadott minket a tulajdonos és a pincérek is közvetlenek és udvariasak voltak. Az ételek minősége, mennyisége kifogástalan volt, csak rébuszokban lehet róla beszélni. Kiváló hely biztos hogy még visszatérek.
Kiváló 2015. május 4.barátokkal járt itt
Ha Abádszalók, akkor Lilaakác Kisvendéglő, mi más is lehetne? ! 2015. május 1. hosszú hétvégén virágtenger borította a vendéglő kerthelyiségét, fantasztikus látvány és illat. De még ez sem tudta felülmúlni az ételek ízét,illatát. A diszkréten pirított bárány csülök lecsós zöldbabbal. . . . . .
Kiváló 2014. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Már előttem sokan le írták miről nevezték el az éttermet. Azt is, hogy milyen a kiszolgálás, pincérek viselkedése -egyetértek-kiváló! A kiszolgálásra nem kellett sokat várnunk, hamar meg kaptunk mindent, gond is lett volna, mert két kis éhes és türelmetlen gyermekkel voltunk . Finom házias koszt megfizethető áron! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2014. július 19.a párjával járt itt
Bosszantó véletlen folytán akadtunk rá erre a hangulatos,parasztházból kialakított vendéglőre. Kerékpárral jártuk körbe a Tisza-tavat párommal. Az út szuper jó,a látvány gyönyörű volt végig. Azaz majdnem végig:hiszen Abádszalókon zárt kapuk vártak a tó környékén,nem mehettünk tovább a bicikliúton.
Kiváló 2014. március 20.barátokkal járt itt
Engem lenyügözött a hely, hiszen gondolom nem véletlen a névválasztás. Egy tágas-kerthelyiségről beszélünk ami annyira hangulas, nekem retros berendezésű volt. És a " mennyezet" ami ugye a lilaakác bokor gyökereivel van végig futtatva nagyon jó hangulatot adott a helyiségnek. Persze lugas-árnyékos hely, ami tényleg szép és kellemes.
Kiváló 2014. január 8.a párjával járt itt
A Lilaakác vendéglő nevét az udvarban álló hatalmas lilaakácról kapta,ami beteríti az egész teraszt,ami ettől nagyon hangulatos,engem elvarázsolt. A vendéglő egy kis parasztházban van,nagyon otthonos,tiszta barátságos környezet. Nyáron tágas teraszra lehet kiülni,a lilaakác árnyékába.
2013. október 9.a párjával járt itt
Nagyszerű, könnyen megközelíthető hely! A felszolgálók nagyon közvetlenek és barátságosak voltak! Az ételek minőségével és mennyiségével is elégedettek voltunk! A kiszolgálásra kicsit sokat kellett várnunk, de a finom ételek és a jó hangulat feledtették a várakozás perceit! Azt hiszem sok ember van ezen a véleményen, mert ottlétünkkor is teltház volt.
2013. szeptember 17.barátokkal járt itt
Minden nyáron legalább egyszer muszáj itt étkeznem. Első alkalommal, mikor itt ettem, a rengeteg autó miatt álltam csak meg. Mondom itt biztosan finom az étel, ha ennyien állnak az étterem előtt. . . Egy régi parasztházon keresztül jutunk ki a teraszra, aminek gyönyörűen befuttatták a tetejét lilaakáccal, innen a névválasztás is.
Átlagos 2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Ez az étterem is nagyon klassz volt,nem régiben jártunk ott 2-alkalommal voltunk ott vacsorázni és elég jó kaják vannak,a kiszolgálás is jó . Nagyon hangulatos kis vendéglő ez a vendéglő is pont a központban van ahol mindenkinek elérhető közelségben van. -A kaják is elérhető árai vannak és változatos,igaz a kiszolgálás itt is lehetne gyorsabb,de egyébként minden jó volt. 2013-aug 9-14-ig. Dsz.
Kiváló 2013. augusztus 16.barátokkal járt itt
Régi épületből kialakított, családias kisvendéglő. Nevét a kerthelyiséget körbefutó akácról kapta. Tömve volt mikor mi mentünk de mégis normális időben megkaptuk az ételt, ami kifogástalan. Jó étvágyú vagyok, de csak a felét tudtam megenni. Üdítő élmény volt az étterem, a szalóki strand minősíthetetlen vendéglői után. A strand helyett mindenkinek ezt az éttermet ajánlom.
Lilaakác Kisvendéglő Abádszalók a térképen
5241 AbádszalókBlaha Lujza tér 3.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • SZÉP Kártya elfogadás
magyar
tájjellegű ételek