Hotel Laroba Alsóörs ★★★★

Hotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

A Hotel Laroba legnépszerűbb csomagjai

Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Laroba Élménynapok (min. 2 éj)
Laroba Élménynapok
2024.06.20-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Gyorsan eltelt az a néhány nap, amit itt töltöttünk. A kellemetlen időjárás ellenére igyekeztünk a környéket bejárni. A szállás nagyon kényelmes volt és tiszta. Ennyi törülközővel még sehol sem láttak el minket, és az, hogy a gyerekek is kaptak méretüknek megfelelő köntöst nagyon jó volt. Sajnos a fürdő rész ennyi embernek kicsi.
Kiváló 2015. november 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat . A wellness nem túl nagy de annál változatosabb . Mindkét medencében kellemes hőmérsékletű meleg víz van . Nagyszerű ötlet a televízió a sószobában . Nagyon tetszettek a szaunák is . Az étteremben a pincér urak csillagos ötöst érdemelnek . Bő választék van mind a vacsoránál , mind a reggelinél .
Kiváló 2015. január 26.egyedül járt itt
Múlt héten töltöttem 5 napot a hotelben
Előszezon lévén alig voltunk - így habár a wellness részleg igencsak kicsi, de soha nem volt gond, hogy ki melyik szaunában van éppen
A személyzet mindig segítőkész, udvarias
Kis létszámnak betudhatóan nem svédasztal volt - de reggelire annyi felvágottat tettek az ember asztalához,hogy az felért a svédasztallal :-), s olyan adagban készült a reggeli omlett,hogy az mindig kifogott rajtam :-)
Vacsora 3-4 fogásos (mindig volt desszert, s nem tucat 'gyári' sütemény - s itt is olyan hatalmas adagokat hoztak, hogy mindig kifogott rajtam
A pincér is udvarias ;-)
Szoba megfelelő méretű, igaz a párna valahogy nekem nem jött be :-(
Kiváló 2014. november 9.gyerekekkel járt itt
Két kis unokával iskolai szünetben (okt. 27-30-ig) töltöttünk 4 napot a szállóban, mondhatni mind a négyünk teljes megelégedésére! Udvarias, kedves fogadtatás, bár korábban érkeztünk! Kényelmes, tiszta elhelyezés, első szóra gyermek fürdőköpeny pótlás, illetve nekem csere góliát méretre (szobaasszony által; nem kellett a recepcióra sem szólni)!
Hotel Laroba Alsóörs - Wellness
Gyenge 2014. augusztus 8.a párjával járt itt
Többször voltunk már a Larobában. Egy kicsit úgy érzem, hogy fel van csillagozva a valósághoz képest. Szobák kezdenek eléggé elavulni. Bútorok kopottak, szobák szűkösek egy 4 csillagoshoz képest. Még a lakosztály is. Emeleten van a kétszemélyes ágy, ahol 20 cm hely van az ágy és a fal között. Tv lent a nappaliban. Fürdő pici.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
A szálloda épülete, belső terei hangulatosak, szépek, nagyon tetszett a színvilága. Bár nem nagy a hotel, de éppen ebből fakad egyik nagy előnye, hogy jobban figyelnek a vendégekre. A be- és kijelentkezés gyors volt, mindegyik recepciós hölgy kedves és segítőkész volt egész nap, bármit kértünk és kérdeztünk.
2014. május 17.a párjával járt itt
2014. áprilisban voltunk hosszított hétvégére a férjemmel hoteljukban. Köszönünk mindent,nagyon jól éreztük magunkat ebben a családias környezetben. Kellemes hotel, udvarias,figyelmes kiszolgálás. Szépek és tiszták a szobák, a wellnes részleg is nagyon jó. Számunkra a hotel fekvése is kiváló, mivel kerékpáros kirándulásunkhoz nagyon jó kiindulópont.
Átlagos 2014. április 21.családjával járt itt
Április 17-18-án voltam a szállodában. Érkezésemkor, nagyon jó benyomást keltett a hotel,recepciós fiatalember,takarító személyzet/még szobát is választhattam/udvarias fogadtatás. Tájékoztatott,hogy csak 20 fő alatt van a vendégek száma,így kétféle menüből választhatunk vacsorát. Jogos,megértettem! A vacsora csalódás volt.
Kiváló 2014. április 5.barátokkal járt itt
A személyzet udvarias,figyelmes. Az ellátás kiváló. A szoba tiszta,az egész hotel rendezett tiszta családias. A wellness részleg szép,rendezett. Barátnőmmel voltunk itt ,nagyon jól éreztük magunkat. Visszavágyunk. Az ételválaszték bőséges,Ízletesek. Az égész hotel családias hangulatú,kellemes csendes. Ajánlom mindenkinek aki pihenésre kikacsolódásra vágyik.
2014. január 29.gyerekekkel járt itt
2014 Január elején voltunk a szállodában - nem volt telt ház. A szálloda elhelyezkedése, megközelíthetősége nagyon jó. A fogadtatás megfelelő volt. A szoba kielégítette az elvárásainkat. A személyzet a kéréseinket gyorsan teljesítette. A wellness részleg ekkora létszámnál nem volt zsúfolt - ez tavasszal, vagy nyáron rosszabb időben valószínűleg nem jellemző.
Hotel Laroba Alsóörs a térképen
8226 AlsóörsFüredi u. 42.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó