Hotel Laroba Alsóörs ★★★★

Hotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

A Hotel Laroba legnépszerűbb csomagjai

Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Laroba Élménynapok (min. 2 éj)
Laroba Élménynapok
2024.06.20-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

Kiváló 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Kiváló helyen található a hotel , éppen a stranddal szemben. Szobáik szépen berendezettek,nagyon kényelmesek, tiszták és otthonosak. A wellness részleg is jó, bár nem túl nagy. A masszázst is ajánlom mindenkinek. Az ételválasztékuk is bőséges és ízletes. Az étterem teraszán nyáron tv van kihelyezve.
Átlagos 2016. augusztus 31.barátokkal járt itt
Értékelések és képek alapján választottuk a hotelt és sajnos ez alapján többet vártunk így kicsit csalódás volt. 5 főre 2 légterű szobát kaptunk. A szobák kicsik voltak,csak az egyik szobában volt minibár,az is részben lejárt dolgokkal volt feltöltve.
Gyenge 2016. június 15.családjával járt itt
Az értékeléseket olvasva az az érzésem, hogy mi egy másik hotelben voltunk. Szerintem egy magát négy csillagosként hírdető hotelben nem százéves kisképernyős képcsöves TV van, alufóliával megragasztott, alig működő távírányítóval.
Kiváló 2016. május 19.a párjával járt itt
Párom lepett meg egy csodás hétvégével a Hotel Larobába. Annak ellenére,hogy télen volt nagyon jól éreztük magunkat. A hotel elsőre megtetszett hangulatos,kulturált szép izléses belsővel. A szoba amiben voltunk szolid kellemes volt talán annyi kis kivetni való ami számomra picit negativumként hatott, hogy a fürdőszoba kicsi volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
Csodálatos három napot töltöttünk - ismét - a Larobában. Imádom a Balaton északi partját, a tó szépségét és Alsóörs nyugalmát, ezt pedig tökéletesen egészíti ki a Laroba Hotel és a Halásztanya Étterem tökéletes vendéglátása.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Véletlenül választottuk ezt a hotelt. Megközelítése könnyű a parkolója nagy. Ahhoz képest, hogy az országút mellett van csendes, pihentető. A bejelentkezés gyors, hamar megkaptuk a szobát annak ellenére, hogy korábban mentünk. A szoba hatalmas, szép tiszta, kényelmes. A wellness részleget kicsinek találtuk, a jaquzzi vize hideg, a bugyogtató nem működött.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Második alkalommal látogattunk el ide, korábbi kiváló tapasztalataink és a szálláshely könnyű elérhetősége miatt választottuk ismét ezt a hotelt. Nem csalódtunk, kellemes légkör és kedves személyzet várt bennünket. Most egy wellness csomagra fizettünk be, amellyel valóban el tudtunk lazulni és végre teljes mértékben kikapcsolódni a hétköznapok pörgéséből.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
2016. április 24.családjával járt itt
Nagyon rég szerettem volna már eljutni ide, most a családommal megtettem. Sok pozitívuma van a hotelnek, mint a kedves segítőkész személyzet, a szobák, amelyek tágasak, jól felszereltek, s nem utolsó sorban tiszták. Az étkezésekről is csak jókat tudok mondani, kiváló halételeivel teljesen levett a lábamról.
2016. február 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok pozitívuma van a hotelnek. Jó az elhelyezkedés, kedves, segítőkész a személyzet, tágas, kényelmes, jól felszerelt és tiszta a szoba és az egész hotel. Kellemes a wellness-részleg, és szerencsére nem voltak sokan, így mindenhová kényelmesen be tudtunk jutni. A reggeliknél nagy volt a választék az ételek is jók voltak, viszont a vacsorától többet vártunk.
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
A hotel a parthoz közel van. Családi szobát kaptunk. Galériás volt, gyerekeknek nagyon bejött. Mindenhol tisztaság volt, köntösök bekészítve. Wellness törölközővel, szaunalepedővel bőségesen ellátva. A vacsora és a reggeli választéka bőséges. A felszolgálók és a recepciósok kedvesek, segítőkészek. A wellness részleg pici.
Hotel Laroba Alsóörs - Wellness
Hotel Laroba Alsóörs a térképen
8226 AlsóörsFüredi u. 42.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó