Hotel Laroba Alsóörs ★★★★

Hotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

A Hotel Laroba legnépszerűbb csomagjai

Hotel Laroba Alsóörs - Laroba Élménynapok (min. 2 éj)
Laroba Élménynapok
2024.06.20-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. november 29.a párjával járt itt
Voucherrel mentünk, de sajna egy szolgáltatás mégsem tartozott bele a voucern felsoroltak közül az ingyenesen igénybe vehetők közé. Pedig tényleg az érdekelt volna minket legjobban ! Amikor egyeztetni akartunk a személyzettel, a nélkül állították, hogy mi a helyzet, h megnézték volna a voucert.
Átlagos 2018. június 28.gyerekekkel járt itt
A hotel kétségtelen előnye, hogy nagyon közel van a strandhoz, a Balaton parthoz, de ezt kissé lerontja, hogy közvetlenül a főút és a vasút mellett helyezkedik el. A személyzet legtöbb tagja kedves, azonban időnként amatőrként nyilvánulnak meg. Az általunk választott szoba, a kétlégterű családi szoba megfelelt az igényeinknek, azonban a TV kb.
2018. március 23.a párjával járt itt
Pár napja jöttünk haza párommal a Hotelből, és azt kell mondjam most sem csalódtam a helyben. Hozzá kell tennem, hogy már korábban már jártam itt, és akkor is meg voltam elégedve. Sajnos a sok negatív vélemények ellenére, amit én magam sem értek, remek pár napot töltöttünk el itt.
2017. augusztus 10.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk el a szállodában, szép a hotel, a tisztaság is rendben van, a személyzet kedves. Kellemesen telt el ez a pár nap, igaz az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, de a wellness részlegben el tudtuk tölteni az időt. Sokat sétáltunk Alsóőrsön, a közelben minden megtalálható, a strand is elég közel van a szállodához.
Kiváló 2017. július 25.családjával járt itt
Évről évre minden évbe visszatérünk ebbe a Hotelba. Február, és március hónapban szoktunk ideutazni. Wellnessrészleg kicsi, de két gyerekkel is kielégítő a medence és jakuzzi nagysága. Szauna, infra szauna, gőzfürdő is elégséges, masszázs igényelhető. Tisztaság van az egész épületben. Személyzet nagyon figyelmes.
Kiváló 2017. május 26.a párjával járt itt
Igazi kényeztetésben volt részünk,csodálatos három éjszakát töltöttünk feleségemmel Larobában. Véletlenül választottunk ezt a hotelt,megközelítése könnyű jó az elhelyezkedése,parkolója nagy országút melletti szálloda csendes,pihenésre tökéletes. A személyzet kedves segítőkész a szobák tágasak kényelmesek jól felszereltek tiszták,az egész hotelre jellemző a tisztaság.
2017. március 28.a párjával járt itt
Kettesben próbáltuk ki ezt a kényelmes szállodát. A szoba felszerelése igényes volt, de azért pl. a fürdőszobában hiányzott még egy fogas, esetleg valamilyen lerakó asztal. Látszott, hogy inkább 4 személyre (esetleg kisgyerekes családnak) alakították ki, két pótágy is volt az igazán tágas szobában.
Szörnyű 2017. január 2.a párjával járt itt
Nagy reményekkel indultunk neki ennek a szállodának szilveszterkor. Akkora csalódás, ami itt ért bennünket még soha nem történt velünk. Úgyhogy osztom azon emberek véleményét, akik csupa negatívumokat írtak erről a helyről! Ha egy szóval lehetne jellemezni:BORZALMAS! ! ! ! A tisztaságot talán nem is ismerik!
Szörnyű 2016. november 12.a párjával járt itt
Igazából csak azért adtam ezt az egy csillagot, mert kevesebbet nem lehetett. . . Hol is kezdjem. . . A párommal szerettünk volna kellemesen eltölteni 2 napot, ami sajnos egyáltalán nem sikerült! Megérkezés: A szobát 14:00-tól lehet elfoglalni, mi 15 perccel előbb érkeztünk, bementünk a recepcióra a hölgy türelmünket kérte és azt tanácsolta, hogy fáradjunk át az étteremben ebédeljünk, vagy igyunk valamit!
Kiváló 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Kiváló helyen található a hotel , éppen a stranddal szemben. Szobáik szépen berendezettek,nagyon kényelmesek, tiszták és otthonosak. A wellness részleg is jó, bár nem túl nagy. A masszázst is ajánlom mindenkinek. Az ételválasztékuk is bőséges és ízletes. Az étterem teraszán nyáron tv van kihelyezve.
Hotel Laroba Alsóörs a térképen
8226 AlsóörsFüredi u. 42.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó