Hotel Laroba Alsóörs ★★★★

Hotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

A Hotel Laroba legnépszerűbb csomagjai

Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Laroba Élménynapok (min. 2 éj)
Laroba Élménynapok
2024.06.20-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

Szörnyű 2023. november 26.barátokkal járt itt
Jelzem, nem építő jelleggel szeretnék nyilatkozni. Teljesen felesleges lenne. Miért lenne udvarias és tisztelettudó egy alkalmazott, ha nem azt a példát látja a vezetőtől sem? ? ! ! ! Sztem ezt igazolják az előttem máshol megírt [moderálva - a szerk. ] véleményekre adott "kedves" válaszok a szálloda részéről.
Szörnyű 2022. október 1.gyerekekkel járt itt
Munkásszálló 4*-os árakkal. Kosz, penész, bűz mindenhol. Felháborítóan rugalmatlan vezetés. Senkinek sem ajánljuk! 1*
Hotel Laroba válasza
Kedves Vendégünk,
nagyon sajnáljuk, hogy az Ön izlésének nem feleltünk meg! Azonban egy biztos, hogy az 1* munkásszállón is kellett volna fizetni, ha 2 éjszakára foglal szállást és 1 éjszaka után kívánja elhagyni a hotelt! A visszaigazolás tartalmazza a lemondási feltételeket, melyet mi kiküldtünk Önnek emailben.
2022. október 4., Antal Bernadett, értékesítési vezető
Szörnyű 2017. január 2.a párjával járt itt
Nagy reményekkel indultunk neki ennek a szállodának szilveszterkor. Akkora csalódás, ami itt ért bennünket még soha nem történt velünk. Úgyhogy osztom azon emberek véleményét, akik csupa negatívumokat írtak erről a helyről! Ha egy szóval lehetne jellemezni:BORZALMAS! ! ! ! A tisztaságot talán nem is ismerik!
Szörnyű 2016. november 12.a párjával járt itt
Igazából csak azért adtam ezt az egy csillagot, mert kevesebbet nem lehetett. . . Hol is kezdjem. . . A párommal szerettünk volna kellemesen eltölteni 2 napot, ami sajnos egyáltalán nem sikerült! Megérkezés: A szobát 14:00-tól lehet elfoglalni, mi 15 perccel előbb érkeztünk, bementünk a recepcióra a hölgy türelmünket kérte és azt tanácsolta, hogy fáradjunk át az étteremben ebédeljünk, vagy igyunk valamit!
Gyenge 2022. november 17.gyerekekkel járt itt
A szoba szép volt, a fürdő kevésbé, ráférne egy felújítás arra is. Az étkezés nagyon gyenge volt! Ha nem ment le az ember rögtön a kiírt időpontra, az ételek elfogytak és alig töltötték vissza a pincérek! Nagyon kevés volt a választék és nem is volt bőséges! Ez nem 4 csillagos szállodának felel meg, az étterem is le volt pukkanva! Biztos, hogy, nem térünk vissza és senkinek sem fogjuk ajánlani!
Hotel Laroba válasza
Sajnáljuk, hogy az Önök izlésének nem feleltünk meg! A lepukkant étterem, azt gondolom erős túlzás, hisz 2021-ben lett teljesen felújítva az egész hotelünk. És 2022-ben kaptuk meg a 4 * minősítést!
2022. december 5., Antal Bernadett, Hotel Laroba
Gyenge 2021. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A strandhoz közeli elhelyezkedése és a jó értékelések miatt választottuk a hotelt. Picit csalódás volt. A takarítás hagyott némi kívánnivalót maguk után. Érkezésünkkor a törölközőkön sajnos nem tőlünk származó hajcsomók voltak.
Gyenge 2019. március 16.a párjával járt itt
A szobával és a wellness részleggel elégedettek voltunk, azonban az ellátás szörnyű volt. . Reggeli: zsírban tocsogó bundás kenyér, túlságosan lágy rántotta, csak fehér lisztes pékáru, egyféle ivólé minőségű "gyümölcslé". . Vacsora: ideális esetben svédasztalos vacsoránál van egy szárnyas fogás, egy sertés/marha fogás ill.
Gyenge 2016. június 15.családjával járt itt
Az értékeléseket olvasva az az érzésem, hogy mi egy másik hotelben voltunk. Szerintem egy magát négy csillagosként hírdető hotelben nem százéves kisképernyős képcsöves TV van, alufóliával megragasztott, alig működő távírányítóval.
Gyenge 2014. augusztus 8.a párjával járt itt
Többször voltunk már a Larobában. Egy kicsit úgy érzem, hogy fel van csillagozva a valósághoz képest. Szobák kezdenek eléggé elavulni. Bútorok kopottak, szobák szűkösek egy 4 csillagoshoz képest. Még a lakosztály is. Emeleten van a kétszemélyes ágy, ahol 20 cm hely van az ágy és a fal között. Tv lent a nappaliban. Fürdő pici.
Gyenge 2013. június 1.gyerekekkel járt itt
Családommal töltöttünk egy hosszú-hétvégét a Larobában. Mozgássérült szobát kaptuk, mely talán egy kicsit tágasabb volt a többinél, de az a bűz ami minden reggel 4 óra körül ébresztett ( a lefolyóból érkezett)elviselhetetlen volt.
Hotel Laroba Alsóörs a térképen
8226 AlsóörsFüredi u. 42.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó