Hotel Laroba Alsóörs ★★★★

Hotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

A Hotel Laroba legnépszerűbb csomagjai

Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Hotel Laroba Alsóörs - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

2017. március 28.a párjával járt itt
Kettesben próbáltuk ki ezt a kényelmes szállodát. A szoba felszerelése igényes volt, de azért pl. a fürdőszobában hiányzott még egy fogas, esetleg valamilyen lerakó asztal. Látszott, hogy inkább 4 személyre (esetleg kisgyerekes családnak) alakították ki, két pótágy is volt az igazán tágas szobában.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
2016. április 24.családjával járt itt
Nagyon rég szerettem volna már eljutni ide, most a családommal megtettem. Sok pozitívuma van a hotelnek, mint a kedves segítőkész személyzet, a szobák, amelyek tágasak, jól felszereltek, s nem utolsó sorban tiszták. Az étkezésekről is csak jókat tudok mondani, kiváló halételeivel teljesen levett a lábamról.
2016. február 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok pozitívuma van a hotelnek. Jó az elhelyezkedés, kedves, segítőkész a személyzet, tágas, kényelmes, jól felszerelt és tiszta a szoba és az egész hotel. Kellemes a wellness-részleg, és szerencsére nem voltak sokan, így mindenhová kényelmesen be tudtunk jutni. A reggeliknél nagy volt a választék az ételek is jók voltak, viszont a vacsorától többet vártunk.
2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Gyorsan eltelt az a néhány nap, amit itt töltöttünk. A kellemetlen időjárás ellenére igyekeztünk a környéket bejárni. A szállás nagyon kényelmes volt és tiszta. Ennyi törülközővel még sehol sem láttak el minket, és az, hogy a gyerekek is kaptak méretüknek megfelelő köntöst nagyon jó volt. Sajnos a fürdő rész ennyi embernek kicsi.
2014. május 17.a párjával járt itt
2014. áprilisban voltunk hosszított hétvégére a férjemmel hoteljukban. Köszönünk mindent,nagyon jól éreztük magunkat ebben a családias környezetben. Kellemes hotel, udvarias,figyelmes kiszolgálás. Szépek és tiszták a szobák, a wellnes részleg is nagyon jó. Számunkra a hotel fekvése is kiváló, mivel kerékpáros kirándulásunkhoz nagyon jó kiindulópont.
2014. január 29.gyerekekkel járt itt
2014 Január elején voltunk a szállodában - nem volt telt ház. A szálloda elhelyezkedése, megközelíthetősége nagyon jó. A fogadtatás megfelelő volt. A szoba kielégítette az elvárásainkat. A személyzet a kéréseinket gyorsan teljesítette. A wellness részleg ekkora létszámnál nem volt zsúfolt - ez tavasszal, vagy nyáron rosszabb időben valószínűleg nem jellemző.
2013. november 23.a párjával járt itt
2012 ben voltunk utoljára de több évig min. 1 szer évente 2 éjszakát töltöttünk itt. Nagyon tetszett a száloda. A fürdő rész kényelmes és remek. Nagyon udvarias a személyzet és segítőkész. A szobák kényelmesek. Az ételek kitűnőek és nagyon is bőségesek. Az étterem lehetne kicsit modernebb vagy a fal más, mert így nekem kicsit kpottasnak tűnik. A szálló elhelyezkedése nagyon kényelmes. Talán lehetne kicsit olcsóbb.
2013. április 27.gyerekekkel járt itt
Kedves segítőkész személyzet, nagyon ízletes, változatos félpanziós étkezés. A strand közel, sajnos a vasút is:-(Wellness szolgáltatások jók, de egy udvari medence,füves parkkal jó szolgálatot tenne. A szobaszéf nem működik, de a klíma külön díj nélkül használható. A szoba kicsit lehetne tágasabb,az erkély otthonosabb (virágok)
Kiváló 2024. április 4.a párjával járt itt
Sajnos az ételek sótlanak voltak nagy részt,a birkapörkölt tökéletes volt ,a reggeli tökéletes volt,ami sajnos nagyon nem tetszett a kávé minősége,érezhető volt rajta hogy olcsó tipusból volt. A személyzet nagyon kedves segitőkész ,még biciklit is tudtunk bérelni. Ajánlani fogom a szálláshelyet ,a szoba tiszta és rendezett volt. Köszönjük szépen a vendéglátást.
Kiváló 2024. január 3.egyedül járt itt
Nem tetszett a tetőtéri szoba mert az ágy belso oldala nehezen megkozelíthető, többször beütöttem a fejem a falba.
A személyzet nagyon kedves, a wellness részleg kicsi de kellemes. Jo a kinti dzsakudzsi is.
Az ételek finomak, ha valami elfogyott azonnal pótolták.
Összeségében jo hely es szivesen fogom ajánlani barátaimnak azzal a feltétellel hogy kérjenek első emeleti szobát!
Hotel Laroba Alsóörs a térképen
8226 AlsóörsFüredi u. 42.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád