Hotel Laroba Alsóörs ★★★★

Hotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs
Hotel Laroba AlsóörsHotel Laroba Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs bemutatkozása

A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön található, a parttól mindössze 250 méterre. Az érkezőknek hamar feltűnik az impozáns épület, mely színeivel, építészeti megoldásaival kiemelkedik környezetéből.

A Hotel Laroba legnépszerűbb csomagjai

Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Hotel Laroba Alsóörs - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Laroba Alsóörs vélemények

Átlagos 2023. augusztus 26.a párjával járt itt
A személyzet nagyon segítőkész, és udvarias, nincs lift ezért az idős vendég elég nagy bajban van ha a másodikon van a szoba, minket lejjebb költöztettek köszönet a személyzetnek. A wellness jó minden van csak az is inkább fiataloknak megfelelő. Az étterem messze van a 4 csillaggal nincs megterítve, a választék megfelelő de minden főtt nem sült és ízetlen talán a reggeli az megfelelő.
Átlagos 2022. június 13.a párjával járt itt
A személyzet kedves volt,a szobák tiszták,az ágy kényelmes. A svédasztal kínálata gyenge,és borzasztó egyszerű. Az étterem tele legyekkel,akik lepik az ételeket ! A wellnesnél a külső jakuzzi körül gondozatlan a kert,fakó a faburkolat. A Szálloda ára ezzel szemben drága,de nagyon ! A kérésünket teljesítették,de összességében nem ajánlom senkinek !
Hotel Laroba válasza
Kedves Andrea, köszönjük szépen, a nálunk eltöltött 1 éjszakát.Nagyon örülünk, hogy tetszettek szobáink, sajnáljuk, éttermünk szolgáltatásai Önöknek nem feleletek meg.
2022. július 1., Antal Bernadett, Hotel Laroba
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
A recepciósok nagyon figyelmesek, a pincérek főleg tanoncokból állnak, még tanulniuk kell de jó úton haladnak. Takarítókra semmi panaszuk. Köszönjük a személyeznek a hétvégét. Wellness részleg átlagos, de ezért is választottuk mert van szauna, pezsgőfürdő, hideg-meleg vizes részleg stb. A luxus szobát választottuk, a baldahinos ággyal.
Átlagos 2019. április 22.gyerekekkel járt itt
Sajnos nagyon "lelakott" érzést nyújtott a szálloda. A hűtő nagyon hangos volt a szobában, ki is kellett húzni éjszakára.
Valami bűz terjengett az egész épületben :(
A személyzet viszont nagyon kedves volt a szállodában és az étteremben is! Kiemelkedően kedvesek voltak! A wellness részt nem néztük meg.
Hotel Laroba válasza
Kedves Vendégünk,

nagyon szépen köszönjük, hogy értékelésével segíti a munkánkat! Örömmel tájékoztatom, hogy januárban bezárunk és minden a hotel szeglete megújul és egy teljesen új arculattal, megszépülve, várjuk vissza Önöket 2020 februárjától.
2019. december 4., Antal Bernadett, Hotel Laroba
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. november 29.a párjával járt itt
Voucherrel mentünk, de sajna egy szolgáltatás mégsem tartozott bele a voucern felsoroltak közül az ingyenesen igénybe vehetők közé. Pedig tényleg az érdekelt volna minket legjobban ! Amikor egyeztetni akartunk a személyzettel, a nélkül állították, hogy mi a helyzet, h megnézték volna a voucert.
Átlagos 2018. június 28.gyerekekkel járt itt
A hotel kétségtelen előnye, hogy nagyon közel van a strandhoz, a Balaton parthoz, de ezt kissé lerontja, hogy közvetlenül a főút és a vasút mellett helyezkedik el. A személyzet legtöbb tagja kedves, azonban időnként amatőrként nyilvánulnak meg. Az általunk választott szoba, a kétlégterű családi szoba megfelelt az igényeinknek, azonban a TV kb.
Átlagos 2016. augusztus 31.barátokkal járt itt
Értékelések és képek alapján választottuk a hotelt és sajnos ez alapján többet vártunk így kicsit csalódás volt. 5 főre 2 légterű szobát kaptunk. A szobák kicsik voltak,csak az egyik szobában volt minibár,az is részben lejárt dolgokkal volt feltöltve.
Átlagos 2014. április 21.családjával járt itt
Április 17-18-án voltam a szállodában. Érkezésemkor, nagyon jó benyomást keltett a hotel,recepciós fiatalember,takarító személyzet/még szobát is választhattam/udvarias fogadtatás. Tájékoztatott,hogy csak 20 fő alatt van a vendégek száma,így kétféle menüből választhatunk vacsorát. Jogos,megértettem! A vacsora csalódás volt.
Átlagos 2013. június 29.családjával járt itt
Szobák nagyon picik, kérésre kaptunk egy tágasabbat. A tisztaság hagy némi kivetni valót, főleg a teraszra fért volna rá egy kiadós söprés! Nem 4* szállodai a színvonal. (kivéve az árat) Üdvözlő italunkat nem kaptuk meg. Az ételek finomak, és bőségesek, leszámítva a reggeli svédasztalt, de azt betudtuk annak, h szezonon kívül voltunk. Személyzet kedves. De összességében nem egy nagy szám!
Átlagos 2013. január 2.a párjával járt itt
Remek szilveszteri programnak ígérkezett az este amit egy kb 10-fős társaság lehúzott egy kocsma színvonalára!A másik amit felháborítónak találok,hogy egy pohár pezsgő csődbe vitte volna a hotelt???!A szilveszter pont arról szól,hogy pezsgővel köszöntsük az új évet!!!Jó véleménnyel csak a szauna szeánszról van!
Hotel Laroba Alsóörs a térképen
8226 AlsóörsFüredi u. 42.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád