AzÉn Anyósom Alsópáhok

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

AzÉn Anyósom Alsópáhok vélemények

Átlagos 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Neten találtam a jó vélemények alapján az Én anyósomra. Mivel a közelben pihentünk, elhatároztuk, hogy el is megyünk, ebédelni. Az önkiszolgáló részben voltunk, ami nagyon kis hangulatos hely, terasszal. Érdekes volt, ilyennel még nem találkoztam, hogy a levest csészébe merték, de zöldség és tészta nélkül, amit külön kellett belerakni tetszés szerint.
Kiváló 2018. július 31.barátokkal járt itt
Az étterem neve már fecsigázott. Kevesen fogadtak bennünket. Bár nem volt nagy választék vacsorára, heten voltunk és mind a heten mást ettünk. Gyorsan kiszolgáltak bennünket, nagyon kedvesen. Amit nem ismertünk, annak az elkészítési módját elmagyarázták. Finom, ízletes, kissé különleges volt minden.
Kiváló 2018. április 22.a párjával járt itt
10 ettermet probaltunk ki, mire ajanlas utjan eljutottunk az Önök mamajahoz, az a harcsapaprikas a mama csuszajaval meg a marhapofapörkölt. . . . Legutobb megismerkedtünk spontan az önkiszolgalo reszen egy idös hazasparral, nyugdijasok, jokedvüek, nyitottak, bacsika annyit beszelt, hogy az etele is kihült, aztan a feleseg vitte a mikroba megmelegiteni az etelt,minden nap odajarnak,neni nem föz, mert minek, ha minden nap a legfinomabbakat eszi a mamanal.
AzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/ital
2017. december 30.gyerekekkel járt itt
December 26-án ünnepi ebédet az étterem rész előterében fogyasztottuk - azért ott, mert az előfoglalásunkat már csak ott tudták fogadni, viszont tetszett az ünnepi asztal. Sajnos borzasztó sokat kellett az ételre várni az ünnepi tumultus miatt, de egyébként finom volt minden, nem ilyen full-os napon biztos ennék ott máskor is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Gyenge 2017. június 1.barátokkal járt itt
A hely önkiszolgáló éttermi részén ebédeltünk.
A sült hús iszonyú rágós volt, a leves konzervből készült, a túrógombóc száraz volt, a fagyiban jég darabokat találtam.
Az asztalon étel darabkák voltak.
A hűtőben szottyadt desszertek sorakoztak.
Tényleg borzasztó hely.
Nem ajánlom senkinek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 54 városban járt márNépszerű író - 66 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 394 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 18.barátokkal járt itt
Az ötlet rendkívül jó: egy régi csárda lett felújítva úgy, hogy két részre lett osztva, egy a'la carte és egy önkiszolgáló étterem. Az étlapos éttermet választottuk. A berendezés elegáns, kifinomult, jó ízlésre vall. Nagyon tetszett, hogy a régi csárdából megtartottak dolgokat, mint például a cserépkályhát, a régi gerendákat.
AzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - BelsőAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/italAzÉn Anyósom Alsópáhok - Étel/ital