AzÉn Anyósom Alsópáhok
8394 Alsópáhok, HRSZ 017.

AzÉn Anyósom Alsópáhok a térképen

Szállások Alsópáhok városában
Wellness csomagok Alsópáhok városában

AzÉn Anyósom Alsópáhok vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 15.
Hévízen üdültük és hallotunk az ÉN ANYOSOM Étteremről.Gondoltuk meg kostoljuk a főztjüket.Mi erdeigomba pörköltet ettünk nokedlivel.Ízre nagyon finom volt az adag meg rendkívül sok volt.A kiszolgálok udvariassak voltak,maga az étterem is nagyon szép.Ugy gondolom ha arra járunk biztos vendégjük leszünk újra.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Zalában töltöttünk egy szép hétvégét. Gondoltuk hazafelé megkóstolnánk a híres zalai prószát. (más néven tócsi)Érdeklődtünk vajon hol kapható. AzÉn Anyósom nevű éttermet ajánlották. Ez a hely valójában egy csárda, ami nagyon hangulatos hely. Megtaláltuk az étlapon tócsi néven az általunk keresett étket. Kérésünkre ízlésünknek megfelelően tálalták.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
Neten olvastunk az étteremről, jókat írtak, gondoltuk egy próbát megér. A pincérek első kérdése volt, hogy van-e foglalásunk, nem volt, ennek ellenére azonnal kaptunk asztalt. Napi levesnek kerekrépa leves volt ajánlatban, amiről hallani már hallottunk, de enni még nem volt szerencsénk. A pincér nem jegyezte a rendelést, így az egyik leves lemaradt, de némi értetlenkedés után kihozott még egy tányérral.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerősök ajánlására mentünk az önkiszolgáló részre. . . Kár volt. Az étel kb egy harminc évvel ezelőtti kollégiumi menzakoszt (eltekintve a pár friss salátától) sem ízre, sem szagra nem jött be. A választék táblán van kiírva, az ételek mellett nem, igy nem igazán tudtunk különbséget tenni közte, mert mind ugyanugy nézett ki, csak a trutyik szine változott.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Neten találtam a jó vélemények alapján az Én anyósomra. Mivel a közelben pihentünk, elhatároztuk, hogy el is megyünk, ebédelni. Az önkiszolgáló részben voltunk, ami nagyon kis hangulatos hely, terasszal. Érdekes volt, ilyennel még nem találkoztam, hogy a levest csészébe merték, de zöldség és tészta nélkül, amit külön kellett belerakni tetszés szerint.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Az étterem neve már fecsigázott. Kevesen fogadtak bennünket. Bár nem volt nagy választék vacsorára, heten voltunk és mind a heten mást ettünk. Gyorsan kiszolgáltak bennünket, nagyon kedvesen. Amit nem ismertünk, annak az elkészítési módját elmagyarázták. Finom, ízletes, kissé különleges volt minden.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22.
10 ettermet probaltunk ki, mire ajanlas utjan eljutottunk az Önök mamajahoz, az a harcsapaprikas a mama csuszajaval meg a marhapofapörkölt. . . . Legutobb megismerkedtünk spontan az önkiszolgalo reszen egy idös hazasparral, nyugdijasok, jokedvüek, nyitottak, bacsika annyit beszelt, hogy az etele is kihült, aztan a feleseg vitte a mikroba megmelegiteni az etelt,minden nap odajarnak,neni nem föz, mert minek, ha minden nap a legfinomabbakat eszi a mamanal.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igényesen megterített asztalok, tiszta, korszerű mellékhelyiségek, minden igényt kielégítő..választékos étlap kiváló minőségű ízletes ételek , a pincérek szolgálatkészek, udvariasak.a csokoládé szuflé erdei gyümölcsmártással mentás habbal kitűnő desszert volt a végén mindenkinek ajánlom
Talán lehetne nagyobb a kerthelyiség.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
December 26-án ünnepi ebédet az étterem rész előterében fogyasztottuk - azért ott, mert az előfoglalásunkat már csak ott tudták fogadni, viszont tetszett az ünnepi asztal. Sajnos borzasztó sokat kellett az ételre várni az ünnepi tumultus miatt, de egyébként finom volt minden, nem ilyen full-os napon biztos ennék ott máskor is.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 1.
A hely önkiszolgáló éttermi részén ebédeltünk.
A sült hús iszonyú rágós volt, a leves konzervből készült, a túrógombóc száraz volt, a fagyiban jég darabokat találtam.
Az asztalon étel darabkák voltak.
A hűtőben szottyadt desszertek sorakoztak.
Tényleg borzasztó hely.
Nem ajánlom senkinek.

Legnépszerűbb csomagok Alsópáhokon és környékén
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 26.050 - 35.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.18.
Borisz Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Admiral Panzió
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, trambulin használattal, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 22.750 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 11.400 - 16.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2022.01.08.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, baba és gyermekbarát szolgáltatásokkal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Andrea Villa
4-7 éjszaka 4.643,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlő itallal, parkolással
2021.04.01. - 2021.05.30.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 6.038 - 12.938,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
2-5 éjszaka 12.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.15. - 2021.09.15.
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.03.01. - 2021.09.30.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Alsópáhok környékén
Hotel Vital Alsópáhok
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

AzÉn Anyósom AlsópáhokX