Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok ★★★★

4,6
a 13 alsópáhoki szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
Kolping Hotel Spa & Family Resort AlsópáhokKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok bemutatkozása

A Hévíz és Balaton szomszédságában található Kolping Hotel ****superior nem egy egyszeri nyaraláshelyszín. Egy második otthon. Ahová mindig jó megszökni, ahol szabadon tudunk töltekezni, együtt lenni. Ahol már a megérkezés sem mindennapi, hiszen interaktív monitorokkal és mini mesékkel várják a recepciónál a kicsiket.

A Kolping Hotel Spa & Family Resort legnépszerűbb csomagjai

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2024.12.26-ig
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Előfoglalási kedvezmény (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezmény
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. december 27.a párjával járt itt
Tényként írjuk, hogy nem jelentkeztünk be a hotelbe, tehát, hogy milyen lett volna, nem derült ki számunkra. Azt tudtuk meg már a recepciónál, hogy nincs wifi a szobákban, viszont éppen hallottuk a templom harangját, ami közvetlen a hotel mellett van és rendkívül hangos. Inni akartunk egy kávét még távozás előtt a hallban lévő büfében?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon profi és vendég centrikus szálloda. Gyermekbarát a legmesszebb menőkig. Nem tudnék semmi negatívumot említeni. Szerintem a 3-10 év közötti gyermekkel rendelkezők részére tökéletes. A félpanziós ellátás is remek és bőséges volt. Kellemes élményekkel távoztunk és még visszatérünk a nyári időszakban, mert szerintem akkor igazán remek élmény a kicsiknek. . . .
Kiváló 2015. október 20.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal volt szerencsém a Kolpingban pihenni bővebb családommal. Itt minden a gyerekek körül forog, aki nehezen tolerálja a gyerekzsivajt, annak nem ajánlanám. Minden napra a komplexum egész területére kiterjedő órarendet állítanak össze, hogy hol, milyen, mennyi idős gyereknek való program van (reggeltől-estig).
Szörnyű 2015. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Az Ulrich ház legfelső szintjén a 340-es szobában töltöttünk néhány napot 2015 augusztusában a 14 éves fiammal. Az U alakú épület erkélyei mint egy körfolyosós bérház belső udvara, egymásra néznek, a szemben lévő szobák ágyait és TV-jeit kiválóan lehet látni. Az erkélyek egymástól egy deszkalappal vannak elválasztva, látom, hallom és érzem mit csinálnak a szomszédban.
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - SzobákKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Külső képKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 30. járt itt
Májusban voltunk ott / nagyszülök, szülök és unokák/. Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tiszta volt és ami különösen tetszett hogy a matracok az ágyban nagyon jók voltak és kellemesen ki tudtuk magunkat pihenni. Ami zavart az volt hogy a nagyszülök egy összenyitható szobát kaptak és bizony a szomszédok - ki tudja kik volatak - elég hangosan viselkedtek.
Kiváló 2015. március 20.gyerekekkel járt itt
A mi gyermekeink (5,5 valamint 3,5 évesek és egy 6 hónapos) egyszerűen imádták. A játszóterek, műfüves foci pálya, családi medencék és a benti játszóház is szuper volt, sokszor alig tudtak dönteni a gyerkőcök, hogy hova menjünk.
Kiváló 2014. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
2014. augusztusban voltunk itt, egy gyermekkel. Kollégáktól hallottunk már a hotelről,az utazást pedig ajándékba kaptuk. Három napot töltöttünk itt,ami kevésnek bizonyult,szívesen maradtunk volna még. Gyönyörű park veszi körül a szállást, a bio-házak is szépek, a szobák jól felszereltek,tágas fürdő, a tisztaság maximális.
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - SzobákKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - SzobákKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - SzobákKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - SzobákKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Külső képKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Szórakozás/SportKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Külső képKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - SzobákKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Szórakozás/Sport
Kiváló 2014. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Szuper jól éreztük magunkat. 3 gyerekkel voltunk, mindegyik 3 éves. Nekik az egész egy nagy játék birodalom volt:-)) Tökéletes, jól felszerelt szobák, étel választék sok rétű, mindenki megkapja/ megtalálja amit szeret, pláne 3 gyereknél. :-))Sokféle játék, amiben fejlesztő hatású is van. Tetszett az Óvodai rész.
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Wellness
Kiváló 2014. július 10.gyerekekkel járt itt
Többször voltam már itt a lányommal és a párommal és mindig ki tudtunk kapcsolódni itt. Nagyon jó, hogy délelőtt van gyermekfelügyelet illetve reggel kézműves foglalkozás. Mindig találtunk olyan programot ami tetszett. A medencék is nagyon jók és a medence melletti öltözők is szuperek. A nemrégiben alakult moziszoba is nagyon tetszett a lányomnak.
Kiváló 2014. július 3.barátokkal járt itt
Kolléganőmmel és családjával voltam itt egy hosszu hétvégére,nagyon tetszett. Szép a környezet és a hely is ahol van a hotel. Szinvonalas kiszolgálásban volt részünk,csak ajánlani tudom mindenkinek,a kisgyermekeseknek lett kitalálva ez hotel,gratuláció érte.
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen
8394 AlsópáhokFő út 120.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé