Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok ★★★★

4,6
a 13 alsópáhoki szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
Kolping Hotel Spa & Family Resort AlsópáhokKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok bemutatkozása

A Hévíz és Balaton szomszédságában található Kolping Hotel ****superior nem egy egyszeri nyaraláshelyszín. Egy második otthon. Ahová mindig jó megszökni, ahol szabadon tudunk töltekezni, együtt lenni. Ahol már a megérkezés sem mindennapi, hiszen interaktív monitorokkal és mini mesékkel várják a recepciónál a kicsiket.

A Kolping Hotel Spa & Family Resort legnépszerűbb csomagjai

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Előfoglalási kedvezmény (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezmény
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok vélemények

2018. május 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 és féléves unokánkkal voltunk nagyon élvezte a nyaralást,nagyon sok élményben volt része.
Amit kifogásoltunk az a TV csatorna választéka volt, mivel csak a köztévé fogható, és ez nem ad színvonalas műsorokat.
A másik dolog amit hiányoltam, mivel kisgyermekkel voltunk egy feltörlő mop.
Kolping Hotel Spa & Family Resort válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a pozitív értékelést! Örömmel olvastuk, hogy sok szép élményt gyűjtöttek a nálunk töltött napokban, és a család minden tagja jól érezte magát. A köztévén túl több csatorna is elérhető még a szobákban, sajnáljuk, ha ezek között Önök most nem találtak kedvükre valót.
2018. június 12., Pál Zsuzsanna, PR manager
Kiváló 2018. január 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda a gyerekbarátságáról híresült el,ezt maximálisan teljesíti is. Az apróságok szintjéig figyelnek a gyerekekre a szálloda egész területén,rengeteg a program. A családi wellness is gyerekparadicsom. A csendes wellness rész számunkra elég sivár volt,leginkább a pezsgőfürdő hiányzott.
Kolping Hotel Spa & Family Resort válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a nagyszerű értékelést. Örömmel láttuk, hogy sok közös élményt gyűjtöttek a családi élményfürdőben és a programokon is.
2018. április 18., Pál Zsuzsanna, PR manager
Kiváló 2017. december 6.barátokkal járt itt
A Kolping egy elismerést kiváltó épületkomplexum hatalmas rendezett parkkal,kalandba illő „élményfolyosó” rendszerrel, ahol egy GPS is szükséges lenne. :)
****szállodának megfelelő design, minőség, tisztaság, szolgáltatás. Ámulatba ejtő körpanorámás kilátás a parkra és a falu kivilágított kis templomára.
Kiváló 2017. október 13.gyerekekkel járt itt
Sok helyen megfordultunk már (3 kislányunk van, 9-9-11 évesek), de a Kolping számunkra a leg-leg gyerekbarátibb. A szobák csodálatosak, tiszták, hangulatosak, kényelmesek, amiben voltunk, teljesen felszereltek (kiskonyha, mikró, hűtő, tv,széf,hajszárító, nekünk nem volt rá szükségünk-babakocsi,fellépő,kiskád,etetőszék) a fürdő tágas.
Kiváló 2017. október 10.gyerekekkel járt itt
Elsőre drágának tűnhet, de, ha az ember beleszámolja az egy hét reggelit, vacsorát, minden napos uszoda, strand, játszóház, óvoda és egyéb programok költségeit, akkor kiderül is nagyon is olcsó:) Egy hetet töltöttünk itt, ki sem tettük a lábunkat, annyira helyben volt minden.
Kiváló 2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Az idén a lányommal és két unokámmal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Három évvel ezelőtt már jártunk itt, akkor még egy gyerekkel. Azt gondolom, hogy „gyerekes kategóriában” ez a szálloda tényleg az egyik legjobb, bár nem mindenkinek megfizethető az ára.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. június 15.a párjával járt itt
Hezitáltam, hogy eljöjjünk-e ide, mert kiemelten kisgyermekeseknek ajánlott a hely, de végül a külön felnőtt wellness rész miatt gondoltam, kipróbáljuk. Amit a honlapon is láttam, hogy ez valójában nem egy hotel, hanem egy épületkomplexum, házakkal, épületekkel, különböző terekkel.
Átlagos 2017. május 5.családjával járt itt
az, hogy egy wellness szálló a pénzünkért megfelelő kiszolgálást ad az szerintem a természetes kategória, inkább a hibákat nézzük s reménykedem, hogy ha hangot adunk nekik akkor a dolgok változhatnak, gyerekbarátoknál egy kicsit szigorúbban értékelve, sok összehasonlítási alappal:
Kiváló 2017. április 24.gyerekekkel járt itt
Tegnap érkeztünk haza a Kolping Hotelből, ahol a családommal és a testvérem három gyermekével töltöttünk négy napot. Nagyon jól éreztük magunkat, valóban rengeteg szórakoztató és vidám program várta a gyerekeket. De emellett mi, felnőttek is ki tudtunk kapcsolódni, a legjobban a kalandpark tetszett, igazi élmény volt.
Átlagos 2017. március 18.gyerekekkel járt itt
Sajnos a szálloda továbbra sem ételek italok minőségéről és az odafigyelesrol híres. Egy korábbi értékelés megemlítette hogy a csapvizet és pénzért adják az étteremben. Ahhoz sajnos már hozzászólhatnak hogy szállodákban a reggeli kávé minősége nagyon rossz de a kávézóban 500+Ft ért felszámított kávé is menza minőségű az már bosszantó.
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen
8394 AlsópáhokFő út 120.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé