Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok ★★★★

4,6
a 13 alsópáhoki szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok
Kolping Hotel Spa & Family Resort AlsópáhokKolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok bemutatkozása

A Hévíz és Balaton szomszédságában található Kolping Hotel ****superior nem egy egyszeri nyaraláshelyszín. Egy második otthon. Ahová mindig jó megszökni, ahol szabadon tudunk töltekezni, együtt lenni. Ahol már a megérkezés sem mindennapi, hiszen interaktív monitorokkal és mini mesékkel várják a recepciónál a kicsiket.

A Kolping Hotel Spa & Family Resort legnépszerűbb csomagjai

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2024.12.26-ig
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Előfoglalási kedvezmény (min. 2 éj)
Előfoglalási kedvezmény
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok vélemények

Kiváló 2014. március 30.gyerekekkel járt itt
Unokákkal jártunk a hotelben,ahol minden a gyerekekről szól-de a felnőtt is kellemesen érezheti magát. Az apartman jól felszerelt,kényelmes elhelyezést biztosít. Az étteremben választékos és finom ételek csillapítják a gyomrot,a feltálalt ételek szemet gyönyörködtetőek. A gyerekek számtalan játszótér játékai közül választhatnak.
Kiváló 2014. március 28.gyerekekkel járt itt
Kislányunk 2 éves lesz, már sok wellness hotelben voltunk, de a Kolping hotel felülmúlt minden várakozásunkat. Szép környezet, kényelmes szobák, segítőkész személyzet, jobbnál jobb programok. Tényleg minden a gyerekekről szól. Nálunk nem utolsó szempont volt, hogy nem kellett a fél házat magunkkal vinni, mert minden van a hotelben ami a babáknak és a gyerekeknek kell.
Kiváló 2014. március 6.gyerekekkel járt itt
Leges legjobb családbarát szálloda! Minden a legjobban működik:Szobáktól kezdve,az éttermen át,minden tökéletes! Számtalan gyerek program,baba program található! Mint szülő én is kiválóan éreztem magam! Azt tudom mondani,hogy nagyon szervezett munka áll mögötte,és minden elismerésem a dolgozóké! Ui:mi nyáron is ott leszünk! Németh család.
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok - Medence/kert
Kiváló 2014. február 21.gyerekekkel járt itt
A legeslegjobb szálloda, ahol eddig jártam! Imádjuk és mindenkinek csak ajánlani tudom!
A gyerekeim is számolják a napokat, mikor mehetnek újból! Minden megvan egy helyen, ami csak kellhet. Teljesen baba és gyerekbarát minden szempontból! Mindenki próbálja ki! Mindennel elégedettek vagyunk:szállás, ételek, wellness, tisztaság
Kiváló 2014. február 21.gyerekekkel járt itt
Sok helyen jártam már, de ilyen szuper pihenésünk még nem volt! Két kicsi gyerekkel mentünk és mondhatom, hogy tényleg minden a gyerekekről szól és így a szülők is jól érezhetik magukat. Az árak kicsit magasak, de hogy két apróság mellett még mi is tudtunk pihenni, így nekünk nagyon megérte. Az ételek pedig kifejezetten ízletesek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. január 22.gyerekekkel járt itt
Kétszer jártunk itt a családdal nyáron. Most is mennénk, szívesen, mert a gyerekeknek ez tényleg egy álomhely, de: az ára olyan horrorisztikusan magas, hogy nem éri meg. Főleg, minél nagyobbak a gyerekek, ez az ár jelentősen megnő. Ezen az áron majdnem két nyaralást lehet betervezni. . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. január 17.gyerekekkel járt itt
Ötödjére is visszatértünk Bobóországba! Ismét jól éreztük magunkat, gyermekeinknek még ki kell pihenniük az "aktív" pihenésüket (8. 00-21. 00) fürdő, játszóház, oviban játék készítés, fürdő, játszóház. . . Szépen fel lett újítva a fürdő, korábbi épület szárnyak is. Most a Gizella házban laktunk.
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
Céges ajándéknak kaptuk az itt eltöltött wellness hétvégét. Félpanziós ellátásunk volt, mind a reggeli mind a vacsora nagyon bőséges volt, sok és különleges fogás közül válogathattunk. Jó a borkínálat is. Mi csak kettesben voltunk a párommal, de a legtöbben kisgyermekekkel érkeztek.
Kiváló 2013. december 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokáig kerülgettem, nézegettem a szállodát, játszottam a foglalás gondolatával, végül mindig lebeszéltem magam a borsos ára miatt. Aztán úgy hozta a sors, hogy ajándékba kaptunk két éjszakát, amit még eggyel meghosszabbítottunk és egy hideg téli napon egy 3 éves és egy 4 hónapos gyerkőccel eljutottunk Alsópáhokra.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nekünk nagyon tetszett az ott töltött 3 nap. Még biztosan visszatérünk. Tetszettek a programok, a lehetőségek, a játszóház, a személyzet. Végre egy hely ahol nem néznek rád csúnyán ha afél menü az asztalterítőn van. Sajnos a masszázst nem volt lehetőségünk kipróbálni, de majd legközelebb:D Hévíz közelsége pozitívum, mi egy napot kirándultunk ott is. .
Kolping Hotel Spa & Family Resort Alsópáhok a térképen
8394 AlsópáhokFő út 120.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé