Kisfaludy-ház Badacsony

Kisfaludy-ház Badacsony
Kisfaludy-ház BadacsonyKisfaludy-ház Badacsony
Kisfaludy-ház BadacsonyKisfaludy-ház Badacsony

Kisfaludy-ház Badacsony bemutatkozása

Egy lélegzetnyi szabadság, a Balaton gyöngyszeme. Magyar és nemzetközi konyha, badacsonyi és táj jellegű borok. Főszezonban cigányzene. Terasz felejthetetlen, lélegzetelállító panorámával, romantikus, természetes környezet. Műemlékház.
Parkolás az étterem mellett személygépkocsiknak, mikrobuszoknak.

Neptun Badacsony - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Neptun Badacsony
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kisfaludy-ház Badacsony vélemények

Kiváló 2016. február 5.gyerekekkel járt itt
2015-ben úgy döntöttünk,hogy összekötjük életünket teljesen. Hosszú levelezés személyes találkozás előzte meg a vacsorát. Igényes ételek,korrekt kiszolgálás várt. Segítőkész csapattal ismerkedhetünk meg. Jártunk már régebben is az étteremben de akkor még más üzemeltette. Most is csak ajánlani tudom a helyet pazar látvány tárul a remek ételekhez.
Kisfaludy-ház Badacsony - Étel/italKisfaludy-ház Badacsony - Étel/italKisfaludy-ház Badacsony - Étel/italKisfaludy-ház Badacsony - Egyéb
Kiváló 2015. szeptember 3.barátokkal járt itt
Badacsonyi bortúránk során a kíváncsiság vitt egyre feljebb a hegyen, a fenti terasz pazar kilátással kecsegtetett. Reméltük, hogy megéri felkapaszkodni, korgó gyomorral magunk mögött hagyva több éttermet. Valóban megérte, és nem csak a csodás kilátás miatt.
Átlagos 2015. május 3.a párjával járt itt
A Badacsonyban töltöttük el egy hétvégét és mivel nagyon sok jót olvastunk a helyről, úgy döntöttük, mi is kipróbáljuk. Leginkább a káprázatos kilátás vonzott. Sajnos egy iszonyatosan szeles és hideg napot fogtunk ki. Nagyon sokan ültek a nyitott teraszon, de mivel majd' elvitte őket a szél, a pintértől kértük, had üljünk le benn.
2014. október 7.a párjával járt itt
Keszthelyen nyaraltunk és hajóval átmentünk Badacsonyba és többektől hallottuk milyen csodálatos kilátás van a Kisfaludy háztól így a párommal elindultunk, hogy mi is élvezhessük a kilátást!
Kisfaludy-ház Badacsony - Külső képKisfaludy-ház Badacsony - Külső képKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
2014. Júliusába Bogláron nyaraltunk a családdal és egy kirándulás keretében át ruccantunk Badacsonyba. Az idő nem épen a legnaposabb volt,inkább pont kiránduló idő. Mire felértünk a Kisfaludy házba,kellemesen megszomjaztunk.
Kiváló 2014. augusztus 1.családjával járt itt
Nagyon finom, bőséges ételválaszték van,az árak elfogadhatóak. Az étterem fekvése tökéletes, nagy befogadóképességű, zárt éttermi rész is van. A kiszolgálás gyors, és figyelmes. Vannak gyerekadagok, kétszemélyes tálak, ételallergiások is válogathatnak az étlapról. A szervízdíjat (10 %) a számla végösszegébe beszámolják, érdemes figyelni erre.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Csodás panoráma, finom ételek, udvarias kiszolgálás, kicsit elszállt, magas árak. A hosszú séta után azonban ezt kompenzálja az étterem egyéb nagyszerűsége. Finom, szépen, gusztusosan szervírozott ételeket kaptunk, viszonylag gyorsan, pedig elég sokan voltak. A pincérek gördülékenyen és nem utolsósorban kedvesen tették a dolgukat. Jól éreztük magunkat, biztos visszatérünk még ha erre járunk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2013. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Kissé fárasztó gyalogtúra után megérkeztünk a csodás Balatoni panorámát mutató Kisfaludy házba. Azonnali kedves fogadtatás,már kaptuk is az étlapot. Szépen szervírozott ételek/ nem kis adag/rövid idő alatt érkeztek,míg gyönyörködhettünk a kilátásban. Gyermek adagot is választhattunk,ami tetszett,nem sok helyen van ilyen.
Kisfaludy-ház Badacsony - Külső képKisfaludy-ház Badacsony - EgyébKisfaludy-ház Badacsony - Étel/ital
Kisfaludy-ház Badacsony a térképen
8261 BadacsonyKisfaludy u. 28.
H-V
magyar, nemzetközi