Kisfaludy-ház Badacsony

Kisfaludy-ház Badacsony
8261 Badacsony, Kisfaludy u. 28.

Kisfaludy-ház Badacsony a térképen

Dreher Classic, Pilsner Urquell

Kisfaludy-ház Badacsony - vélemények, kritkikák

Kisfaludy-ház Badacsony vélemények

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 7.
Keszthelyen nyaraltunk és hajóval átmentünk Badacsonyba és többektől hallottuk milyen csodálatos kilátás van a Kisfaludy háztól így a párommal elindultunk, hogy mi is élvezhessük a kilátást!

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. Júliusába Bogláron nyaraltunk a családdal és egy kirándulás keretében át ruccantunk Badacsonyba. Az idő nem épen a legnaposabb volt,inkább pont kiránduló idő. Mire felértünk a Kisfaludy házba,kellemesen megszomjaztunk. Ahogy betértünk az étterembe,máris ott volt egy pincér és mivel mi olyan helyet választottunk,ahol nem volt kinyitva a napernyő,kedvesen tájékoztatott minket,hogy bármelyik pillanatban eleredhet az eső,így inkább üljünk át máshova.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom, bőséges ételválaszték van,az árak elfogadhatóak. Az étterem fekvése tökéletes, nagy befogadóképességű, zárt éttermi rész is van. A kiszolgálás gyors, és figyelmes.Vannak gyerekadagok, kétszemélyes tálak, ételallergiások is válogathatnak az étlapról.A szervízdíjat (10 %) a számla végösszegébe beszámolják, érdemes figyelni erre.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
Csodás panoráma, finom ételek, udvarias kiszolgálás, kicsit elszállt, magas árak. A hosszú séta után azonban ezt kompenzálja az étterem egyéb nagyszerűsége. Finom, szépen, gusztusosan szervírozott ételeket kaptunk, viszonylag gyorsan, pedig elég sokan voltak. A pincérek gördülékenyen és nem utolsósorban kedvesen tették a dolgukat.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kissé fárasztó gyalogtúra után megérkeztünk a csodás Balatoni panorámát mutató Kisfaludy házba. Azonnali kedves fogadtatás,már kaptuk is az étlapot. Szépen szervírozott ételek/ nem kis adag/rövid idő alatt érkeztek,míg gyönyörködhettünk a kilátásban. Gyermek adagot is választhattunk,ami tetszett,nem sok helyen van ilyen.

Legnépszerűbb csomagok Badacsonyban és környékén
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.11.29.
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.09.30.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
2019.09.13. - 2019.10.25.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.31.

Szállodák Badacsony környékén
Holiday Hotel Csopak Badacsony
Hotel Panoráma Balatongyörök Badacsony
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Kisfaludy-ház BadacsonyX