Vizafogó Panzió étterme Baja

Vizafogó Panzió étterme BajaVizafogó Panzió étterme Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Vizafogó Panzió étterme Baja vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 20.a párjával járt itt
Feleségemmel betértünk a Vizafogó étterembe! Nagyon barátságosan fogadtak és a berendezés is igényes. Kedvesek a felszolgálok,lesik minden mozdulatod és máris jönnek ha szükség van rájuk! Az ételeket gyorsan elkészítik,nem kel sokat várni rá! Ételek amiket rendeltünk nagyon finomak voltak.
Kiváló 2016. november 1.a párjával járt itt
Visszatértünk újra Bajára,és mivel jó emlékeink voltak a Vizafogóról ismét betértünk. Nem csalódtunk most sem,a halászlé tökéletes választás,nagyon finom,bőséges adag sok hallal. A hal fatányéros is jó választás volt. Gyönyörű helyen van,a kerthelyiség a legtökéletesebb kellemes idő esetén.
Átlagos 2016. szeptember 8.a párjával járt itt
A fatányérost és a halászlevet próbáltam ki, a halászlé 10-ből 7-es kicsit híg a leve de sok halat adnak. Fatányérost minden évben eszek, de idén csalódnom kellett. Egyrészt kivették belőle a baconbe tekert csirkemájat, a szalonnának pedig valami hypó szerű mellékíze volt és alig volt átsütve.
2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Korábbi barátokkal eltöltött élményekre alapozva, családommal is betértem erre a helyre. Sajnos a zord időjárás végett, a teraszt és a part menti asztalokat nem tudtunk igénybe venni. Az ízek felfrissítése érdekében ismét Bajai halászlét kértem házi metélttel. Bőséges adagot kaptunk mind a halászléből és a halszeletekből is.
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Első alkalommal Férjemmel kettesben tértünk be ebédelni és nagyon elégedettek voltunk mindennel. A kiszolgálás gyors és kedves volt, az ételek finomak és bőségesek voltak, annyira, hogy nem is bírtam mindent megenni, de készségesen elcsomagolták! 2016-ban már a gyerekekkel együtt szerettünk volna ott ebédelni, de legnagyobb sajnálatunkra teltház volt, ebből is látszik milyen népszerű hely a Vizafogó! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
4 napos ittlétünk alatt több bajai éttermet is kipróbáltunk, de az utolsó 2 napban már csak a Vizafogó mellett döntöttünk, mert mindennel nagyon elégedettek voltunk. Bármit rendeltünk, ízletesen elkészített, bőséges adagokat hoztak, a halászlevük pedig utolérhetetlenül finom. A kiszolgálás is tökéletes volt minden alkalommal.
Kiváló 2015. augusztus 27. járt itt
Szép hely, a halászlé isteni, a többi rendelt étel is kiváló, szépen tálalva a pincér nagyon kedves úriember mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2015. június 16.gyerekekkel járt itt
Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. A pincérek kedvesek, vidámak, segítőkészek. A kilátás a teraszról csodálatos, az ételek kiválóak. Az étlapon szereplő ételek változatosak, mindenki talál kedvére valót. Egy kis játszótér segít a gyerekeknek a várakozásban. Van két hinta és egy kis csúszda. Mindenkinek tiszta szívből ajánlom. Biztos, hogy még visszatérünk ebbe az étterembe.
Kiváló 2015. június 13.barátokkal járt itt
Kiváló ételek, kiváló helyen és személyzettel! Bármikor voltunk minden alkalommal ezt tapasztaltuk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2015. május 24.a párjával járt itt
A Petöfi sziget csúcsán található, hangulatos felkapott hely. A nagy forgalom ellenére gyorsan pörög, telt ház esetén is fél órán belül tudnak asztalt biztosítani. Az ételek ízletesek az adagok nagyok és a kiszolgálás figyelmes . Közepes árkategóriába tartozik. A panoráma a teraszról csodálatos végig a Sugovicában gyönyörködhetünk. Az étterem saját kikötövel rendelkezik a hajós vendégek száméra.
Vizafogó Panzió étterme Baja - Külső képVizafogó Panzió étterme Baja - Külső képVizafogó Panzió étterme Baja - Külső kép